Şimdi Ara

ASUS Memo Pad HD 7 [Kullanıcı Kulübü]-[AnaKonu]-[Rom]-[Driver] (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.478
Cevap
60
Favori
247.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güncelleme gelmeyecek sanırım bizim tabletlere
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

16 GB lık model, satılık.

hocam sattın mı?
    not: 16gb tabletimi hayyatta satmam 1000 tl verseler bile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok millet 8 ligin fiyatı ile karsılastırıyor hep ,dana kadarda yazdık :) cok kullanmıyorum birisi sebeblensin istedim ama dahada asagıda bir fiyata satmam bende memnunum her istedigimi yapıyorum daha ne olsun :) senin adımlarlar nasıl yaz zamanı çok kilo verdirir onca adım :)
    Not:En son bir firmware guncelemesi geldi belkide 4.3 un ayak sesleri bunlar bizi unutmamıs asus hala demekki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

Yok millet 8 ligin fiyatı ile karsılastırıyor hep ,dana kadarda yazdık :) cok kullanmıyorum birisi sebeblensin istedim ama dahada asagıda bir fiyata satmam bende memnunum her istedigimi yapıyorum daha ne olsun :) senin adımlarlar nasıl yaz zamanı çok kilo verdirir onca adım :)
    Not:En son bir firmware guncelemesi geldi belkide 4.3 un ayak sesleri bunlar bizi unutmamıs asus hala demekki :)

hocam 4.3 gelecek hatta ben kit katı bile umut ediyorum çünkü aynı özellikli lenovaya kit kat geldi ayrıca bizim tablette java var ama bunu yüklersen her türlü programı kolaylıkla açabilirisin
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.java.manager&hl=tr
    not: sgk evrak takip ediyordum java problemi yaşıyordum bu programı yükleyince sorun giderildi

• Kitkat zor sanmam ama 4.3 yeter trim ozelligi işe yarar zira.Java ile çok işim yok sağol yinede.
  • K00U modeli unutuldu güncelleme yok
  • Benimkisi kafayı yedi daha ısınmadan pil çok sıcak lütfen bataryayı çıkarın uyarısı veriyor anında ekran kararıyor şarjı bitene kadar sürekli kapanıp açılıyor lütfen yardım edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esra_oz E kullanıcısına yanıt
    kardeş garantiye gönder rood felan yapmadıysan
  • Arkadaşlar 300-350 lira gibi bir bütçemiz var, kardeşim için tablet bakıyoruz. bu ürünü bu fiyatlara bulabileceğimiz bir yer var mı? hala önerir misiniz, yoksa muadili başka bir tablet var mı önerebileceğiniz?
  • Bu ürün zaten su an 300-350 arası satılıyor. Ama bir üst modeli var 176cx.

• quote:

Orijinalden alıntı: sargon06

Arkadaşlar 300-350 lira gibi bir bütçemiz var, kardeşim için tablet bakıyoruz. bu ürünü bu fiyatlara bulabileceğimiz bir yer var mı? hala önerir misiniz, yoksa muadili başka bir tablet var mı önerebileceğiniz?

kardeş ben şuan 1 yıl oldu tableten memnunum hem performans açısından hem kullanışlık açısından beni hiç yarı yolda bırakmadı alıcaksan al ama otgm desteği yok tek kötü tarafı bu yoksa tablet iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Bu ürün zaten su an 300-350 arası satılıyor. Ama bir üst modeli var 176cx.

Bulabileceğimiz neresi var hocam o fiyata? Sıfır ve mağaza tarzı olursa daha iyi olur.

Bir sorum da 176cx'in fiyatı nedir ortalama düzey ve nereden bulabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: herofahri

quote:

Arkadaşlar 300-350 lira gibi bir bütçemiz var, kardeşim için tablet bakıyoruz. bu ürünü bu fiyatlara bulabileceğimiz bir yer var mı? hala önerir misiniz, yoksa muadili başka bir tablet var mı önerebileceğiniz?

kardeş ben şuan 1 yıl oldu tableten memnunum hem performans açısından hem kullanışlık açısından beni hiç yarı yolda bırakmadı alıcaksan al ama otgm desteği yok tek kötü tarafı bu yoksa tablet iyi

Otg o kadar da mühim değil hocam, kardeşim için alıyorum zaten. 300-350 civarı paraya alabileceğim bir yer önerebilirmisin?
  • quote:

quote:

Bulabileceğimiz neresi var hocam o fiyata? Sıfır ve mağaza tarzı olursa daha iyi olur.

N11'e bakabilirsin.

• quote:

quote:

quote:

N11'e bakabilirsin.

Eyvallah
  • Yalnız 176cx'in işlemcisi daha iyidir ama onda da bol bol kullanıcı şikayeti var.

• quote:

Orijinalden alıntı: bayay

arkadaşlar tabletimin wifisi sürekli kopuyor. nexus 7 ve diğer akıllı telefonlarda bu sorunu yaşamıyorum ama memopadda yaşıyorum. Günde 5-6 defa wifi düşüyor. wifiyi kapatıp açınca geri düzenliyor.

Asus memopad hd7 173x modeli olan tabletimin wifisi sürekli kopuyor bir cevap veren olmadı bu sorunu yaşayan yok mu
  • Arkadaşlar bu cihazı kullananlara bir sorum var.

Ben Reeder A7s IPS modelini kullanıyorum. Ben tabletimi almadan önce düşündüğüm cihazlardan biri de Asus MeMO Pad HD7 idi. Beklentilerime göre almak istediğim cihazın Reeder A7s IPS olduğuna karar verdim. En başta oyun ve 3G faktörü geliyordu. Cihazımın yazılım ile telefon özelliği açılabildiğini öğrenince Reeder A7s IPS aldım. Fiyatını da söyleyeyim: 285 TL. Şu an telefon özelliği açık ve rootlu.

Sizce doğru seçimi mi yaptım? Bu fiyat aralığında aynı özelliğe sahip bir tablet söyleyebilir misiniz?

• quote:

quote:

arkadaşlar tabletimin wifisi sürekli kopuyor. nexus 7 ve diğer akıllı telefonlarda bu sorunu yaşamıyorum ama memopadda yaşıyorum. Günde 5-6 defa wifi düşüyor. wifiyi kapatıp açınca geri düzenliyor.

Asus memopad hd7 173x modeli olan tabletimin wifisi sürekli kopuyor bir cevap veren olmadı bu sorunu yaşayan yok mu

fabrika ayarlarına yani formatlarsan duzelebilir bir programdan kaynaklanıyor olabilir

• arkadaşlar gittigidiyor'daki 280 tl olanı almayı düşünüyorum. model hakkında şikayetiniz var mıdır memnun musunuz ?
  • 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.