Şimdi Ara

astra j 2012 makyajı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • opel astra j'i 2012nin 3. çeyreğinde makyajlıyor.

• Opel'de genelde çıktıktan 3 sene sonra makyajlanıyor modeller:
    Astra H 2004 , 2007'de makyaj
    Insignia 2009, 2012'de makyaj
    Vectra C 2002, 2006 makyaj (ya da 2005'in sonuydu sanırım)
  • Genelde opel de ve diğer bir çok firma da olduğu gibi araçlar üretiminin 3. yılında makyajlanır ve 5. sende kasa değiştirir.
  • Bazı kullanıcı şikayetlerinden kaynaklanan düzenlemeler araç üretime çıktıktan kısa bir süre sonra da yapılabiliyor. Tam hatırlamamakla birlikte bu söylemiş olduğum h kasa içinde geçerli.

Ama arkadaşların yazıdığı gibi büyük makyajlar 3. sene de kasa değişimi 5. sene de yapılıyor.

2012'nin 3'üncü çeyreğinde gelecek makyaj çok büyük fark yaratan bir düzeltme olamayacaktır.
  • arkadaşlar konuyu 5 ay sonra hortlatıyorum ama bu makyajlı kasa tam olarak hangi ayda tr. satışa çıkacak acaba bilen varmı
    sıfır astra sport 1.4 turbo için sipariş verdim bayiye geçen hafta ve 500 tl de kapora vermiştim,,şimdi makyajlı kasayı görünce vazgeçtim,yarın gidip kaporamı geri istiyecem,yada makyajlı kasadan getirmelerini istiycem,o yüzden sordum nezaman gelicek diye,,yarın bayiye gidip sorunca vazgeçmiyeyim diye bana 2013 de gelicek diye yalan atacaklarını duyar gibiyim
  • resim ykmu resim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.