Şimdi Ara

astra j kasa 2.el fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2011 model 30000 km sunrooflu 1.4t sport astra j kasa aracın ederi sizce nekadardır. bir ilanda var 43500 yazmış pazarlıkla ne kadara düşerse alınabilir.cevaplarınız için teşekkürler.

• Kardeşim baktığın arabada değişen falan varmı?Bende satılığa çıkardım aracımı bak istersen ama fiyat çok farklı:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-memurdan-orjinal-degisensiz-ve-boyasiz-astra-138377746/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: grossien

arkadaşlar 2011 model 30000 km sunrooflu 1.4t sport astra j kasa aracın ederi sizce nekadardır. bir ilanda var 43500 yazmış pazarlıkla ne kadara düşerse alınabilir.cevaplarınız için teşekkürler.

42000den fazla vermeyin bence. Ayrıca paranız yetiyorsa makyajlı kasa bakın yeni jantlar arabayı harika gösteriyor.
  • Makyajlı ile makyajsız Astra arasındaki farklar neler?

Bilmediğim içini soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oznklckp

quote:

arkadaşlar 2011 model 30000 km sunrooflu 1.4t sport astra j kasa aracın ederi sizce nekadardır. bir ilanda var 43500 yazmış pazarlıkla ne kadara düşerse alınabilir.cevaplarınız için teşekkürler.

42000den fazla vermeyin bence. Ayrıca paranız yetiyorsa makyajlı kasa bakın yeni jantlar arabayı harika gösteriyor.

42000 EDERMİ BİZİM ARABALAR?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpine.

Makyajlı ile makyajsız Astra arasındaki farklar neler?

ön görünüm değişti, sport donanımın jantları değişti en belirgin olanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfun_aslan

quote:

quote:

42000 EDERMİ BİZİM ARABALAR?

eğer gerçekten temizliğine inanıyorsanız kazasız boyasız ise bence eder.

• sanki haksızlık yapıyosunuz gibi
  • daha fazla etmeli dediğiniz fiyatlarda değişeni ve boyananı olan araçlar o fiyatlarda geziniyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alpine.

Makyajlı ile makyajsız Astra arasındaki farklar neler?

ön görünüm değişti, sport donanımın jantları değişti en belirgin olanlar.

+ olarak arka tampon değişti. Direksiyon alttan kesik ve kalın yumuşak oldu. torpido gözü 2 gözlüyken tek bölmeli hale geldi.(pek önemsızde söyleyesm geldi)
  • tayfun_aslan T kullanıcısına yanıt
    aracın güzel kardeşim fakat biraz fazla istemişssin.
  • Daha dün 2013 model sıfır km 1.4T astra enjoy plus ve otomatik active select astraya 51 bin lira fiyat aldık sedan focus 1.6 style powershift e de 45 bin lira sıfır km.bence siz 2011 model astraya 45.50 çok istemissiniz
  • quote:

daha fazla etmeli dediğiniz fiyatlarda değişeni ve boyananı olan araçlar o fiyatlarda geziniyor.

Sahibindende yazılan fiyatlar gerçeği yansıtmıyor. Olaya satıcı olarak değil de alıcı gözünden bakarsanız dediğimin doğru olduğunu görebilirsiniz.
  • quote:

quote:

daha fazla etmeli dediğiniz fiyatlarda değişeni ve boyananı olan araçlar o fiyatlarda geziniyor.

Sahibindende yazılan fiyatlar gerçeği yansıtmıyor. Olaya satıcı olarak değil de alıcı gözünden bakarsanız dediğimin doğru olduğunu görebilirsiniz.

Son 6 aydir sahibinden.com ile ilgili arastirma yapiyorum , master tezimde de bu bulgulardan faydalandim denilebilir hatta...

Sorun su ki , millet o siteye cok yuksek meblaglardan bedel koyuyor , araclarin cogu aylarca bekliyor, sonra pasif ilan konumuna dusuyor , arac sahibi de hala utanmadan sikilmadan ayni fiyattan guncel tarihli ilan aciyor. YERSEN. Ayni arabalari deli gibi takip ettigim icin bunu yapan cok gordum.

Ote yandan , gercekten temiz olup, ilanini guzel ve kapsamli aciklayan, birde buna ragmen dusuk fiyat ceken adaminki 1 gun bile durmuyor.

Ornek: 2007 model Volvo S 80 2.4 dizel otomatik, VIP (deri doseme-sunroof-elektrikli hafz. koltuk-17 jant-bi-xenon far-10 hoparlorlu ses sistemi-karartilmis camlar-ahsap kaplama-isitmali koltuk vs.) , degiseni yok 2 parca lokal boyasi vardi. Km'si de 110,000'deydi , adam 69,500'e koydu ilani ertesi gunu gitti.

Bakin ilani koydu 1 gun sonra satildi , hemi de Volvo. neymis piyasasi yok bilmemne. halbuki gecen konudan bir arkadas efsane kasa 97 corollasina 16,500 bictigi icin tam 70 gundur satamiyor....

