Şimdi Ara

astra,leon,rapid

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Su sıralar sıfır araç alma arefesindeyim ve bu üc arac arasinda kaldım.

Astra edition 1,6 115 bg manuel atmosferik motor fabrika montaj garanti kapsaminda lpg ile 50.500tl
    Leon style 1.2 tsi 105 bg manuel 51000 tl
    Rapid spaceback ambition 1.6 tdi 105 bg manuel 52900 tl. Rapid fiyati biraz daha duser belki direk liste fiyati bu.

Arti ve eksileriyle tavsiyelerinizi rica ederim. Baya arada kaldım çünkü. Bu fiyat bandinda ikinci el ust sınıf aracta var tabi ama su an icin sıfır düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dizel her zaman tercih edilir. LPG fikriniz olduğuna göre yılda 15 bin ve yukarı km yapıyorsunuz. rapid hoş araba ama alırken de ucuz alıyorsunuz. aynı fiyata benzinliler varken.

• erkntpr E kullanıcısına yanıt
    Seat 1.2 güzel tercih..manuel benzinli hb sınıfında düşünmeden alınası bi araba üstelik sınıfına göre az yakıyor kalite olarakta seat hep beni benden almıştır benim fikrim bu
  • Evet yilda 15000 uzeri km yapiyorum. Rapid fiyatina baska dizel arac olmamasi dusunduruyor. Pazari yok gibi. Bir de arabanin icerisi tamamen plastik. Tasarim hos ama malzeme kalitesi cok zayif geldi. Sadece motor icin de alinirmi bilemedim acikcasi

evet rapid inceleme fırsatım oldu benimde,açıkçası ben pek beğenemedim tatmin etmedi,sedan araçlara ilgim yok ve HB araba varken binmem sedan arabaya,tabi kişiden kişiye değişir ama skoda alınacaksa superb alınmalı bence rapid o parayı haketmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcansoylem

Seat 1.2 güzel tercih..manuel benzinli hb sınıfında düşünmeden alınası bi araba üstelik sınıfına göre az yakıyor kalite olarakta seat hep beni benden almıştır benim fikrim bu

Sinifina göre az yakiyor evet. Ise hergün onunla gidiyoruz ama yinede benim icin biraz fazla sanki. Ortalama 7.5 yakiyor. Astranin motor garantisinden cikarmadan lpg takmalari en buyuk artisi. Ama eski teknoloji bir motor var ve ikinci elde fazla deger kaybedecek sanki. Diger yandan rüşdünü ispatlamis bir motor. Ayrica kasa degisimi olacak diye biliyorum 2015 te. Yoksa astra en mantiklisi gibiydi.

evet astra kasa değiştiricek üstündeki motorda dediğin gibi eski teknoloji yani sen bilirsin ama benim tercihim leon,ama az yaksın diyosan benzinli bakma dizel arayışına gir ford focus öneririm yüksek model 0 a yakın temiz araçlar bulabilirsin aradığın fiyatlara
  • Yeni 308'e de goz atmanizda fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurcansoylem

evet astra kasa değiştiricek üstündeki motorda dediğin gibi eski teknoloji yani sen bilirsin ama benim tercihim leon,ama az yaksın diyosan benzinli bakma dizel arayışına gir ford focus öneririm yüksek model 0 a yakın temiz araçlar bulabilirsin aradığın fiyatlara

Tesekkur ederim degerlendime ve tavsiye icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

Yeni 308'e de goz atmanizda fayda var.

Tesekkurler tavsiye icin ama kendini kanitlamis markalari haric tutarak alman markasindan baska araca binmek istemiyorum.

• Kalite olarak en iyisi astra.

• Yazdıklarınız arasında Leon
  • astra alınabilir bence de ayrıca 1.4 tsi leonun fiyatını biliyor musunuz?
  • Dizel olsun çamurdan olsun, rapid parasının arabası değil ama dizel olduğu için alınır. Bir de bir arkadaşın tavsiye ettiği gibi sıfır ayarında dizel focus alabilirsiniz. Bu devirde dizelden şaşmamak lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.