Şimdi Ara

ASUS N61JA için AntiVirus ya da Internet Security önerisi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Notebook'u dün teslim aldım ancak; Windows 7 ile gelen kendi antivirüs programını kullanmadanönce fikir almak istedim

Şu ana kadar iş harici evde hep masaüstü bilgisayar kulandım ve yaklaşık 5 yıldır hep kaspersky kullandım.

Şimdi merak ettiğim acaba Kaspersky Internet Security bilgisayarı kasar mı? Ya da bu notebooklar için favori bir antivirus programı var mıdır?

• Avast kullanıyorum , gayet memnunum. Sistemi yorması açısından varlığıyla yokluğu belli değil. Virüsler açısındansa başarılı. Yanına bir de USB Disk Security kurdun mu kolay kolay zarar görmezsin virüslerden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MANiN

Notebook'u dün teslim aldım ancak; Windows 7 ile gelen kendi antivirüs programını kullanmadanönce fikir almak istedim

Şu ana kadar iş harici evde hep masaüstü bilgisayar kulandım ve yaklaşık 5 yıldır hep kaspersky kullandım.

Şimdi merak ettiğim acaba Kaspersky Internet Security bilgisayarı kasar mı? Ya da bu notebooklar için favori bir antivirus programı var mıdır?

trendmicro virüs programı bildiğim kadarı ile belli bir süre kullanımlı

ben norton antivirüs 2010 tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan1900 -- 20 Ağustos 2010; 15:35:56 >
  • http://forum.donanimhaber.com/forumid_244/tt.htm

bu konuya bak istersen.. daha fazla bilgiye ulaşabilirsin..
  • Güvenlik bölümünden devam edelim lütfen...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.