Şimdi Ara

ASTRA SEDAN 1.4 COSMO MANUEL SATIN ALDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
1
Favori
6.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aylardır yaptığım inceleme ve araştırmaların sonucunda 2013 model astra sedan 1.4 Turbo 140 HP Cosmo Aracı nihayet satın aldım. Daha doğrusu peşinatımı yatırdım ve aracın İzmirden gelmesini bekliyorum. Jetta, focus, yeni corolla, civic, fluence hepsine baktım, inceledim ve bu araca karar verdim. Umarım pişman olmam. Siz olsaydınız napardınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HarunHoca -- 24 Eylül 2013; 15:37:36 >

• hayırlı olsun.
    aracı almışsınız,illaki fikir ayrılıkları olur kişilere göre,canınızı sıkmayın sakın gelen mesajlara.
    keyifle kazasız belasız kullanmanız dileğiyle...
  • Hayırlı olsun cok iyi bir tercih yapmışsınız. Sedan benzinli ve manuel benimde ilk tercihim astra sedan cosmo olurdu. Kırmızı rengi cok hoş duruyor. Siz hangi renk aldınız ? Birde eski aracınızın modeli nedir acaba ?

Iyi günlerde,kazasiz, belasiz kullanmanız dileği ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle hayırlı olsun aracınız ;)

Kaça anlaştınız?
    Start&Stop'lu model mi? Otomatik mi?
    Yeni Astra Sedan'ın kasası güzel.

Güle güle kullanın..
  • V.K. kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. eleştiri ve görüşlere açığım. hiç bir araç mükemmel değil. bu aracın da eksikleri var ama artıları daha çok gibi geldi bana. neticede C segmentinin iyi araçlarından özellikle corolla ile astra arasında çok gittim geldim ama görüntü ağırlığı astra dedirtti bana. özellikle görsel anlamda dıştan da içten de astra sedan daha bir ağır abi gibi duruyordu. yoksa corolla da son derece güzel ve alınabilecek bir araç.
  • hayırlı olsun, ben memnun kalacağınız düşünüyorum. C sınıfı bir araç için, Astra Cosma donanım, motor ve fiyat olarak çok ayarlı geliyor bana. Yerinizde olsam ben de onu tercih ederdim; ancak C sınıfı araç bana dar geldiği için, Insignia tercih etmiştim. Tekrar hayırlı olsun, kazasız belasız diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahcerun

Arkadaşlar aylardır yaptığım inceleme ve araştırmaların sonucunda 2013 model astra sedan 1.4 Turbo 140 HP Cosmo Aracı nihayet satın aldım. Daha doğrusu peşinatımı yatırdım ve aracın İzmirden gelmesini bekliyorum. Jetta, focus, yeni corolla, civic, fluence hepsine baktım, inceledim ve bu araca karar verdim. Umarım pişman olmam. Siz olsaydınız napardınız ?

Bende 1.6 astra enjoy var. 2009 da sifir almistim.olumsuz özelliklerini yazayim yokuslarda cok agir. Sehir icinde cok yakiyor.direksiyonu biraz sert kardesimde honda var direksiyon daha rahat dönüyor. Uzun yolda bastimi gider buda + si olsun:)

• Ne kadar fiyati acaba

• hackerbekir H kullanıcısına yanıt
    düz vites ve start stopsuz... 57.800 TL net fiyata anlaştık. İstanbuldaki tüm bayileri aşağı yukarı aradım hiç biri 57750 dahi demedi. ağız birliği yapmışlar. ben de bu meblağa anlaştım, yapacak bir şey yok.
  • Muthis bir alet , start&stop var mi acaba?
  • Arka görünüşü çok güzel yeni kasasının. Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.
  • hayırlı olsun piyasanın en güzel araçlarında biri :)
  • 2013 model bronz kahverengi... ellerinde başka cosmo araç yokmuş... aslında bu rengin canlısını görmedim, nette güzel görünüyor ama nolur bilmem. kısmet bu renkmiş.. beyaz siyah ve gri almak istemiyordum zaten.. geriye kalan seçeneklerden de şansıma bu düştü, ilginçtir piyasada da pek görmedim. demek ki hiç tutulmayan bir renk. ellerinde kalmış bana sattılar heralde. olsun değişiklik olur. astranın kasası gösterişli, bu renk de çok tuhaf durmaz diye düşünüyorum.
  • Hayırlı uğurlu olsun, yeni Astra ları beğeniyorum, güle güle kullanın.
  • Bilgilendirme için teşekkürler..

Arabayı aldıktan sonra bence kimsenin yorumuna ihtiyacınız yok.
    Önemli olan sizin memnun kalmanız.
    Araba seçimi tercih ve bütçe meselesine bağlı.

Bütçenize uygunsa ve hoşunuza gitmişse güzel günlerde kullanın inşallah.
  • Güzel araç hayırlı olsun.
  • temennileriniz için teşekkür ederim. Aracın kullanımı hakkında net bilgi sahibi değilim. Bayramdan önce elime geçeceğimi umuyorum. Uzun yoldaki performansını ve yol tutuşunu merak ediyorum. Ağır kasası nedeniyle şehir içinde fazla yakacağını tahmin ediyorum. umarım 100 km. de 8,5 litrenin üzerine çok çıkmaz.
  • Ben hb ya da sedan alacak olsam astrayı ilk sıraya alırdım. çok yakışıklı bir araç..Kazasız belasız kullanın..
  • hayırlı olsun.6000-7000 tl ucuza çok düşük km lerde de alabilirdiniz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.