Şimdi Ara

ASUS M5A78L M LX driver cd lazım yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ASUS M5a78l m lx anakartımın cdsini bulamıyorum sitesinde de driverlar ayeı ayrı ve bir sürü kafam karıştı. Direk cd nin iso formatında image halini bulabileceğim bir site vs. Biliyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• driver-tools'a tıkla.
    Açılan sayfada işletim sistemini seç,tıkla.
    Açılan sayfada,chipset,audio,VGA,LAN,SATA olanları indir ve kur. Hepsi bu.
  • Teşekkür ederim =) bi de yanlışlıkla 32 bit windows7 ultimate kurmuşum ram 8gb desteklemiyor sanırım ram in tamamını görmesi için 64 bit işletim sistemi mi kurmam lazım bu anakarta?

• Beuzggria kullanıcısına yanıt
    Evet, 3, küsur görür. Kesin olarak ,64 bit kurmalısın.
  • Akılsız başın cezası onu hiç düşünmeden 32 bit daha stabil diye onu kurdum sağolun teşekkür ederim yardımınız için

• Ayrıca bi hususuda belirteyim.Win 7 de sürücüler otomatik olarak algılanıyor,yani indirip kurmaya pek gerek yok. Sadece e. kartı sürücüsü gerekiyor,Onu da e. kartının sitesinden indirirsin. İndirmezsen,monitörün çözünürlüğüne kesin uymuyor.
  • Ekaran kartını indirip kurdum da usb portları algılamadı onda bir sorun oldu sadece diğerlerini de yine de kurayım dedim nolur nolmaz diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Beuzggria

Ekaran kartını indirip kurdum da usb portları algılamadı onda bir sorun oldu sadece diğerlerini de yine de kurayım dedim nolur nolmaz diye

Kur,zararı olmaz.
  • Tamam teşekkür ederim yardımınız için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.