Şimdi Ara

Asus Anakart İçin Akıl Verecek Olanlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Efendim durum şu; Asus Striker Extreme'imi garanti süresi geçmeden bir gün önce yolladım, fakat bana geri gönderirken Aras kargoda kaybetmişler ürünü.

Şimdi bana teklif ettikleri anakart: ASUS P7H55-M PRO H55 DDR3 X16 1156 MBO 241 tl. Benim ürünümün fatura bedeli ise en az 350 idi.

Yaklaşık 2 senedir yeni teknolojiyi hiç takip etmediğimden durumları bilmiyorum, bilenlere danışıyorum.

Ne yapayım? Çıngar mı çıkarayım? Daha iyisini mi isteyeyim?

Daha iyisini isteyeceksem, misal ne isteyeyim?

Alıp susayım mı?

Fatura bedelini geri alabilir miyim?

• Fatura bedelini alabilirsiniz benim başıma benzer olay gelmişti..
  • Fatura bedelinde sorun çıkaracaklarını düşünüyorum.
  • En kötü ihtimal tüketici mahkemesine verirsiniz o zaman mecburen verirler fatura fiyatını. Onlar suclu bu pozisyonda ürününüzü kaybetmişler..

Benim başıma gelen olayı anlatayım size. Puma dan ayakkabı almıstım ürünü garantiye yolladım kargo da kaybetmişler. Sonra aradılar beni işte ister fatura fiyatnızı verelim veya gelin o fiyata bişey alın magazadan diye. Bende gidip bi mont almıstım Sizinki elektronik bir cihaz ama sonucta onlar suclu siz haklısınız..
  • Burada ürünü kaybeden kim ?
    Aras kargo mu , yoksa ilgili ithalatçı mı ?
  • Senin anakartın bedelini karşılamıyor. Daha iyisini de isteyebilirsin, ancak bu kez işlemcini de değiştirmen gerekecek.

Bence daha iyisini isteyecek olursan P7P55D isteyebilirsin.http://www.tanbul.com/p/Asus-P7P55D-LGA-1156-Intel-P55-Express-ATX-Intel-Anakart--60228.aspx
  • tehdıtkar konus alırsın paranı ...hıç ugrasma başka bıseyle
  • İhtiyaciniza göre deluxe,Maximus ve varsa ellerinde premium serisi bı ankart isteyin zararınız olmaz
  • Fatura bedelinde yeni bir ürün veya faturadaki paranızı geri alabilmeniz gerekir. Teklif ettikleri anakart Micro-ATX ve üzerinde bütünleşik grafik birimi var. Bence bu ürünü kabul etmeyin.
  • fatura bedelini al bence
  • Bencede fatura fiyatını iste sonuc olarak bu durumda senin en ufak bir kabahatin yok ki zaten onlarda bunu bildigi icin sana anakart teklif etmişler ama bence yerine yeni kart al çünkü para iadelerinde 15 gün içinde iade edecekleri için bosuna 15gün zaman kaybedersin fiyat dengi yada sistemine uyacagı daha kaliteli bir kart al yok diyorlarsa fatura bedelini al ;)
  • Öyle herşeyde fatura bedelini isteyemezsiniz.
    Eğer sizin kartın muadilinde bir kart mevcutsa ki mevcut , onu alırsınız.
    Fatura bedeli en son olacak şeydir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.