Şimdi Ara

ASUS DSL-68ACU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar daha önce airties 5760 modemini aldım smart tv ile ilgili bir sorunu vardı smart tv'de film ve müzikleri açmıyordu airties yaklaşık bir ay boyunca yeni firmware çıkacak diye beni oyaladılar ve bi sonuca varamadılar en son cihazı geri aldılar para iadesi yaptılar. allah işi artık benim kaderim artık, bende asus 68ac modelini aldım süper bir cihaz diye ama bütün ayarlarını yaptım cihazı yeniden başlattığımda veya elektrik gidip gelmelerinde cihaz internet bağlatısını sağlamıyor saatler geçmesine rağmen internete bağlanmıyor bu özellik bana mı has artık anlamadım firmware en son güncelleme yaptım. ve kaç kere reset attım hep aynı sorun. wan ayarlarına girip PVC düzenlemeye girip ayarlarda en ufak bir değişiklik yapmadan tekrar tamam dediğimde internet bağlantısı geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: nhatilgan

merhaba arkadaşlar daha önce airties 5760 modemini aldım smart tv ile ilgili bir sorunu vardı smart tv'de film ve müzikleri açmıyordu airties yaklaşık bir ay boyunca yeni firmware çıkacak diye beni oyaladılar ve bi sonuca varamadılar en son cihazı geri aldılar para iadesi yaptılar. allah işi artık benim kaderim artık, bende asus 68ac modelini aldım süper bir cihaz diye ama bütün ayarlarını yaptım cihazı yeniden başlattığımda veya elektrik gidip gelmelerinde cihaz internet bağlatısını sağlamıyor saatler geçmesine rağmen internete bağlanmıyor bu özellik bana mı has artık anlamadım firmware en son güncelleme yaptım. ve kaç kere reset attım hep aynı sorun. wan ayarlarına girip PVC düzenlemeye girip ayarlarda en ufak bir değişiklik yapmadan tekrar tamam dediğimde internet bağlantısı geliyor

2050 ve oncesi bir firmware yukleyip dener misiniz kimi kisilerin hattinda sikinti olabiliyor nedense 2050de calisiyormus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Normal bi şekilde geri dönüş yapabilirmiyjm hata vermez mi

• quote:

Normal bi şekilde geri dönüş yapabilirmiyjm hata vermez mi

Donebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: hey

quote:

merhaba arkadaşlar daha önce airties 5760 modemini aldım smart tv ile ilgili bir sorunu vardı smart tv'de film ve müzikleri açmıyordu airties yaklaşık bir ay boyunca yeni firmware çıkacak diye beni oyaladılar ve bi sonuca varamadılar en son cihazı geri aldılar para iadesi yaptılar. allah işi artık benim kaderim artık, bende asus 68ac modelini aldım süper bir cihaz diye ama bütün ayarlarını yaptım cihazı yeniden başlattığımda veya elektrik gidip gelmelerinde cihaz internet bağlatısını sağlamıyor saatler geçmesine rağmen internete bağlanmıyor bu özellik bana mı has artık anlamadım firmware en son güncelleme yaptım. ve kaç kere reset attım hep aynı sorun. wan ayarlarına girip PVC düzenlemeye girip ayarlarda en ufak bir değişiklik yapmadan tekrar tamam dediğimde internet bağlantısı geliyor

2050 ve oncesi bir firmware yukleyip dener misiniz kimi kisilerin hattinda sikinti olabiliyor nedense 2050de calisiyormus

2050'yi yükledim cihaz hafifleyi verdi sorun düzeldi sanki eski değilde yeni firmware yüklemiş gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.