Şimdi Ara

ASUS ROG Strix GTX 1660Ti inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

-Amd Vega 56'ın fiyatını indirdi bununla ilgili bir haber yok.
    https://www.guru3d.com/news-story/amd-drops-price-on-radeon-rx-vega-56-to-battle-geforce-gtx-1660-ti.html

-Nvidia Dlss konusunda blogda bir şeyler yazdı bununla ilgili ttek satır haber yok.
    https://www.guru3d.com/news_story/nvidia_promises_to_improve_image_quality_issues_with_dlss.html

-Radeon VII incelemesi ortada yok.

-Bu kartla ilgili yapılan inceleme 7 dakika bile değil.

Bu site Pc donanımları konusunda dibe doğru gidiyor geçmiş olsun.

Merhaba,

AMD etkinliğine Erdi katıldı. Kart onda uygun zamanda inceleme yapacaktır.

Haberlerle Haber Müdürü Ahmet Gözütok ilgileniyor.

Bana gelen ürünleri de inceleme süresiyle değil, bu sürede ne anlattığım ile ölçüyorum.

Nvidia'nın her haberi altında bu tip AMD hissadarı mesajlar gelmeye başladı. Videoda varsa eklenmesini istediğiniz veya yanlış gördüğünüz bir şey konuşalım.

Yoksa da lütfen konuyu dağıtmayın. Bu video inceleme ile haberin, çıkmayan videonun ne alakası var?

Alıntıları Göster
    Allah kolaylık versin. Firması ayrı dert, izleyeni ayrı dert, bir de böylesi ayrı dert.

2007'den beri izlerim sizi, her zaman donanım işleri at başı gitmedi ama eskisi gibi mobilhaber durumu da yok. Arkadaşsa yalnızca görmek istediği gibi gördüğü için saldıracak yer arıyor. Çok takılmamak lazım.

• Bu kart olmamis. Bu fiyata satiyorsan rtx 2060 performansi vermen lazim. Incelemenide begenmedim. Yeterli oyun sayisi yok. 3 oyun incelenmis bf5 de gtx 1070 ekran karti performansi yok. kartin gtx 1060 la alakasi kalmamissa niye referans olarak bu karti baz aliyorsunuz? gtx 1060 dedigin kart rx 580 e gecilen kart.
    Incelemenin gtx 1660ti vs rx 590 vs gtx 1070 vs gtx 1070ti vs rtx 2060 arasinda olmasi daha makul olurdu.
  • mamad kullanıcısına yanıt
    1070 den iyi bu kart. 120w TDP, muadili fiyatta kart 225 w TDP pik değerleri akıl alamz değerlerde. Yarı güçle Nvida AMD'nin.
    AMDli trollere gelsinhttps://www.youtube.com/watch?v=xNvWP9thXow
    Gtx 1660 ti konusunda Vega fiyatını düşürdüler diye ağlaması Nvida amd çıkarttığı karta karşılık fiyat düşrse ortalığı yıklarlardı kazıkçı nvida diye

gtx 960 gtx 770 gücündeydi
    gtx 1060 gtx 980 (gtx 980 970 den %10 güçlüyüdü , 9 serisinin F/p kartı gtx 970 di)
    gtx 1660 ti zaman zaman gtx 1070 hatta 1070 ti zorlayacak bir kar tgiib görünüyor. Mimari etkisyle dx 12 ,vulkan performasnı çokd aha iyi oalcaktır 10xx serisini göre.
    SONUÇ NVİDİA golü attı. AMD ne cevap vericek naviyle.
    Şuna gtx 1060 2 hafta önce satmadığıma üzüldüm

• rezil kart daha da kötüsü rezil bir fiyata.

nvidia nın fiyatları bindirmede üstüne yok. birde düz 1660 çıkarak şaka gibi

bu fiyatlara ancak düz 2060 performansı verecektin. bizde hakkını verecektik

ne kadar çakal olduğunu bu sene öğrendim bu firmanın önceden böyle değildi

demek ki açığı bulduğu anda geçirmek bu olsa gerek.

ah AMD ah şu piyasa battı resmen senin yüzünden.

gerçekten üzülüyorum birde boş fanatiklik yapanlar neyin sevincini yaşıyorlarsa? zaten beyni ayarı bozuldu milletin iyice. düşünme yetisi bile yok.
  • Kardeş bir de yazmayı becerebilsen keşke.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi test sonuçlarını da paylaşır mısın

• mamad kullanıcısına yanıt
    1060 3gb sahibimisiniz?

• Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    Telefondan hızlı yazınca anca
  • saçma sapan bişi
    kafayı yediler iyice
  • Blackline23 kullanıcısına yanıt
    i76700k kullandığım Vega 56' yı rahat rahat beslediğine göre bu kartı daha da rahat besleyecektir.
    lakin 2.200- 2.500 TL aralığında ki fiyatlara 1660ti alınmaz, insanlar yakın veya daha uygun fiyata Vega56 ya da üzerine az daha para koyup 2060 alır ki doğru yaparlar.
    fiyat inmezse maalesef ölü doğmuş bir model olarak kalacak 1660ti.
  • Intrepid I kullanıcısına yanıt
    ya ben anlamadım, video da sürekli 1660 Ti 20 serisiymiş gibi konuşulmuş, bu bir söylem hatası sanıyorum? Bu halen 10 serisi değil mi yani? Adı neden 16 o zaman?
  • Dolar bazlı fiyatlara bakararak, 1080p ultra için şu an piyasadaki en alınası kart 1660 Tİ. Bir kere Vega 56 kalıcı olarak 280$'a gelmedikçe öldü sayılır. Keza RX590'ın da satabilmesi için 260$ olan fiyaının inmesi lazım. 20 Dolar daha fazla verip 1070 performanslı 1660 Tİ almak varken kimse 590 almaz. RX580 bütçesi kısıtlı olanlari için hala iyi seçenek, ama gelecek standart 1660 orayı da bitirebilir.

Sonuç olarak Nvidia şu anki piyasa koşullarında harika bir kart çıkarttı. Bu şirketler hayır kurumu değil. Kar amacı güdüyorlar. Şu anki rekabetle de 280$'a bu kart peynir ekmek gibi satar.

Bu tarz kartları tekrar 230$ 250$ bandında göreceksek AMD'nin NAVİ ile tekrar rekabetçi hale gelmesi şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pnrcn2008 -- 26 Şubat 2019; 9:52:3 >
  • attila_khan kullanıcısına yanıt
    Bu kartın 1000 serisi ile alakası yok, aslında ismi Gtx 2050ti olmalıydı. Nvdia tamamen anlamsız bir adlandırma yaptı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • keşke kart performansı kadar fiyat performansıda görebilseydik.bir tık üstüne rtx 2060 alınır bence

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.