Şimdi Ara

Asus Rx 570 mi Msi 1050ti mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar kolay gelsin ekran kartı alacağım ancak size sormak istedim baya bir araştırdım sizede sormak istedim Rx 570 daha iyi diyorlar Nvidia göre sizce doğrumudur ? Nvidia mi daha iyi Amd nin Asus Rog Strix Rx 570 4gb 256 bit olan mı Msi GTX 1050ti mi daha iyi baya bir araştırdım kimisi Nvidia kalitesini değişmem diyor kimisi rx 570 çok iyi performanslı diyor ne yapacağımı şaşırdım ben cs go tarzı fps isteyen oyunları oynuyorum işlemcim amd fx8350 4.0 ghz oc li ram 16gb desteğinizi bekliyorum tşkler.

• quote:

Nvidia kalitesini değişmem diyor

Bariz 570 iyiyken, neyin kalitesiymiş o öyle acaba ? Üstelik 570'in yanında 2 oyun hediyesi var.

Aşağıdakilerden ikisini seçiyorsunuz.

Resident Evil 2, Devil May Cry 5, Tom Clancy’s The Division 2

İtopya ve İnventus kampanyaya dahil. Alacağınız yere sorun, kampanyaya dahil olup olmadıklarını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 18 Mart 2019; 15:17:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

quote:

Nvidia kalitesini değişmem diyor

Bariz 570 iyiyken, neyin kalitesiymiş o öyle acaba ? Üstelik 570'in yanında 2 oyun hediyesi var.

Aşağıdakilerden ikisini seçiyorsunuz.

Resident Evil 2, Devil May Cry 5, Tom Clancy’s The Division 2

İtopya ve İnventus kampanyaya dahil. Alacağınız yere sorun, kampanyaya dahil olup olmadıklarını.
    https://subuza.com/ekran-karti-tavsiyesi

Ben bilgiyi buradan aldım kaliteden bahsediyor Rx 570 mi karar vereyim şu anda kdv indirimde oluyor bazen hafta sonunda 940 tl idi şuanda 1100 tl çıkmış durumda hafta sonunu bekliycem fiyat düşerse alacağım sizce kesinlikle Rx570 mi ?

• https://www.asus.com/tr/Graphics-Cards/ROG-STRIX-RX570-O4G-GAMING/

Bu arada alaçağım kart budur en iyi seçim sizce bu modelimi alayım.
  • Kesinlikle RX 570, kalite olarak hiçbir şey diyemeyiz çünkü piyango gibi birşey bu. Aynı kartın aynı modelinin iki kartı bile yeri geldiğinde aynı olmuyor maalesef.

Alıcaksanız Sapphire nitro serisi veya Asus rog ayrıca serisi gayet güzeldir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne 1050 ti miş arkadaş. 2019 yılında hala ısrarla bu çöpe para vermek isteyenlerin olması da ilginç.
  • dodofran D kullanıcısına yanıt
    Sitlere bakıyorum en çok satan kart 1300₺ ejderli 1050ti gülermiyiz ağlarmıyız anlayamadım.

• RX 570, GTX 1050Ti'dan çok daha güçlüdür. Nvidia tarafında rakibi 1050 Ti değil 1060'dır.

Üstelik yanında Division 2, Resident Evil 2 veya Devil May Cry 2 oyunlarından 2 tanesi hediye geliyor (3 oyundan 2 tanesini kendin seçiyorsun. DİKKAT: Ekran kartını satan her firma kampanyaya dahil değil).

Güç kaynağı yeterliyse RX 570 almak çok daha mantıklı.
  • Rx 570 alacaksanız psunuzda tek kanal 12v ve iyi bir psu olmalı.

• Bin elli ti,
    Kekliyorlar milleti.

• quote:

Orijinalden alıntı: dodofran

ne 1050 ti miş arkadaş. 2019 yılında hala ısrarla bu çöpe para vermek isteyenlerin olması da ilginç.
    İlk çıktıkları zaman 1050ti 650 liraya vatandan alınabiliyorken rx570 950 liraya alınıyordu. Madencilikte çıkınca rx modeli 2000-2500 liraya satıldı. Amd sağolsun fiyatlara müdahale bile etmedi. 1050 ti modeli olmasa giris-orta seviye oyuncu kartı bulunmayacaktı. Bir bakıma bu kart kurtardı pc de oyun oynamayı(Turkiye icin konusuyorum) Uygun fiyatlı oyuncu sistemleri hep bu karta göre toplandı sitelerde
    75 watt ile rakibinin yarısı kadar güç tüketimi ve 8 pinlik güc kablosu istememesi de artısı Son bir artısıda sessiz calısmasi. Rx modelini de deneme fırsati da buldum. Aynı oyunda (Ets2, ResidentEvil 2) fps sabitlenmişken bariz sesli calışması bir baska konu
    İki ekran kartı arasında secim yapacak olanlar 1-2 ay daha beklesin. 1650 ti modeller piyasaya çıkacak. Daha az ısınma ve güç tüketimiyle rx 570'i geçecektir.

• 1050ti yi rx 570 ile kiyaslamak bile yanlış rx 570 totalde yüzde 50-60 daha performanslı bir karttır directx 12 vulkanda rx 570 1060 la yarışıyor

• kenan9593 kullanıcısına yanıt
    Çıksa nolcak 1650 ti 800 liraya çıkmayacak ki hocam. Bence beklemeye değmez rx 570 bu fiyata her türlü iş görüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rx 570 Gtx 1060 3gb seviyesine denk bir kart 1050tiye para vermeyiniz yada 1650 çıkacak onu bekleyin.

• RX 570 şu anda piyasanın en iyi F/P kartlarından birisi.
  • Düşünmeden rx570.

Asus rog almayın Amd'de. Gigabyte aurus, Sapphire nitro güzel tercih olur.

• ben sapphire pulse 8gb aldım,100 tl daha fazla vererek arada ki fark 100tl olunca ekstradan 4gb ram çok daha iyi olacaktı,kartda kullanılan komponentler oldukça kaliteli soğutması nitro kadar olmasada oldukça iyi makisimum 75 derece gördü otomatik fan ayarında overclock ile gpu 1400mhz ve ramler 8800mhz gördü bu karta göre hayvan gibi overclock oluyor,deneme amaçlı yaptım şu anda ihtiyacım yok ama ileride muhakkak olacak 8gb ramide bu yüzden seçtim ileride 4gb ram yetmeyecek zaten oyunlar neredeyse dolduruyor 4gb rami
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.