Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

Asus A6JC ve F3JC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ürün : A6Jc Centrino Duo 1.83GHz 15.4" 1GB Ram 100GB Hdd
    Ürün Kodu : ASUS.NB.A6JC183DR / AN-305
    İşlemci : Intel Core Duo T2400 işlemci (1.83GHz/2MB,667MHz)
    LCD Ekran : 15.4' WXGA (1280x800), Color Shine
    Yonga Takımı : Intel® 945PM/ICH7M
    Grafik Arabirimi : nVidia GeForce Go 7300 TurboCache
    Grafik Bellek : 128MB dahili, anabellekten 256MB paylaşımlı
    İşletim Sistemi : Windows® XP Home (Türkçe)
    Ağırlık : ~ 2.85kg
    Anabellek : 1GB DDR2-533
    Sabit Disk : 100GB
    Optik Sürücü : 8x Super Multi DVD yazıcı
    Modem : 56K
    Ethernet : Gigabit + Intel 802.11a/b/g WLAN
    Bluetooth : Var
    Pil Ömrü (Ençok) : ~ 3 - 3.5 saat (Li-Ion)
    Bellek Kapasitesi : 2GB (2x SODIMM)
    USB : 4x USB2.0
    Firewire : 1
    PCMCIA : 1xTip II
    TV-Out : Var (S-Video)
    Ses : AC 97 Stereo
    Ölçüler : 354x284x35.2mm
    Diğer : Dahili 1.3MP Webcam Kamera
    : Audio DJ, Power4Gear+ Teknolojisi
    : Dahili Kart Okuyucu, DVI dijital bağlantı
    Hediyeler : Taşıma Çantası, Mouse

Garanti Süresi (Yıl) : 2

F3JC - 1289$ + KDV
    İşlemci : Intel Core2 Duo Processor 1.83 GHz T5600
    Ekran : 15.4" WXGA GLARE EKRAN
    RAM : 1 GB 667 DDR2
    HDD : 100 GB 5400 RPM SATA
    Ekran Kartı : NVGF GO 7300 128 MB EKRAN KARTI
    Genişleme Yuvaları : 1 x IEEE1394, 4x USB 2.0, Intel Pro/wireless 3945ABG (802.11a/b/g)
    Optik Sürücü : 8x DVD - SUPER MULTI - BLUETOOTH - KAMERA
    Audio : Bütünleşik Intel® High Definition Audio ( Azalia ) uyumlu ses yongası, 3D efektler & full duplex
    İşletim Sistemi : Microsoft Windows XP HOME TR
    Ebatlar : 354mm x 284mm x 35.2 mm
    Pil ve Pil Ömrü : Li-Ion 9 cell 4 saat
    Klavye : Q Turkçe 83 Tuş
    Bonus : Taşıma Çantası ,Asus USB Mouse
    Ağırlık : 2.85 Kg.

(Özellikler ve fiyatlarwww.sanalmarketim.com adresinden alınmıştır.)

Sorum şu: Daha iyi bir laptop olan F3JC modeli, neden kendisine göre daha az özelliklere sahip bu laptop'tan daha ucuzdur? Bir kalite farkı mı var ikisi arasında? Bu fiyat farkı nereden ileri geliyor?

• ilk incelediğim ürünlerden bi tanesi a6jc ama onun üstüne packard bell datron gibi markalar aklımı çelmisti ama simdi f3jc yi inceliyorum yaklasık 3 gündür fazlası ile inceleme fırsatı buldum çok marka ile kıyasladım özelliklerini fiyat ve performans olarak bi kalem üstün geliyor üstelik core 2 duo olmasıda mükemmel bisey sanıyorum bende f3jc yi alıcam benden tavsiye sende al hatta ikimiz beraber alalım indirim yapsınlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: xturkx

ilk incelediğim ürünlerden bi tanesi a6jc ama onun üstüne packard bell datron gibi markalar aklımı çelmisti ama simdi f3jc yi inceliyorum yaklasık 3 gündür fazlası ile inceleme fırsatı buldum çok marka ile kıyasladım özelliklerini fiyat ve performans olarak bi kalem üstün geliyor üstelik core 2 duo olmasıda mükemmel bisey sanıyorum bende f3jc yi alıcam benden tavsiye sende al hatta ikimiz beraber alalım indirim yapsınlar

güzel alet.siz alın kullanın yeni model alıcaksanızda bana satın ıkıncı eli alamadım ıkıncı el bişey daha . asus favorimdir

• a6jc alırsanız pişman olmazsınız her konuda sizin işinizi göreceğine garanti veririm fakat su anda f3jc almak daha mantıklı gibi geliyor bana
  • Bende de A6Jc var ve gayet memnunum ve tavsiye ederim. Ama F3Jc almak daha mantıklı gibi şuan. A6Jc de ram 533. F3jc Core2Duo ve ram 667.
  • artık A6jC ye okadar para verilmez, elinde kalanlar hala 1299 a satmaya çalışıyor, ama benim gözümde ancak 1100$ eder.
    dolayısı ile F3JC en mantıklısı.
  • F3Jc den şaşmayın derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: BurakLEE

quote:

Orjinalden alıntı: xturkx

ilk incelediğim ürünlerden bi tanesi a6jc ama onun üstüne packard bell datron gibi markalar aklımı çelmisti ama simdi f3jc yi inceliyorum yaklasık 3 gündür fazlası ile inceleme fırsatı buldum çok marka ile kıyasladım özelliklerini fiyat ve performans olarak bi kalem üstün geliyor üstelik core 2 duo olmasıda mükemmel bisey sanıyorum bende f3jc yi alıcam benden tavsiye sende al hatta ikimiz beraber alalım indirim yapsınlar

güzel alet.siz alın kullanın yeni model alıcaksanızda bana satın ıkıncı eli alamadım ıkıncı el bişey daha . asus favorimdir

Tamam ikinci eli satarım ama aldığım fiyata satarım

• F3Jc modeli haftaya stoklara girdiği zaman ben ve bir arkadaşım almayı planlıyoruz.

Ancak kafama takılan, Windows'un Vista uyumululuk ile ilgili sayfasında Vista Premium için "en az" 1024 MB RAM ve 128MB video hafızası istemiş. Biliyorsunuz, Microsoft ve diğer yazılım üreticileri bu tür gereksinimleri en düşük değerlerde vermeyi tercih eder. F3Jc bu açıdan Vista Premium yüklendiği zaman -ki sadece Vista çalışmayacak, aynı anda 3-4 program birden çalışacak malum- yetersiz kalabilir mi acaba? Bu sorun F3Jc için geçerli değil tabii ki, piyasada şu anda varolan birçok model bu sınırlarda geziyor. Yoksa notebook alım işini 2007 yılına mı ertelesek, bilemiyorum. Sonuçta aldığımız bir cihazı en az 3 yıl kullanıyoruz.

http://www.microsoft.com/turkiye/windowsvista/getready/capable.mspx

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.