Şimdi Ara

Asus gtx750ti vatan da 299 lira (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
4
Favori
7.723
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Asus gtx750ti vatan da 299 lira
  •  Asus gtx750ti vatan da 299 lira

Ve freebsd +750 ti = love

glxgears 95075 frames in 5.0 seconds = 19014.869 FPS

• Hayirli olsun. Bu paraya cok guzel kart aldiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartları gelenlere hayırlı olsun. İyi ürün, harika fiyat
  • Ekran Kartını taktım bios ekranına geçişte donuyor.normalde de Windows ekranı gelmeden donuyor ekran

• quote:

Orijinalden alıntı: Elegant Man

Ekran Kartını taktım bios ekranına geçişte donuyor.normalde de Windows ekranı gelmeden donuyor ekran

Kartin video biosu ile anakartin biosu arasinda uyumsuzluk var diyorlar boyle olunca, anakartin bios guncellemesi varsa denemekte fayda olabilir.

http://h30434.www3.hp.com/t5/Desktop-Lockups-Freezes-Hangs/PC-doesn-t-boot-after-plugging-in-GTX-750-ti/td-p/3711374

• Kartım 2 gündür Bayrampaşa'da ama hala teslim alamadım. Şubeyi 15-20 kere aradım herhalde, açan yok. Müşteri hizmetleriyle görüşüyorum internetten gördüğüm takip durumunu bana söylüyorlar. UPS kadar beceriksiz, dandik bir kargo firması yok herhalde.
  • Kartları gelenler sistem boştayken kartın sıcaklık değerlerini yazabilirler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Kartları gelenler sistem boştayken kartın sıcaklık değerlerini yazabilirler mi?

30-31 derece benim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 11 Ekim 2014; 1:12:56 >

• başka konuları jet hızıyla daha satış devam ederken biten fırsatlara taşıyan admin kardeşimiz bunu görmezden mi geliyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

quote:

Ekran Kartını taktım bios ekranına geçişte donuyor.normalde de Windows ekranı gelmeden donuyor ekran

Kartin video biosu ile anakartin biosu arasinda uyumsuzluk var diyorlar boyle olunca, anakartin bios guncellemesi varsa denemekte fayda olabilir.

http://h30434.www3.hp.com/t5/Desktop-Lockups-Freezes-Hangs/PC-doesn-t-boot-after-plugging-in-GTX-750-ti/td-p/3711374

kardeşim bilgi için teşekkürler biosu güncelleyince sorun çözüldü, kartı geri gönderiyorum az daha. Kartın sıcaklık değeri 35'C şuan.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

quote:

kardeşim bilgi için teşekkürler biosu güncelleyince sorun çözüldü, kartı geri gönderiyorum az daha. Kartın sıcaklık değeri 35'C şuan.

35 normal, standart 34 diyorlar, sevindim cozuldugune, hayirli olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: soniquakee

şu youtube videosu her şeyi gösteriyor. rakamlara bakarak ekran kartı alınmayacağını 7850 aldığımda anlamıştım zaten.

http://youtu.be/8Hc0xUReZwU

rakamlarda 7850 önde değil mi ki?
    benchmark puanında da önde bu karttan.
    7850 oc 2gb aldım 1 yıl oluyor, memnunum tavsiye ederim herkese.

• Oyunlarda mavi ekran hatası alıyorum. Athext.dll Staropen.sys ve nvidia streamer service hatası. Bi de kartla beraber sticker gelmedi ayrıca dsub ve HDMI cikislarinda plastik koruyucu yoktu. Sanırım iade edilen ürün satmış vatan bilgisayar

• quote:

Oyunlarda mavi ekran hatası alıyorum. Athext.dll Staropen.sys ve nvidia streamer service hatası. Bi de kartla beraber sticker gelmedi ayrıca dsub ve HDMI cikislarinda plastik koruyucu yoktu. Sanırım iade edilen ürün satmış vatan bilgisayar

Vatan bu webe özel sayılı indirimlerde bu haltı hep yapıyor.

Nerede teşhir iade varsa iteliyor.

Umarım sorunu çözersiniz de müşteri ilişkilerine işiniz düşmez.

• Kargom geldi de şehir dışında olduğum içiin hala kutusunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balistik402 -- 12 Ekim 2014; 22:22:25 >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Neyin mücadelesi verilmiş anlamadım ^^ Kartın kapasitesi zaten belli. Çok mükemmel bir fırsat falan değildi. GTX 750ti gayet orta seviye bir kart. Alanlar kötü fiyata almadı merak etmesinler ancak über fırsat falan yakalanan bir şey yok ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 11 Ekim 2014; 15:37:23 >
  • 300 e güzel kart, 1080p medium bf4 için gayet yeterli.
  • quote:

Oyunlarda mavi ekran hatası alıyorum. Athext.dll Staropen.sys ve nvidia streamer service hatası. Bi de kartla beraber sticker gelmedi ayrıca dsub ve HDMI cikislarinda plastik koruyucu yoktu. Sanırım iade edilen ürün satmış vatan bilgisayar

format attın değil mi pc ye ? eski driverların kalıntıları ile çakışıyorsa mavi ekran verir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 11 Ekim 2014; 17:17:54 >
  • Format atmadım mavi ekran verdi catalyst'ı zor bela kaldırdım şuan düzeldi. Sizin kartlarda koruyucu plastik varmıydı dsub ve HDMI cikislarinda sticker ve dönüştürücü vs çıkmadı kutudan.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.