Şimdi Ara

Asus Rog Gl703VM İ7 7700hq gtx1060 6G Anakart Değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
60
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarımın kısa devreden dolayı ekran kartı yandı sonrasında kendini bilmez bir bilgisayarcı ısıtacam diye komple anakartı yakmış bunu ondan sonra gönderdiğim bilgisayarcılar fark etti, cihaz ortalık malı oldu ve anakart tamamen çöp oldu sadece ram ssd hdd ve wifi kartı vs çalışıyor bir yıldır kullanmıyordum anakart fiyatı 400 ila 500 dolar civarıydı türkiyede yoktu o sıra yeni bir pc edindim ancak şimdi yaptırmaya karar verdim anakart fiyatıda 100-150 dolar bandına düşmüş ama aliexpressten ülkeye sipariş gelmiyor. internetten onlarca bilgisayarcıya sorduğumda ise anakart tabiki ellerinde yok sadece birisi çinden getirmeyi teklif etti ancak 600 dolar gibi bu bilgisayar için çok uçuk bir ücret teklif etti 6 yıllık bir bilgisayar kendi servisinde bile parça bulunmuyor çinden ise ne şekilde getirebileceğimi bilemiyorum herhangi bir yol yordam bilen arkadaşlar var mı

• Ben normalde sitede göremiyordum bu yüzden başka ülkeye kargo olarak gösterip bakıyordum anakartlara kısacası soruyu sormuşum ama alışkanlıktan başka ülke üzerinden takip etmişim fiyatları 100-150 dolar bandında olmasına rağmen türkiyeyi seçince fark ettim artık getirebildiğimi kusura bakmayın, şimdi fiyatı düşünce 3 gün önce siparişi verdim şu an gümrükte gözüküyor biraz hızlı gibi geldi bakalım gelince düzgün çıkacak mı detayları paylaşacağım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.