Şimdi Ara

ASUS GAMİNG G75 WV 91804 256 SSD 16 GB TOPLU ALİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
3.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Labombonera,atak1805,tamtamamca,ben......?

arkadaslar 4 kisi olduk 5 ad icin verilen fiyat 4300 tl taksit maksit var bugunun kuruyla.alcagimiz gun ve adet artarsa yeni pazarlik yapilir karar kesinlesince bir yerden daha fiyat alicam win7 pro yuklu dedi icinde bana nasil odenir vs vs pmden yazin alicak olan arkadaslar buraya yazsin listeye eklerim herkes kendini ayarladigi gun tekrar fiyat teyidi yapariz.(İstanbul içi sadece)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcasus -- 20 Haziran 2012; 22:40:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xcasus

Labombonera,Zeratull,finisher,ben arkadaslar 4 kisiyiz 5 ad icin verilen fiyat 4300 tl taksit maksit var bugunun kuruyla.alcagimiz gun ve adet artarsa yeni pazarlik yapilir karar kesinlesince bir yerden daha fiyat alicam win7 pro yuklu dedi icinde bana nasil odenir vs vs pmden yazin alicak olan arkadaslar buraya yazsin listeye eklerim herkes kendini ayarladigi gun tekrar fiyat teyidi yapariz.(İstanbul içi sadece)

özelden konuşmuştuk
    Ve acele etmeyelim ay sonunu bekleyelim derim arkadaşlar.
    Çünkü şuan tr de sadece tek model var belki seçenekler artar fiyatlar değişebilir.

Birde hangi firma ile görüşmektesin hocam paylaşabilirmisin mümkünse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrat_ylmaz -- 12 Haziran 2012; 23:39:08 >
  • Tmm listede varsin ztn odeme olayini ozelden ortaliga yazma :) yetkili bayi icin rahat olsun ben kil adamim cunku ay sonunu bekleriz prblem yok ama suan olan kuvvetli modeli herkes bunu istiyor bi kere alincak dusugunu almanin mantigi yok tek temennimiz o gun dolar dibe vursun :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: la-bombonera

quote:

Labombonera,Zeratull,finisher,ben arkadaslar 4 kisiyiz 5 ad icin verilen fiyat 4300 tl taksit maksit var bugunun kuruyla.alcagimiz gun ve adet artarsa yeni pazarlik yapilir karar kesinlesince bir yerden daha fiyat alicam win7 pro yuklu dedi icinde bana nasil odenir vs vs pmden yazin alicak olan arkadaslar buraya yazsin listeye eklerim herkes kendini ayarladigi gun tekrar fiyat teyidi yapariz.(İstanbul içi sadece)

özelden konuşmuştuk
    Çünkü şuan tr de sadece tek model var belki seçenekler artar fiyatlar değişebilir.

Katılıyorum. Biraz bekleseniz bende düşünüyorum g75 almayı ama hem bi model var hemde pahalı. Biraz beklesek birkaç model daha gelse alternatifler çoğalır. Bende 3000 tl civarında bişe bekliyorum.

• Beklemedeyiz bir kez aliosun full alin derim ben. :)
  • quote:

Beklemedeyiz bir kez aliosun full alin derim ben. :)

Bende bi kere aliyoruz full olsun.istiyorum ama simdi sanki biraz erken bakarsin 2-3 hafta sonra baska yerlerde 300-400 liraya daha ucuzunu gorursek icimize oturmazmi.
    Ben suanda satilan modelin 3D siz olani gelse onu alirim belki 300 lira kadar daha ucuz olur.
    Bana 3D lazim degil cunku performans onemli benim icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Bende bi kere aliyoruz full olsun.istiyorum ama simdi sanki biraz erken bakarsin 2-3 hafta sonra baska yerlerde 300-400 liraya daha ucuzunu gorursek icimize oturmazmi.
    Ben suanda satilan modelin 3D siz olani gelse onu alirim belki 300 lira kadar daha ucuz olur.

