Şimdi Ara

Asus UX305FA-FB041H tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus UX305FA-FB041H modelini Ebrar Bilgisayardan satın aldım, akşam saatlerinde sipariş vermeme rağmen kargomu yetiştirmişler ve 1 gün içinde eve geldi. düşünen arkadaşlar için görselleri ve yorumlarımı paylaşıyorum,

Intel® Core™ M-5Y10 2.00 GHz 4mb önbellek işlemciye sahip, açıkçası bu yeni işlemcilerden tedirgindim, performansı nasıldır, birileri i5 gibi diyor, birileri i7 ayarında diyor. ben de aynı şeyleri söyleyeceğim i7 u işlemci notebook performansıyla aynı diyebilirim, program olarak test etmedim ama kullandığım programlardaki hızı az çok biliyorum, buna göre bi değerlendirme yaptım bilginiz olsun.

Adobe CS4 kullanıyorum, Intel HD 5300 ekran kartı bu tarz programlar için yeterli düzeyde.. ve video dönüştürücü programım var, daha çok render yaparken kasılma olur mu diye merak ettim ama 4gb ram olmasına rağmen SSD den dolayı takılma ve yavaşlama olmadı. bunun sebebi ssd olması mı yeni işlemci serisi hızlı diye mi açıkçası tam bilmiyorum ama gayet başarılı

Bu modeli almamdaki diğer neden dünyanın en ince Ultrabook serisi olması, parmak kalınlığı kadar bile yok, bu çok keyifli geldi

8 saniyede masaüstünü görüyorum, açılış hızı güzel.. uyku modundan 1 saniyede uyanıyor bu da çok iyi

Alternatifi olan Yoga 3 le bunun arasında çok kaldım ama yine Asus'dan vazgeçemedim. yoga 3 biraz daha pahalı kalıyordu. düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim

Olumsuz yorum kısmında sadece şuna takıldım; paket içeriğinde kılıfı var, ethernet dönüştürücüsü var, Micro HDMI var ama bunun aparatı yok

aldığım adres de burası;http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-ux305fa-fb041h-ultrabook-pmu339898

Asus UX305FA-FB041H tavsiye  Asus UX305FA-FB041H tavsiye  Asus UX305FA-FB041H tavsiye  Asus UX305FA-FB041H tavsiye  Asus UX305FA-FB041H tavsiye  Asus UX305FA-FB041H tavsiye  Asus UX305FA-FB041H tavsiye  Asus UX305FA-FB041H tavsiye  Asus UX305FA-FB041H tavsiye  Asus UX305FA-FB041H tavsiye  Asus UX305FA-FB041H tavsiye  Asus UX305FA-FB041H tavsiye
     Asus UX305FA-FB041H tavsiye Asus UX305FA-FB041H tavsiye Asus UX305FA-FB041H tavsiye Asus UX305FA-FB041H tavsiye Asus UX305FA-FB041H tavsiye Asus UX305FA-FB041H tavsiye Asus UX305FA-FB041H tavsiye Asus UX305FA-FB041H tavsiye Asus UX305FA-FB041H tavsiye Asus UX305FA-FB041H tavsiye Asus UX305FA-FB041H tavsiye Asus UX305FA-FB041H tavsiye

• Yoga 3 katlanabilir olduğu için pahalı, 360 derece dönüyor, tablet modu var, fiyat farkı normal
  • Güzel ürün Bu fiyata ultrabook arayanların ilk bakacağı ürün

http://www.pcdepo.com/asus-ux305fa-fb041h-ultrabook
  • emreomur E kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Çok şık ve kompakt bir makine, yerinde bir tercih olmuş. İşlemci performansını bilmiyorum fakat eğer o ekran çözünürlüğü ile başa çıkabiliyorsa fazlasıyla mutlu edecektir. Tam bir tasarımcı bilgisayarı olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thunderstruck7 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler İşlemci beni renderda şaşırtmadıysa diğer işlemlerde de şaşırtmaz zaten. ultrabooktan çok memnunum, sadece yoga 3 gibi katlanabılır olsaydı fena olmazdı diyorum sonra da abartma iyi işte kullan kaşınma diyorum
  • Merhaba, öncelikle hayırlı olsun, bende bu cihazdan almak istiyorum ama aklım yoga3'e kayıyor. yoga3'ün işlemcisi daha hızlı ve ram 8 gb bu kafamı karıştırıyor. Bu ürünle arasında ne kadar bir performans farkı var bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce hangisini almalıyım?
  • ubaydar U kullanıcısına yanıt
    performans farkı yok diye biliyorum. yoga 3 360 derece dönüyor, avantajı bu olsa gerek. Asus da marka olarak daha kaliteli bence. hangisini alayım dediğin ben tercih yaptım dostum, bundan sonrası kişisel tercih
  • ASUS UX32VD bilgisayarımı çok severek kullanıyordum. Gerçekten kullanılabilecek en iyi bilgisayarlardan biridir. Geçen hafta bir maceraya girdim ve Asusu un UX305FA modelini aldım. İkisini yanyana getirdiğimde inanın UX305FA inceliği ile hemen dikkatimi çekti. İnanın ince olduğu için çok daha şık duruyor. Ayrıca UX305FA nın ekranı daha net, renkler daha canlı. ikisindede aynı sayfayı açınca UX32VD nin ekranının sarımtırak tonda olduğunu farkettim. Performans olarak bir fark yok. Yeni nesil işlemci olduğu için tereddüt ettim ama performansı bence gayet yeterli. Şarj cihazı daha ufak, Duvar prizine takınca eskisi gibi sarkmıyor.
    Ekranının çok güzel olması, daha ince olması, batayasının yaklaşık 2 saat daha uzun gitmesi neticesinde Kararımı UX305FA dan yana kullanarak eski bilgisayarımı sattım. Burada yorum yapmak daha sonra aklıma geldiği içi karşılaştırma resimleri koyamıyorum. Benim gibi 13.3" ekranları seviyorsanız mutlaka seveceğiniz bir bilgisayar. Tek eksiği aydınlatmalı klavye olmamamsı.

• MS visual studio kullanırken kasar mı acaba :) yazılım işi yapacagım da web sitesi ve bununla ilgili olan seyleri kaldırır mı :) kasması beni deli ediyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.