Şimdi Ara

Asus m70ad hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhabahttp://www.vatanbilgisayar.com/intel-core-i7-4770-34-ghz-8-gb-ddr3-2-tb-hdd-4gb-nvidia-gt640-win81.html?srt=PU
    Bu bilgisayari almayi dusunuyirum. Biliyorum gt640 o kadar iyi bir ekran karti degil fakat sistemdeki diger parcalari da düşünerek bf4,cod ghost veya gta 5 i oynayabilir miyim veya hangi çözünürlük ve kalitede oynayabilirim. Cevaplariniz icin simdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berat1999 -- 6 Ağustos 2014; 23:47:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yokmu bilgisi olan bi kac gun vaktim var çünkü

• oynatamaz
    sonuçta oyunu ekran kartı oynatıyor ister i7-xeon işlemci koy gt 630 takarsan hiçbir oyun oynayamazsın
    ama g3220 al gtx 750 ti al çok daha ucuzua çok daha iyi oyunları oynarsın
  • Hazir kasanin stabilite sicaklik sorunlari olmaz orjinal isletim sistemi oldugu icin bi yonden pahali kimse bunu hesaba katmiyo insan kazikliyor diyorlarda icinde windows ve office yazilimlariyla geliyor ayrica almaya kalkissan 600tl para bayiliyosun sahtesini kullanip update yapmayip 2 ayda bir format atip diskini bozuyosun... Gt640 asus versiyonu olandir eger hic deneyimin yoksa bilgisayarla ilgili guzel makineymis almani oneririm sorun yasasan buraya yazsan sana anlatilanlari yapamazsin kolay kolay... Buyuk bir sorun asus alsan yilalrca garanti var bozuldumu yolla komple kasayi vatana formatlasinlar sana versinler orjinal isletim sistemiyle... Tavsiye ederim seker aletmis ayrica sicaklik derdide olma asuslar serin makinelerdir satin aliyorum bazen cok bilgili olmayan kullanicilara daha dogru oluyo

• quote:

Orijinalden alıntı: cinayet13

Hazir kasanin stabilite sicaklik sorunlari olmaz orjinal isletim sistemi oldugu icin bi yonden pahali kimse bunu hesaba katmiyo insan kazikliyor diyorlarda icinde windows ve office yazilimlariyla geliyor ayrica almaya kalkissan 600tl para bayiliyosun sahtesini kullanip update yapmayip 2 ayda bir format atip diskini bozuyosun... Gt640 asus versiyonu olandir eger hic deneyimin yoksa bilgisayarla ilgili guzel makineymis almani oneririm sorun yasasan buraya yazsan sana anlatilanlari yapamazsin kolay kolay... Buyuk bir sorun asus alsan yilalrca garanti var bozuldumu yolla komple kasayi vatana formatlasinlar sana versinler orjinal isletim sistemiyle... Tavsiye ederim seker aletmis ayrica sicaklik derdide olma asuslar serin makinelerdir satin aliyorum bazen cok bilgili olmayan kullanicilara daha dogru oluyo

Isin gercegi pc de çoğu seyi yapmayi biliyorum (format bios gubcelleme driver lari kurma falan)onceki bilgisayarim toplamaydi onda da cod ghost haric tüm seriyi bitirdim.Ama artik bunlarla ugrasmak istemiyorum. O yüzden hazıra yoneldim. Eger bu bilgisayarda bi yeni cikacak gta 5 i veya bf4 oynayabilirsem benim için sıkıntı olmayacak. Medium da falan da mı oynatmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berat1999 -- 7 Ağustos 2014; 9:52:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Berat1999

quote:

Orijinalden alıntı: cinayet13

Hazir kasanin stabilite sicaklik sorunlari olmaz orjinal isletim sistemi oldugu icin bi yonden pahali kimse bunu hesaba katmiyo insan kazikliyor diyorlarda icinde windows ve office yazilimlariyla geliyor ayrica almaya kalkissan 600tl para bayiliyosun sahtesini kullanip update yapmayip 2 ayda bir format atip diskini bozuyosun... Gt640 asus versiyonu olandir eger hic deneyimin yoksa bilgisayarla ilgili guzel makineymis almani oneririm sorun yasasan buraya yazsan sana anlatilanlari yapamazsin kolay kolay... Buyuk bir sorun asus alsan yilalrca garanti var bozuldumu yolla komple kasayi vatana formatlasinlar sana versinler orjinal isletim sistemiyle... Tavsiye ederim seker aletmis ayrica sicaklik derdide olma asuslar serin makinelerdir satin aliyorum bazen cok bilgili olmayan kullanicilara daha dogru oluyo

Isin gercegi pc de çoğu seyi yapmayi biliyorum (format bios gubcelleme driver lari kurma falan)onceki bilgisayarim toplamaydi onda da cod ghost haric tüm seriyi bitirdim.Ama artik bunlarla ugrasmak istemiyorum. O yüzden hazıra yoneldim. Eger bu bilgisayarda bi yeni cikacak gta 5 i veya bf4 oynayabilirsem benim için sıkıntı olmayacak. Medium da falan da mı oynatmaz

Oynatir mediumda sorun olmaz merak etme :) en kotu ekran karti alirsin :))

• O paraya AMD sistem toplanır tepe tepe kullanılır

• 4790 islemcilisini bulursan onu al :) burdaki arkadaslarada sesleniyorum haksiz yere pahali degil bu bilgisayarlar hepiniz korsan isletim sistemi kullandiginiz icin sistem toplarken yanina bide koysaniza win 8.1 pro noluyor bidr office starter... O fiyat ucuyo boyle seylerle ugrasmak istemiyo tamamen takicam fise canavar gibi calisacak diyorsaniz alacaksiniz bu bebeklerden bitane 3 sene garantisi var catir catir kullanacaksin...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.