Şimdi Ara

ASUS A3NK KULLANICILARI YARDIM LAZIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • acemice bi soru olacak... ben asus a3nk aldım ama dahili kamerasını msn'de kullanamıyorum. "web kameramı gönder" dediğimde asağıdaki msj çikiyo:
    -----------------kameranız şu anda kullanımda olduğundan veya takılı olmadığından konuşmanız başlatılamıyor. Kameranızın kullanılabilir durumda olmasını sağlayın ve yeniden deneyin.----------
    msn deki web kamerası ayarlarına da giremiyorum yine aynı şeyi yazıyor....

kamerayı baska biyerde kulanmıyorum ve kamerayı bilg tanıyo BisonCam,USB2.0 diye.zaten dahili.

bide daha rezil bi soru bu laptop'un sadece monitorunu kapatamıyoruzmu? yani indirmeye devam etsin müzik calmaya devam etsin ama montoru kapalı olsun bunu yapamıyozmu yani?

bu kadar acemi olunur mu demeyin bi yardım edin ben çabuk öğrenirim şimdiden sağolun.....

• Kamera Kullanımda demesı ılgınc hıc bır programda demıorsa gormesı lazım

Usb kamera demesıde ıcerıdekı usb portlardan bırıne takılı camera

Muzık calmaya devam etmesı ıcın sag tıklayıp guc ayarlarından laptop kapagını kapatırsa dıye yazan secenegı hıc bı halt yemeye cevıreceksın bu sekılde laptop kapagı kapalıyken ekran kapanmıs ama bılg ıslem yapmaya devam eder.
  • cok saolll............ ama ne yaptıysam bu kamerayı msn de kullanamıyorum bitek kendimi kendi bilgisayarımda goruyorum:)) artık baska cam alcm heralde msj için tekrar saolll
  • quote:

Orjinalden alıntı: almamorena54

cok saolll............ ama ne yaptıysam bu kamerayı msn de kullanamıyorum bitek kendimi kendi bilgisayarımda goruyorum:)) artık baska cam alcm heralde msj için tekrar saolll

Merhaba dostum,.
    Bende A3NK kullanıyorum ve msn de web kamera olarak kullaniyorum.
    Sen webcam in direverlerini yeniden yukle ve 7.0msn sürümünü (www.inndir.com) kullan, büyük ihtimalle msn nin eski sürümünü kullanmandan dolayi bu sorunu yaşıyorsundur.
    Çok hoş bir özellik, kablo tak, kamerayi tanit, ekranin ustune koy v.s. sorun yok.
    Dahili kamerayi kullanmak muzzam pratik ve kullanisli,..
    Calismlarinda basarilar,.
    nashi

• Bende de hiçbir sorun yok, tahminimde driver ile ilgili sorun.

Güncel sürümünü ASUS'un sayfasından indir yada ben göndereyim sana. Onu yükle ve tekrar dene.

Ayrıca nashi nin dediği gibi dahili kamera mükemmel birşey ya Mesela laptop ı alıp kadıköye gidiyorum, takıldığım cafede wireless bağlantı var. Açıyorum bilgisayarımı ohhh, misss! Webcam de var, açıyorum msn i sohbet ediyorum arkadaşlarla! Dahili olmasa, kesinlikle yanımda taşımaya üşenirim webcam i..
  • allyc, nashi , athlon-------- saolllunnn arkadaslar cam driver'ı sorunluymus kaldırıp kurdum düzeldi yardımlarınız için saolluuuunnnnn............
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.