Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

ASUS K55VJ KULLANAN VARMI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu laptobu alıcam fakat sormak istediğim bir kaç soru var kullananlar var ise cevaplasınlar lütfen :)

1- Lenovo laptoplardaki gibi ısı sarfiyatı modu gibi bir ayarı varmı
    2- Ekrana sağdan soldan yukarıdan falan bakınca görüntüde bi bozukluk oluyormu
    3- hoparlör kasanın arkasındamı yoksa klavyenin bulunduğu kısımdamı ?

İlk defa başlık açtım çok heyecanlandım he

• quote:

Orijinalden alıntı: sciroccoakar

arkadaşlar bu laptobu alıcam fakat sormak istediğim bir kaç soru var kullananlar var ise cevaplasınlar lütfen :)

1- Lenovo laptoplardaki gibi ısı sarfiyatı modu gibi bir ayarı varmı
    2- Ekrana sağdan soldan yukarıdan falan bakınca görüntüde bi bozukluk oluyormu
    3- hoparlör kasanın arkasındamı yoksa klavyenin bulunduğu kısımdamı ?

İlk defa başlık açtım çok heyecanlandım he

1 -) Bende k55vm modeli var ısı sarfiyatı gibi bir mod yok.Ama daha ısınma konusunda hiç sorun yaşamadım ben.

2-) Ekranda tabi ki bozukluk oluyor uzaktan yandan falan bakınca ama arkadaşımda lenovo var onun ekranı daha kötü =))

3-) Hoparlör kasanın altında kardeş.

Benim leptopun tam modeli Asus k55vm sx034r, ev arkadaşımın leptopu lenovo z580 işlemci, ekran kartı herşey aynı leptopların ama asusun +'ları daha fazla

• SES KONUSUNDA BÜYÜK ENDİŞEM VAR YA KASANIN ALTINDAN SES NASIL GELİYOR SAÇMA GELDİ BANA BOĞUK GELMEZ Mİ SES ? YADA DİZÜSTÜNE KOYSAN SES TAMAMEN KAYBOLMAZMI ? ÇOK SİNİR BOZUCU OLUR DÜŞÜNDÜĞÜM GİBİMİ ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sciroccoakar

SES KONUSUNDA BÜYÜK ENDİŞEM VAR YA KASANIN ALTINDAN SES NASIL GELİYOR SAÇMA GELDİ BANA BOĞUK GELMEZ Mİ SES ? YADA DİZÜSTÜNE KOYSAN SES TAMAMEN KAYBOLMAZMI ? ÇOK SİNİR BOZUCU OLUR DÜŞÜNDÜĞÜM GİBİMİ ?

Boğuk gelmiyor ama ses tabi ki azalıyor dizüstünde.Ama alt tarafında olmasının çok büyük bir avantajıda var.Masanın üzerine koyduğun zaman şimdiye kadar benim leptoplarda gördüğüm en yüksek sesi veriyor.Ben öğrenciyim evimizde 5 tane laptop var benim laptop kadar ses çıkaran başka laptop yok.2 tane Acer, 1 tane Hp, 1 tane Lenovo var
  • Selam bende de ASUS K55VM var bence ses boğuluyo hatta ben bazen laptopun ikitarafına kitap gibi bişeyleri yükselti olarak koyup kullanıyorum ses için
  • Ben kullanmadım ama kullanan arkadaşlar boğuk ses olduğunu doğruluyor. Sonuçta bu bir multimedya bilgisayarı değil yani normal.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.