Şimdi Ara

Asus K555LN-XO367H Dvd okumuyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dvdyi takıyorum 1 dakika felan çatır çutur sesler geliyor. Sesler durduktan sonra felanda okumuyor. 3-4 tane dvd denedim hiçbirini okumadı. Driverler felanda kurulu. Sorun windowstamı yoksa donanımsal mı acaba. Bu sorunla karşılaşan oldumu arkadaşlar. K555LN serisinin başka modelide olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkkan03 -- 6 Haziran 2015; 19:59:42 >

• ilkkan03 kullanıcısına yanıt
    Aynı modeli bugün aldım şuanda hatta dvdden dizi izliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teo26

Aynı modeli bugün aldım şuanda hatta dvdden dizi izliyorum

Hocam dvd okuyucuda o yuvarlak kısmın etrafı tırtık lı , cd tam oturmuyor yani. Ama içeriye ittikçe oturuyor herhalde. Sizde ne kadar sürede okudu ilk taktıgınızda ?

İlk taktığımda direk okudu ama cd yi o yuvarlak yere oturtman lazım çıt diye ses geliyo zaten çokda fazla zorlama oturtcsm diye zaten birazcık bastırınca oturuyo.

Bnde elimi touchpad yanlarında yada üstünde hafif dokundurarak gezdirince şarj bağlıyken sanki elektirik çarpıyo gibi oluyo acaba sendede böyle bşy varmı

• quote:

İlk taktığımda direk okudu ama cd yi o yuvarlak yere oturtman lazım çıt diye ses geliyo zaten çokda fazla zorlama oturtcsm diye zaten birazcık bastırınca oturuyo.

Bnde elimi touchpad yanlarında yada üstünde hafif dokundurarak gezdirince şarj bağlıyken sanki elektirik çarpıyo gibi oluyo acaba sendede böyle bşy varmı

Hocam sağolun ya hafiften bastırınca cd oturuyomuş ama yinede okumadı. Oturtmadan felan içeri ittiğim için bozdum heralde dvd playeri :D

Dediğiniz olayı bende şuan farkettim. Hatta bazen oluyo bazen olmuyo felan diyodum meğersem şarja takınca oluyomuş. Dediğiniz gibi kasaya dokununca elektrik çarpmış gibi oluyor böyle pürüzlümsü garip birşey oluyor :D
    Rica ederim.ama bozulcağını zannetmiyorum başka dvd cd falan dene.

Aynen tam tarif ettiğiniz gibi herhalde bi sıkıntı çıkmaz genelinde böyle bişey var demekki

• quote:

Rica ederim.ama bozulcağını zannetmiyorum başka dvd cd falan dene.

Aynen tam tarif ettiğiniz gibi herhalde bi sıkıntı çıkmaz genelinde böyle bişey var demekki

Atgıt yöneticisinden sürücüyü felan kaldırdım halloldu hocam eyv :)
    Çıkmaz inş bir sorun :)
  • Rica ederim dostum
    Acaba senin kutudan adaptör dışında bşy çıktımı kurulum cd falan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.