Şimdi Ara

Asus F3SC 1x1 GB RAM ile mi geliyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta sorduğum sorunun cevabını biliyor musunuz? Özellikle kullananlardan rica ediyorum, bilginiz varsa lütfen cevap verin. Bimeks'in sitesinde 1x1 yazıyor, ancak emin olmak istiyorum. Gerçekten öyleyse 1GB daha eklettirip bu modeli almak istiyorum.

Başka sorular da sorayım bari:

Kasanın kalitesi, ekranın görüntü kalitesi ve ses kalitesi ne durumda? Çok ısınıyor mu? Garantisini Asus Türkiye mi veriyor? İyi bir firma mıdır?

Şimdiden teşekkür ederim.

• bende f3sc200dr var...evet 1+1 olarak geliyor..2 tane genisleme yuvasi var.ve maximum 4gb a kadar destekliyor.ama ram i arttirmak cok fazla isine yaramaz
  • 1 adet 1gb lik ram ile gelmesi lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: notebookgentr

1 adet 1gb lik ram ile gelmesi lazım.

Arkadaşın dediği model F3SC200DR. Onda 2 tane 1 GB ram geliyor...
  • Afedersiniz, belirtmeyi unutmuşum. F3SC'nin 2 modeli var; birinde C2D T7300 ve 2x1 GB RAM, diğerinde C2D T7100 ve 1x1 GB RAM var. 200$ civarı da fiyat farkı var. Ben 50$ kadar harcayıp (yanlış bakmadıysam 1GB notebook RAM 50$ civarı idi.) 1GB daha RAM eklerim, CPU farkına ihtiyacım yok, param cebimde kalır diye düşündüğüm için bu soruyu sordum.

Sanırım biraz daha açık oldu şimdi.
  • 180dr modelinde 1x1 gb ram var kasa kalitesi önceden kullandığım hp ye göre çok daha iyi ses kalitesi hp den biraz daha kötü ısınma sorunu ise hiç yok
    bi de ekranı sormuşsun fena değil ama öyle çok da kaliteli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istblacken -- 16 Ekim 2007; 14:21:15 >
  • Tamamdır. Santa Rosa'lı, işimi görecek bir notebook istiyorum. Oyun oynatmasa da olur.

Son olarak, garantisini kim veriyor? Asus notebook'ların garantisini Çizgi Elektronik değil Asus Türkiye veriyor galiba?
  • çizgi vermiyor asus Türkiye veriyor
    quote:

Orjinalden alıntı: quad_65

Tamamdır. Santa Rosa'lı, işimi görecek bir notebook istiyorum. Oyun oynatmasa da olur.

Son olarak, garantisini kim veriyor? Asus notebook'ların garantisini Çizgi Elektronik değil Asus Türkiye veriyor galiba?

• Garantiye işi düşen oldu mu hiç? Servisten memnun musunuz?
  • bunuda nereden anladın :)
    quote:

Orjinalden alıntı: Juiced

quote:

• quote:

bunuda nereden anladın :)
    quote:

Orjinalden alıntı: Juiced

quote:

Arkadaş 1x1 demiş ben 1+1 anlamışım pardon.. F3SC serisinde 2gb ram sadece 200dr de var. Ama işte yanlış anlamışım

• selam arkadaşlar bende asus a6j laptopbum var ben garantiyi yaşadım benim laptobun ekranı arıza vermişti 30 gün içerisinde gönderim yaptım yeni bir ekram takılarak geri gönderdiler .Mesajlarınızı evet okudum.Benim bildiğim kadarıyla asus bir çoğu 1x1 olarak geliyor garantiyi asilk başlus türkiye veriyor ve menmunum .Ama asus ların bazı sornları oluyor .
    1.çabuk ısınıyorlar
    2.asusu yeni almış bir kişiye sormayın nedeni ise ilk başlarda fazla his ettirmez aynı yalancı bahar derler ya onun gibi
    3.işlem yaparken çok ses yapıyor(harddisk)
    4.mesala eğer laptop alacak olan varsa ASUS A6J modelini tavsiye ederim
    özellikler:nvidia g force 7300 512 mb ekran kartı
    1 gb ram
    100 gb harddisk
    1.83 ghz çift çekirdek (intel cenrtrino core 2 duo t2400)
    4 adet usb gitişi
    15.4 ekran boyutu dwd rw 1.3 megapixel camera

sıfır olarak fazla kalmadı 2.ellere bakarsanız ucuz oluyor ben sıfır almıştım teknosadan 2000$a aldım.

bilgisayardan menmunum alacak olan varsa asus g2 a6j f3fsc f3fscdr serisi

• arkadaşlar birşeyler soracam ram eklettirirsem ne kadar mal olabilir
  • 50 ytl ye1 gb
  • quote:

Orjinalden alıntı: yuci

50 ytl ye1 gb

Orjinalden alıntı: kofta

arkadaşlar birşeyler soracam ram eklettirirsem ne kadar mal olabilir

Arkadaşım Ram atmanın sana maliyeti kendin takarsan 1 GB DDR2 667 MHZ PC2 5300 NOTEBOOK RAM

vatan bilgiayarda 37 YTL....
    Asus'un kendi sitesinden kullanma klavuzunu indirirsen RAM'in nasıl takıldığını anlatıyor Resimli olarak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.