Şimdi Ara

Asus TUF FX506HC/HE/HM İnceleme (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
10
Favori
14.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Alınır elbette. F/P cihazı şu an.

• @kajmeran hocam bence alınabilir, 2 gün önce HB'den 3050 ti olan modeli 16.500 ' e sipariş verdim.

Bunun dışında ram ve ssd ile ilgili bana destek olabilecek var mı, 8 gb ram ve 256 ssd almak istiyorum fakat geçen ram siparişi verdim yanlış vermişim laptopba uymadı, tavsiye edebileceğiniz bir model var mıdır? Yada neye göre arama yapmalıyım ?

İyi forumlar herkese

• Dostlar 8 gb ilave ram almak istiyorum. Hangisini tavsiye edersiniz? Şu aralar indirim var sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peacefakervans kullanıcısına yanıt

Selamlar dost , sanırım son iki cihazı ikimiz aldık zira ben satın aldıktan sonra sitede stok bitti :)

ben şimdilik 8 gb ram ile kullanacağım , 1 ay sonra takmayı düşünüyorum siz de hangi rami aldığınızı belirtirseniz benim de işim kolaylaşmış olur..

• Bios 311 güncellemesi aldı cihaz ne değişti bakan var mı ?

• Sürüm 311

2022/08/30 10.25 MBytes

BIOS Update for Windows

Description:

It is recommended to download and update the BIOS and firmware for system performance optimization. The update takes a few minutes, please do not turn off your computer during the process to avoid critical problem that system cannot be turned on.

Caution! Active updates are possible during the Windows Update process!

(UEFI is a firmware package that controls keyboard, monitor, disk and other hardware devices and provides software interface to help OS control hardware devices.)

Important Information:

Optimize system performance

• Az önce güncelledim gözüme çarpan bir değişiklik yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: kajmerian

Selamlar dost , sanırım son iki cihazı ikimiz aldık zira ben satın aldıktan sonra sitede stok bitti :)

ben şimdilik 8 gb ram ile kullanacağım , 1 ay sonra takmayı düşünüyorum siz de hangi rami aldığınızı belirtirseniz benim de işim kolaylaşmış olur..

Büyük ihtimalle öyle oldu bende baktım bitmiş :)

8 gb ram ve 500 gb ssd aldım linkleri bırakıyorum,ikisinide bugün taktım şu an aktifler.

https://www.hepsiburada.com/kingston-8gb-3200mhz-ddr4-ram-kvr32s22s88-p-HBV00000WMRXK?magaza=Elmac%c4%b1k&url_src=and-product-detail

https://www.hepsiburada.com/kingston-nv1-500gb-2100-1700mbs-m2-2280-nvme-ssd-snvs500g-p-HBCV000005TK8Q?url_src=and-product-detail

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ray Kurzweil

Az önce güncelledim gözüme çarpan bir değişiklik yok.

Hocam bu pc ye overclock yapılması gerekir mi ? Gerekirse nasıl yapabilriiz elinizde kaynak vs varmıdır ?

• Peacefakervans kullanıcısına yanıt

Bence gerekmez yapmayın :) Performans olarak yeterliyken şu an o riske girmezdim.

• Ray Kurzweil kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• Zannedersem wifi problemi yaşayan sadece benim..

Merhaba. Bende 506HC-HN032 modelini aldim. Bir sey sormak istiyorum bios ayarlarda wakenon lan ayarini goremedim. Desteklemiyor mu ? Yoksa gomulu mu geliyor ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar bilgisayarın kendi sitesindeki ekran kartı driveri yerine nvidianın en son güncel driverini kursak sıkıntı verir mi?

• Bugün bios update yaptı kendi kendine ne geldi yeni

• Bay Robot kullanıcısına yanıt

BIOS güncellemesi 1 ay önce geldi bana en son 311 no'lu sürüm yüklü. Size gelen 312 mi?

Evet

• Kaç GB ram destekliyor?

Max kaç GB ram destekliyor acaba?

• rosex R kullanıcısına yanıt

Geç yanıt verdim biraz kusura bakmayın. 128 GB'a kadar RAM desteği mevcuttur.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.