Şimdi Ara

asus r9 270x diret cu öneri ve görüşleriniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kartı almak üzereyim pişman olmamak için son fikirleri almak istiyorum, problem olacak ise başka kartlara yönebiliriz..

• Ben kullanıyorum, bir problem yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• xxxfatih71xxx X kullanıcısına yanıt
    Ucuz olan. Sapphire en ucuzuydu heralde, Sapphire al. Asus ve çizgi ikilisi bana çok şey yaşattı. r7 265 ile r9 270x arasında bayağı fark var bu arada.
  • hocam yanlıslıkla onu da eklemişim, benim için r9 270x lerde asus, sapphire, msi, powercolor var ve hangisi iyidir.. ucuzluk olarak degil overclcok performansı ısınması vs
  • Asus R9 270X DirectCU II TOP kullanıyorum. Karttan genel anlamda memnumum. Hiç bir oyunda sıkıntı çıkartmadı. Günümüz için her oyuna 1920*1080 çözünürlükte yeten bir kart. Sıcaklık değerleri ise, 67-68-69 arasında değişiyor full yüklerde. Overclock yapmadım. Orijinal ayarlarında. Gerek de duymuyorum. Her oyuna yeten bir karta overclock yapıp ayarlarını bozmak merak ve aç gözlülükten başka bir şey değildir. Eğer durumun müsaitse 60-70 neyse üstüne koyup Sapphire R9 280 DUAL-X alman en mantıklısı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arslanbey_01 -- 31 Ağustos 2014; 8:43:15 >
  • vala öyle yaptım bende :) bugün vatanbilgisayara gittim vermişken üç fazla veriyim dedim saphire r9 280 dual-x aldım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxfatih71xxx

vala öyle yaptım bende :) bugün vatanbilgisayara gittim vermişken üç fazla veriyim dedim saphire r9 280 dual-x aldım :)

Hayırlı olsun doğru olanı yaptın.

• hayırlı olsun
  • xxxfatih71xxx X kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun İyi karar Şuan en F/P kartı almış bulunmaktasın Çok önerilen ve alınan kartlardandır kendileri bu aralar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxfatih71xxx

vala öyle yaptım bende :) bugün vatanbilgisayara gittim vermişken üç fazla veriyim dedim saphire r9 280 dual-x aldım :)

hayırlı olsun güzel kart

• cok guzel bir kart herkes f/p icin bu karti tercih ediyor zaten
  • Sağolun arkadaşlar boşta iken 30 -40 arası oyunda iken 55 derece filan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.