Şimdi Ara

ASUS DSL-N12E,DSL-N10E ADSL Modem Port Açma Kılavuzu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
31.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar sorunu ben çözdüm. Asus müşteri hizmetlerine sesleniyorum burdan. Ordaki teknik destek verenlerin çoğunluğu hiç birşey bilmiyor. Bana diorki d.h forumdan baktım böyle böyle yapmanız gerekir die bu konudaki yazılanları bana okuyor. Sizin kazandığınız paralar haram ya.

Ben olayı çözdüm. Benim gibi kafayı yiyen arkadaşlarıma burdanda yardımcı olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hey

quote:

Orijinalden alıntı: BronaLayf

Kardeşim adamın yaptığı herşeyi yaptım ne yaptıysam ettiysem olmadı ip sabitlemeyi başardım mac adresini ekledim portları düzgün açtım ama ne hikmetse port kontrolü yaptığımda kapalı gözüküyor.. Kafayı yiyeceğim ya tw verebilirim bakrsan mutlu olurum..

Kolay Gelsin...

Farkli bir port dener misiniz ? Bazi portlarin internet saglayici tarafindan yonlendirmesi kapatilabiliyor diye duymustum

Ts3'ün Portlarını da denedim olmuyor hiçbir şekilde tw verem sana çözümü bul kardeş kafayı yiyeceğim ya para verdiğim şeyi kullanamıyorummmm!!! :(:(:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal2238

Arkadaşlar sorunu ben çözdüm. Asus müşteri hizmetlerine sesleniyorum burdan. Ordaki teknik destek verenlerin çoğunluğu hiç birşey bilmiyor. Bana diorki d.h forumdan baktım böyle böyle yapmanız gerekir die bu konudaki yazılanları bana okuyor. Sizin kazandığınız paralar haram ya.

Ben olayı çözdüm. Benim gibi kafayı yiyen arkadaşlarıma burdanda yardımcı olurum.

quote:

Orijinalden alıntı: kemal2238

Arkadaşlar sorunu ben çözdüm. Asus müşteri hizmetlerine sesleniyorum burdan. Ordaki teknik destek verenlerin çoğunluğu hiç birşey bilmiyor. Bana diorki d.h forumdan baktım böyle böyle yapmanız gerekir die bu konudaki yazılanları bana okuyor. Sizin kazandığınız paralar haram ya.

Bana Bir Yardımcı Olsan Bendede Açılmıyor Şu Porttt!!!!! :(:(:( Tw verebilirimmm!!!!!!!!!

• arkadaşlar bu modemi aldım kullanıyorum şimdilik bir sorun fakat port nasıl açılıyor biliyormusunuz? (torrent port açma)
  • hocam bu modemde dmz'yi açıyorum fakat portlar açılmıyor ?
  • bu modem kesinlikle port yönlendirmesi yapmıyor dmz çalışmıyor. son fw yükledim değişiklik yok.
  • arkadasşlar habu ander port açma işini bi beceremedim torrent için port açmak istiyorum
    artı bi video var ama ingilizce yani neden ingilizce merak etmedide değilim
    habu işi düzgünce anlatacak olan yokmudur
  • beyler boşuna kastırmayın... türknet kullanıyorum ve port yönlendirme kapalıymış 1 gündür uğraşıyorum bende az önce örenmiş oldum. 10 tl ektradan verirseniz açılıyor..enayi millet nasılsa dayayın.. kıssadan hisseyi de paylaşayım akkoyunlara gelsin

Vezirler huzura çıkmışlar:
    - Padişahım, hazinede para kalmadı. Yeni vergilere ihtiyacımız var, diyerekten.. . Padişah, kavuğunun altından kafasını kaşımış,
    - Eeee! Ne vergisi koyalım?, demiş..
    - Köprülere adam koyalım, geçenden bir akçe alsınlar! Padişah,
    - Tamam, demiş. Aradan bir süre geçtikten sonra sormuş vezirlerine:
    - Tepki var mı?
    - Hiç bir tepki yok!
    - İyi o zaman köprünün diğer tarafına adam koyun, çıkandan da bir akçe alsın! Aradan bir süre geçmiş, Padişah:
    - Var mı şikayet?
    - Yok! Halkının tepkisizliğine kızan Padişah, gürlemiş:
    - Köprülerin ortasına da adam koyun, gelip geçeni becersin! Aradan birkaç gün geçmiş, halktan bir tepkinin olmamasına içerleyen Padişah, çağırmış vezirlerini,
    -Halkı dinleyelim hele bir, demiş gitmişler köye, Padişah sormuş:
    - Var mı şikayet? Ses yok. Padişah tekrar :
    -Var mı şikayet ? Şikayeti olan söylesin! diye gürleyince arkalardan cılız bir ses duyulmuş:
    -Padişahım, o köprünün ortasındaki adam var ya!..
    - Eeee!, demiş Padişah bir umutla...
    - Aksamları çok kalabalık oluyor, sıra uzuyor, eve geç kalıyız, bir adam daha koysanız...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.