Mantıken haklısın ama alımısken 3d de olsun nolcak sureklı 3d ızlemıosun ızledın zamanda ızleyebıl ama dımı. bır ay falan daha beklıyelım ama dolar zıplarsa cok gececek bize :))
  • http://pcdepo.com/asus-g75vw-91084v-i7-3610qm-notebook-urun7812.html

Coklu alim yapacaksaniz bir de burasiyla gorusun isterseniz, az daha ucuza gelebilir

Edit: Taksitli fiyatlari simdi gordum, cok bisey farketmez gibi neyse saglik olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cause_of_death -- 13 Haziran 2012; 10:10:46 >
  • quote:

quote:

quote:

Mantıken haklısın ama alımısken 3d de olsun nolcak sureklı 3d ızlemıosun ızledın zamanda ızleyebıl ama dımı. bır ay falan daha beklıyelım ama dolar zıplarsa cok gececek bize :))

Ewet ay sonunu bekleyelim inşallah dolar bizim tarafımızdan olur.

• bu haftasonundan sonra kurlar kafayi yiyebilir. yunan secimleri var. iyi mi olur kotu mu bilemem ama ortalik karisabilir. Her halukarda beklemekde fayda var sizin acinizdan. ben bunu alamicam ama kendi adima dream pc diyebilecegim model.
  • bende bu cihazı almayı düşünüyorum ancak üniversite sınavinın bitmesini bekliyorum yani ay sonu uyar banada sizle birlikte alabiliim yani am abende çıkmışken her şeyin en güçlüsünden almayı düşünüyorum inşallah çeşit artar ay sonuna benide ekleyebilirsiniz ama ödeme işlerini bi konuşmamız lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atak1805

bende bu cihazı almayı düşünüyorum ancak üniversite sınavinın bitmesini bekliyorum yani ay sonu uyar banada sizle birlikte alabiliim yani am abende çıkmışken her şeyin en güçlüsünden almayı düşünüyorum inşallah çeşit artar ay sonuna benide ekleyebilirsiniz ama ödeme işlerini bi konuşmamız lazım ?

pm den bana at mesaj nasıl öduyebılırsın dıye şuanda 5-6 kişi varız gibi zaten ayı devirmemiz lazım bende daha önce hazır olamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Ruby_

quote:

quote:

özelden konuşmuştuk

Katılıyorum. Biraz bekleseniz bende düşünüyorum g75 almayı ama hem bi model var hemde pahalı. Biraz beklesek birkaç model daha gelse alternatifler çoğalır. Bende 3000 tl civarında bişe bekliyorum.

beklıyoruz ama o fıyatlara dusmez haberın olsun soyle bana ona gore lısteye yazıcam senıde..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atak1805

bende bu cihazı almayı düşünüyorum ancak üniversite sınavinın bitmesini bekliyorum yani ay sonu uyar banada sizle birlikte alabiliim yani am abende çıkmışken her şeyin en güçlüsünden almayı düşünüyorum inşallah çeşit artar ay sonuna benide ekleyebilirsiniz ama ödeme işlerini bi konuşmamız lazım ?

pm den bana at mesaj nasıl öduyebılırsın dıye şuanda 5-6 kişi varız gibi zaten ayı devirmemiz lazım bende daha önce hazır olamam.

gönderdim kardeş bi oku cevap bekliorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _Ruby_

quote:

quote:

özelden konuşmuştuk

beklıyoruz ama o fıyatlara dusmez haberın olsun soyle bana ona gore lısteye yazıcam senıde..

Tamam ben bakıyımda biraz daha söylerim. SSDsiz, 3Dsiz modelide mi o kadar olmaz yaa

• Ssdsiz falan belki olabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yawi

http://www.hizlial.com/u30.001.1271.0187/samsung-gamer-np700g7c-s01tr-i7-3610qm-23ghz-8gb-1tb500500gb-7200-1gb-gtx675m-173-full-hd-w7p-bluray

bence bunu da dusunun guzel aletmiş

Güzelmiş tek artısı ekran kartı bana göre.
    Asus 500 tl fazla vererek 3D ekran + 250 gb ssd ye sahip olmak bana daha cazip geliyor.
    Ama buda cidden düşünülür.
    Bu ekran kartı ile gtx660 arasında ne derece ark var acaba arkadaşlar.

• Arkadaşlar konu asus içindir. Bu samsung beş para etmez g75 ile kıyaslama listesine bile sokmam bunu.
  • Güncel listeye ek varsa pm atabilir.Arti iyi derece tanidigi olan asus yetkli satici vs vs ondanda fiyat alinip en son karsilastirma yapilisa cok iyi olur.sordugum fiyat yetkili bayidir en son yetkili bir kac bayiden fiyat alicam farkli sekilde tanidik bulmaya calisiyorum ama suanda birsey yok olan varsa fiyat alsin tanidik olursa cok daha uygun olur kanimca. :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.