Astra'ya gelirsek; start-stopsuz makyajli 2013 model 0km metalik boyalilara 50,000'e kadar dusurtmek mumkun , bazi bayilerden.

Hem makyajli , hem 0km, hem 2 model yili farki icin 4,500 lira hayli hayli verilir... Ikinci elde kriter , milletin bictigi degil , 0km'sinin ne oldugu olmali. (2011 model arac icin)

Ama mesela benim arabam 1998 model , mecburen milletin yazdigina bakiyorum, satacagim zaman da piyasasinin 1,500 tl altina verip 2 gunde olayi bitirmeyi hedefliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Janjan -- 6 Ekim 2013; 13:22:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

quote:

quote:

Son 6 aydir sahibinden.com ile ilgili arastirma yapiyorum , master tezimde de bu bulgulardan faydalandim denilebilir hatta...

Sorun su ki , millet o siteye cok yuksek meblaglardan bedel koyuyor , araclarin cogu aylarca bekliyor, sonra pasif ilan konumuna dusuyor , arac sahibi de hala utanmadan sikilmadan ayni fiyattan guncel tarihli ilan aciyor. YERSEN. Ayni arabalari deli gibi takip ettigim icin bunu yapan cok gordum.

Ote yandan , gercekten temiz olup, ilanini guzel ve kapsamli aciklayan, birde buna ragmen dusuk fiyat ceken adaminki 1 gun bile durmuyor.

Ornek: 2007 model Volvo S 80 2.4 dizel otomatik, VIP (deri doseme-sunroof-elektrikli hafz. koltuk-17 jant-bi-xenon far-10 hoparlorlu ses sistemi-karartilmis camlar-ahsap kaplama-isitmali koltuk vs.) , degiseni yok 2 parca lokal boyasi vardi. Km'si de 110,000'deydi , adam 69,500'e koydu ilani ertesi gunu gitti.

Bakin ilani koydu 1 gun sonra satildi , hemi de Volvo. neymis piyasasi yok bilmemne. halbuki gecen konudan bir arkadas efsane kasa 97 corollasina 16,500 bictigi icin tam 70 gundur satamiyor....

Astra'ya gelirsek; start-stopsuz makyajli 2013 model 0km metalik boyalilara 50,000'e kadar dusurtmek mumkun , bazi bayilerden.

günde minimum 2 saatini sahibindene ayıran biri olarak size katılıyorum. Düzgün ve makul ilanları favorilerime ekliyorum ve satışta olan şuan yok. Hepsi kısa sürelerde satıldılar. Sahibinden ilanını şu mantıkla açıyorlar : Bir keriz bulursam ittiririm. Bu nedenle insanları yanıltıyorlar.

• Iste bu! 'Bir keriz bulur itelerim' mantigi... Dogru ifade bu.

Hatta size daha bombalarini anlatayim , bir Z4'e takmistim kafayi 2,5'lerden, adam 8 ay boyunca satamadi , yaz geldi ustune bir de 5,000 TL fiyat artirimi yapti. Sonuc? Tabiki satamadi Ilani tekrar kaldirdi , muhtemelen simdi yine guncelleyecektir.

Neden? Turk insaninin tipik hastaligi , bir ben akilliyim kalan herkes mal dusuncesi. Araba alirken de, satarken de boyle.

• quote:

Iste bu! 'Bir keriz bulur itelerim' mantigi... Dogru ifade bu.

Hatta size daha bombalarini anlatayim , bir Z4'e takmistim kafayi 2,5'lerden, adam 8 ay boyunca satamadi , yaz geldi ustune bir de 5,000 TL fiyat artirimi yapti. Sonuc? Tabiki satamadi Ilani tekrar kaldirdi , muhtemelen simdi yine guncelleyecektir.

Neden? Turk insaninin tipik hastaligi , bir ben akilliyim kalan herkes mal dusuncesi. Araba alirken de, satarken de boyle.

Bir de sağdan soldan hep duyulan hikayeler vardır arabalarını hep piyasanın 2bintl altına alıp 2bintl üstüne satan tanıdıklar. Herkes bunları duyup gaza geliyor heralde.

• quote:

quote:

quote:

Hem makyajli , hem 0km, hem 2 model yili farki icin 4,500 lira hayli hayli verilir... Ikinci elde kriter , milletin bictigi degil , 0km'sinin ne oldugu olmali. (2011 model arac icin)

Ama mesela benim arabam 1998 model , mecburen milletin yazdigina bakiyorum, satacagim zaman da piyasasinin 1,500 tl altina verip 2 gunde olayi bitirmeyi hedefliyorum.

Arkadaşım o zaman yardım ette satalım şu aracı.Farz etki bu araç senin ne fiyat yazalım ki satılsın hemen.

• quote:

quote:

Iste bu! 'Bir keriz bulur itelerim' mantigi... Dogru ifade bu.

Bir de sağdan soldan hep duyulan hikayeler vardır arabalarını hep piyasanın 2bintl altına alıp 2bintl üstüne satan tanıdıklar. Herkes bunları duyup gaza geliyor heralde.

Kardeş sen de bir el atıver de satalım şu aracı.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.