Şimdi Ara

Asus M2N68-AM SE2 Anakart İçin İyi Bir Ekran Kartı Yardım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben yeni bir Ekran Kartı almak istiyorum.Fakat anakartımı değiştiremeyeceğim.Bu yüzden çeşit biraz az olacak biliyorum.Ben çok oyun tutgunuyum.Bu yüzden.Anakartıma uygun bir Ekran Kartı tavsiyelerinde bulunursanız çok sevinirm.

ANAKART:Asus M2N68-AM SE2
    ESKİ EKRAN KARTI:Asus Extreme AX550 Series
    GÜÇ KAYNAĞI:400 watt 230 v.

Şimdiden Çok Teşekkürler..

• Hiç Yardımcı olucak arkadaş yokmu yhav
  • anakartının desteklediği işlemci yelpazesi çok geniş olduğundan hangi işlemci kullandığını tahmin etmek zor.O yüzden işlemcinin ne olduğunu burada yaz ki ona göre en uygun ekran kartı neyse onu tavsiye edelim.Sırasıyla şunları yazmalısın

1.işlemci modeli

2.ram miktarı

3. ekran kartına ayırdığın bütçe

4.güç kaynağının markası yada yan tarafındaki bilgilerde 12v kısmında kaç AMPER(örn.12A-18A) yazıyor.
  • Asus P8H61-M LE DDR3 1333MHz S+GL+16X 1155p Abiler böyle bir anakrt almayı düşünüyorum ama 140-150 TL civarlarında daha iyi anakrtlar varmış bna örnek verirmisin birde yanına uygun ekran kartı tavsiye ederseniz cok sevinirim...
  • H serisi veya P yada artık Z serisi anakart seçerken işlemci önemlidir. Eğer 2500k/2600k/2700k 3570k/3770k gibi çarpan kilid açık yüksek OC kabiliyeti olan işlemciler alınmayacaksa H serisi boardlar uygundur. P serisi boardlarda işlemcide bulunan görüntü birimi çalışmaz. H serisinde de görüntü birimi çalışır ama OC imkanı yoktur. Sonradan çıkan Z68 ve Z77 hem görünüt birimini kullanma imkanı hem de çarpanı arttırarak işlemciye OC imkanını sunarlar. Ama bu boardlar hem daha pahalıdır hem de bunay uyan işlemciler de 400 TL'deb başlar 750 TL'ye kadar gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi setek01 -- 2 Mayıs 2012; 15:37:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.