Şimdi Ara

ASUS LAPTOB KLAVYE PROBLEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar cumartesi günü vatan bilgisayardan ASUS X554LD i3 markalı bi laptob aldım.Aynı zamanda yanına logitech in kalbosuz mouse unu aldım kullanmaya başladım.İlk gün hiç bir sorun yaşamadım yalnız dün kullandığımda bir anda klavyede r tuşuna bastığımda Çalıştır komutu açılmaya başladı ve çogu harfi algılamamaya başladı.Bende yeniden başlattım ozaman sorun gitti.Fakat biraz zaman geçtiğinde yine aynı şeyi yapmaya başladı.Tuşların çogunuda algılamadı.Yine yeniden başlattım.Bu sorun neden olabilir acaba önerileriniz neler? Kimisi anakarttan falan diyor internette okuduğum kadarıyla yada taktıgım kablosuz mouse tan dolayı olabilirmi acaba lütfen yardımcı olun kafayı yicem.Tekrar yaşarsam bu sorunu geri götürcem aldığım magzaya ama simdi garanti sorunu falan iade ile hiç uğraşmak istemiyorum hevesim kursagımda kalacak.Yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum.

• Ctrl tusu basili kalmis olabilir mi? Ekran klavyesini acip bi bakin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam basık kalmış oldugunu sanmıyorum çünkü gözüme çarpardı öyle olsa birde arka arkaya yapınca o olasılıgı pek düşünmedim açıkçası.Aksam bakıcam ama şuan iş yerindeyim.Buarada siz ekran klavyesindemi takılı kalmıs olabilir diyosunuz? yani laptobun klavyesi değilde ekran klavyesinde takılı kalma durumu olurmu ki nasıl oluyo öyle?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.