Şimdi Ara

Asus Rog Strix B350 F gaming AM4 anakart kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu anakarti kullanan varmı, cok fazla inceleme bulamadım, am4 platformu için sonradan cikan bir seri.

CORSAIR CMK16GX4M2B3200C16R ram ile birlikte kullanmayi düşünüyorum.

Bu kombinasyonu sorunsuz kullanan varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ramleri aldinmi ? dogru calisiyormu? 3200mhz sanirim o bellekler , hangi frekansta kullaniyorsun bilgilendirirsen sevinirim
  • ben dün aldım gayet Düzgün bir anakart. direk ramleri 2933 mhz de açtı ek olarak çok kolay tek tıkla oc yapıyor mesela ryzen 1600 direk 3.9 a kadar denedim ve stabil calısıor sadece benım ssd ile uyumlu degıl sanırım ssd performansı düştü biraz. ssd samsung 850 evo
  • asus güzeldir ekran akrtınız nedir acaba

1600 e güzel bir ekran akrtı takmıssınızdır oyunlardaki sonuçlar neler merak ettim
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    ZOTAC GTX 1070 AMP Bir tek rise of tomb raider var ondada full ayarda sma açık 80 90 fps alıyorum Sma 2 yapınca 40 lara Sma 4 açınca artık oynanmayacak dereceye geliyor. ama anakart ile ilgili bi problemim var çözemezsem iade edicem bir konu açtım hatta belki başına gelen yada bilen bir arkadaş görüp yardımcı olur diye. masa üstü uygulamarda takılırken sistem bana anlık direk tepki vermiyor gibi anakartın destek listesinde benim ssd vardı ama tam sorunun adını koyabılmiş değilim
  • wenomdaki123 W kullanıcısına yanıt
    Ekran kartınız güzelmiş sorunu kullanıcı arkadaşlar size geri donuş yapar yada en salıklısı asus destek ile konusun sorununuzu anlatın prasıda yardımcı olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.