Şimdi Ara

Asus'dan çift işletim sistemli hibrit bilgisayar modeli: Transformer Book Trio (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
1.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tablet piyassında lider ASUS reklam çok başarılı olmayabilir ama yaptığı ürünleri şuanda birçok firma yeni yeni yapmaya başlıyor..Walla sunları gordukten sonra :D

• Şu android i7 üzerinde çalışsa ne manyak olur ya

• beklenen oldu diyelim. Asus öncü bu işlerde. Windows daha çok iş ağırlıklı olarak kullanılacaktır. Android ise eğlence odaklı olur diye düşünüyorum. usb,sd,hdmi bağlantıları umarım yerleşiktir. yeni infinity düşünüyordum bu daha mantıklı olacak gibime geliyor. fiyatı 2000 tl üzerinde olur kanımca.
  • Android için ssd var? Windows için hdd öyle mi? Windows ssd'den çok bir fayda göremeyecek o zaman öyle mi? Bilen biri aydınlatırsa sevinirim

• Beğendim
  • oha helal olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 gün kaldı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DARTH_BLACK

quote:

Orijinalden alıntı: baba_mustafa

quote:

Orijinalden alıntı: umtkrhn
    laptop formundayken depolama alanı 750 gblık hdd yerine ssd olsa tadından yenmez

Bu sefer maya tutmaya başlamışlar gerçekten, klavyesinin altına da BD-Yazıcı eklense dizüstünü arattırmıyacakmış.

artık optik sürücülere gerek yok,çok ihtiyaç olması dahilinde external bir cihaz iş görür zira artık masaüstü kullanıcıları bile external tercih ediyor çünk, laptop ve diğer cihazlar içinde portatiflik artık en çok aranan özellik.

Bu cihaz ise gerçekten çok güzel olmuş,şayet win8 tutarsa bu tarz cihazların artması ile tutacak.adının hakkını vermekle birlikde fiyatınında baya tuzlu olacağı kesin.Ama ultrabok almakdansa böyle bir cihaz almak daha mantıklı bence.

Buda kısa videosu taze taze bugün konulmuş :)

ekranı ayırana kadar canları çıktı beceriksiz herifler

• quote:

Orijinalden alıntı: armanatilgan

Şu android i7 üzerinde çalışsa ne manyak olur ya

Gene doyuramayız ki imkansız

• Yalnız bir olay daha var; klavyeyi herhangibir monitöre veya tv ye baglayıp bir kasaya dönüştürüyorsunuz yani bu cihaz gercektende hem notebook hem tablet hemde bir masaüstü pc.Vatana gelmiş gittim elemanlarla beraber orda bir led tv ye bagladık harbi süper bişey ...Asus yapmış yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seylem -- 8 Kasım 2013; 23:07:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seylem

Yalnız bir olay daha var; klavyeyi herhangibir monitöre veya tv ye baglayıp bir kasaya dönüştürüyorsunuz yani bu cihaz gercektende hem notebook hem tablet hemde bir masaüstü pc.Vatana gelmiş gittim elemanlarla beraber orda bir led tv ye bagladık harbi süper bişey ...Asus yapmış yine

Hocam hangi vatana bilgisayara gelmiş. Birde fiyatı nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: _EFE_

quote:

Yalnız bir olay daha var; klavyeyi herhangibir monitöre veya tv ye baglayıp bir kasaya dönüştürüyorsunuz yani bu cihaz gercektende hem notebook hem tablet hemde bir masaüstü pc.Vatana gelmiş gittim elemanlarla beraber orda bir led tv ye bagladık harbi süper bişey ...Asus yapmış yine

Model numarası yazdığı için görememiş olabilirsiniz.

Buyrun Link;

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/asus-tx201la-cq004h-tx201la-notebook-core-i5-16ghz-4gb-500gb-116-intel-w8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=69224

• quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

quote:

Orijinalden alıntı: _EFE_

quote:

Model numarası yazdığı için görememiş olabilirsiniz.

Buyrun Link;

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/asus-tx201la-cq004h-tx201la-notebook-core-i5-16ghz-4gb-500gb-116-intel-w8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=69224

Hcam teşekkür ederim. Bu cihazı ciddi bir şekilde almayı planlıyorum ama performansı hakkında Türkçe Hiç bir kaynak bulmadım. bilgisayarda çok fazla pyun oynamam acaba uygulamalarda donma takılma , tekrar başlama gibi sıkıntıları var mıdır. İnternet te hızı nasıldır. Stabil çalışır mı? Çoklu sekmeler performansını çok etkiler mi? Atom işlemcili android stabil midir?

• fiyatı henüz açıklanmış değil.
  • Çok güzel olmuş
  • arkadaşlar ürün tüm online satış sitelerine düşmüş. Lütfen alan varsa yorumlarını yazabilir mi.
    En ucuz 2800 civarından gözüküyor. Bence hak ediyor o ayrı
  • güzel olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: omersah

arkadaşlar ürün tüm online satış sitelerine düşmüş. Lütfen alan varsa yorumlarını yazabilir mi.
    En ucuz 2800 civarından gözüküyor. Bence hak ediyor o ayrı

2450 lira vatanda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus i7 işlemcili 750 gb lık alttaki klavye kısmını ASUS herkese ayrı bir şekilde satışa çıkartsa her tableti olanlar bunu almak ister.

Bide tabiki klavyeli ASUS tabletlere tam uyumlu olmasıyla tadından yenmez.

ASUS bir türlü 11.6 inçlik bir ANDROİD tablet çıkartamadı.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.