Şimdi Ara

Asus VN247H 1ms 23.6' İnceleme (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
732
Cevap
11
Favori
66.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimde masa büyük ve 100 kilo gelir üstündekiler ile, ondan belkide hiç sallanmıyor.
  • yeni bir monitör alacağım masaüstü bilgisayarım için. şu anda bu ürünü önerir misiniz yoksa başka ürün önerir misiniz ?
  • Ben kullaniyorum, memnunum dusuk ms iyi fiyat asus. Daha ne olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Calligiato kullanıcısına yanıt
    vatan bilgisayarda şu an 522tl gösteriyor haftasonu indirimi olur belki diye haftasonunu bekleyeceğim. vatandan başka önerebileceğiniz bir yer var mı hesaplı olarak ?
  • O indirimli fiyatidir biyuk ihtimal...dolardan kaynakli bu fiyat ben 505 tlye almistim..inventustada satiliyor ama orada daha pahali...

• Calligiato kullanıcısına yanıt
    son bir sorum daha olacak. test ettiyseniz monitör hoparlörü nasıl sizce ses kaliteli mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastMohikann

son bir sorum daha olacak. test ettiyseniz monitör hoparlörü nasıl sizce ses kaliteli mi ?

Hoparlorunu kullanan arkadaslar, bir tv gibi degil ama, is gorur duzeyde oldugunu soyledi, yani guzel bi battlefield oynanmaz, zaten hoparlor&kulaklik cikisida mevcut 3.5 mm jack ile, eli yuzu duzgun bi 2+1 baglayabilirsiniz.

• Hapooner'inda yazdigi gibi is gorur duzeyde ama cok kaliteli yuksek ses beklemeyin...yokluk zamaninda(ses sistemini odunc verdiniz diyelim) isinize yarar...

• Murat gerçekten sağol kardeşim,forumlarda dolaştım inanır mısın millet diyor ki bu monitörde böyleymiş kenar boşluğu normal yani bir sorun yok yazmışlar çoğunda çözüm yok,böyle saçmalık olmaz ozaman monitör 21 inch olurdu millet kafayı yemiş.Bir de ne yaptıysam ses alamadım hdmi dan bağladımyok,driverların hepsini kurmuştum ana kartın,ayrıca jackı taktım ordan da gelmiyor,ses aygıtlarından varsayılan yaptım o da olmadı,onun da bi çözümü var sa yazarsan sevinirim.tşk.syg.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dnz_ksk -- 7 Eylül 2014; 21:44:16 >
  • E2461Fwh'de ki 75hz olayı bunda da oluyor mu?
  • aldım görüntüden çok memnun kaldım. hoparlörü kötü yalnız yanına ekstra bir hoparlör almanızı öneririm. görüntü modlarında ise açıldığı gibi standart moda aldım parlaklığı düşürüp 85 yaptım gayet güzel çalışıyor. oyunlarda çok iyi
  • monitörü alalı 4 5 ay kadar oldu gerçekten harika görüntü sağlıyor ayrıca ekran toz tutmuyor ve yansıma olmuyor eksik yanı hoparlörün kalitesi diyebilirim
  • Monitör gayet güzel arkadaşlar ses dışında çözemediğim bir problem olmadı. DVi to hdmi kablosu ile bağlayıp sesi de ayrıca jak tan kablo ile aktarınca monitörden ses geliyor. Ancak hdmi-hdmi kabloyu kullanınca ses yok ne yaptıysam olmadı.Yardımcı olabilecek arkadaş varsa sevinirim.Ekran kartı sapphire 29 280x vapor x

Sorunu ati sitesinden ekran kartının son driverını tekrar yükledikten sonra ve hydravisionun son sürümünü yükleyince çözdüm arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dnz_ksk -- 16 Eylül 2014; 22:15:41 >

• Monitörü kullanıyorum görüntü gerçekten güzel ve kaliteli. Bence tek sıkıntısı çok ısınıyor ve ısınmaya bağlı olarak arasıra görüntü gidip geliyor.

• Bende bu modeli alıcaktım fakat tüm konuyu okuduktan sonra vazgeçtim çok fazla sorunu olan bir model anladığım kadarıyla herkes başka başka sorunlar yazıyor. Çokta hoşuma gitmişti tasarımı inceliği ama artık bakıcam başka modellere şimdiye kadar hiç bu kadar sorunu olan şikayet edilen bi o kadar da övülen monitör görmemiştim.Sorunların biri denk gelmese diğeri denk gelicektir diye düşünüyorum beklemedeyim şu aralar bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uncle Rico -- 24 Eylül 2014; 13:53:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Rico

Bende bu modeli alıcaktım fakat tüm konuyu okuduktan sonra vazgeçtim çok fazla sorunu olan bir model anladığım kadarıyla herkes başka başka sorunlar yazıyor. Çokta hoşuma gitmişti tasarımı inceliği ama artık bakıcam başka modellere şimdiye kadar hiç bu kadar sorunu olan şikayet edilen bi o kadar da övülen monitör görmemiştim.Sorunların biri denk gelmese diğeri denk gelicektir diye düşünüyorum beklemedeyim şu aralar bakalım...

Hocam sorun olarak ışık sızması dışında ciddi bir sorunu bilmiyorum ben. Ben de alacağım büyük ihtimalle ama hangi sorunları gördünüz bu kadar fazla olarak

• daha önce lg tv nin köşelerindeki ışık sızmalarına kitlenip dalıp giden bu konularda takıntılı biri olarak aldığım monitörde ışık sızması görmedim karanlıkta kullanmama rağmen bi sıkıntı yok , bi clouding olayı da yok,ghosting de yok son derece performanslı, renkler yeterli.Ayrıca zaten alırken ışık sızması,clouding ve ölü pixel testini yapıyorsunuz bi kere açıp çalıştırtmanız yeterli ben vatanda o şekilde kontrol ettim servis odasında ışıkları söndürtüp.eh zaten ölü pixel ve ışık sızması,clouding olmadıktan sonra performans değerleri de ortada bence korkacak bişey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dnz_ksk -- 25 Eylül 2014; 13:00:47 >
  • vatanda bu hafta indirime girermi acaba? ve bu modelin yeni versiyonu cıkacakmı?
  • Evet bende aranıza katıldım :) vatandan aldım ,butun kontrolleri yaptirdim.nazar değmesin cok guzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barış

Evet bende aranıza katıldım :) vatandan aldım ,butun kontrolleri yaptirdim.nazar değmesin cok guzel.

Nasıl, monitörden memnun musunuz? Sallanıyor mu? Işık sızdırma var mı?
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.