Şimdi Ara

Astra

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar öncelikle herkese.Uzun zamandır araba almayı planlıyoruz.Bugün şans eseri 2011 model Astra 111.Yıl gördük.Araç 137 bin km de dizel .Sadece 1 parçasında boya var garantili bir yer.33500 gibi bir fiyat aldık fakat 33000 olur gibi.Pek piyasa bilgim olmadığından bu fiyat sizce nasıldır? Teşekkürler şimdiden...

• siteleri ve pazari dolasip bi piyasa rakami cikartabilirsin kendince

sadece astra dizelmi dusunyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umm.7

siteleri ve pazari dolasip bi piyasa rakami cikartabilirsin kendince

sadece astra dizelmi dusunyorsunuz

Açıkçası bu aracı şans eseri gördük.308 dizel bakıyorduk biz.32-35 arası bir bütçemiz var.
  • Ben tavsiye ederim 111. yıl sa km ye göre fiyat uygun. Güzel arabadır.
  • Güzel araba ama düşük km li bir 308 i tercih ederdim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttyahoss

Ben tavsiye ederim 111. yıl sa km ye göre fiyat uygun. Güzel arabadır.

Km bize biraz fazla geldi açıkçası.Sizce sorun çıkartır mı ilerleyen zamanlarda? Çok fazla kullanmıyoruz araba zaten.Senede 10 bin km en fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RobbertHardwell

quote:

Orijinalden alıntı: ttyahoss

Ben tavsiye ederim 111. yıl sa km ye göre fiyat uygun. Güzel arabadır.

Km bize biraz fazla geldi açıkçası.Sizce sorun çıkartır mı ilerleyen zamanlarda? Çok fazla kullanmıyoruz araba zaten.Senede 10 bin km en fazla.

Daha düşük km lere bakılabilir elbette. Dediğiniz fiyat aralığında güzel astralar bulabilirsiniz. Bence pejodan daha iyi bir seçim olacaktır. Ayrıca araç bakımlıysa multijet motor uzun ömürlüdür, ama siz yinede düşük kmlere bakın.
  • Elimizde şahsen kefil olduğum, yakın arkadaşımın 2008 model 308 dizeli var. 69.000'de ve boyasız.. Düşünürseniz benle de, ilan sahibiyle de irtibata geçebilirsiniz. Araç "yetkili" servis bakımlı..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-boyasiz-plus-dizel-plus-servis-bakimli-150751923/detay

Astra'nın km'si yüksek geldi. Şirket aracı olabilir. Ayrıca motoru da zayıf..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

Elimizde şahsen kefil olduğum, yakın arkadaşımın 2008 model 308 dizeli var. 69.000'de ve boyasız.. Düşünürseniz benle de, ilan sahibiyle de irtibata geçebilirsiniz. Araç "yetkili" servis bakımlı..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-boyasiz-plus-dizel-plus-servis-bakimli-150751923/detay

Astra'nın km'si yüksek geldi. Şirket aracı olabilir. Ayrıca motoru da zayıf..

Teşekkürler.Babama göstereceğim ilanı.

• quote:

Merhabalar öncelikle herkese.Uzun zamandır araba almayı planlıyoruz.Bugün şans eseri 2011 model Astra 111.Yıl gördük.Araç 137 bin km de dizel .Sadece 1 parçasında boya var garantili bir yer.33500 gibi bir fiyat aldık fakat 33000 olur gibi.Pek piyasa bilgim olmadığından bu fiyat sizce nasıldır? Teşekkürler şimdiden...

2011 Modelde 137000 km nedir yaa napıyorlar bu arabalarla.. Benimki de 2011 model hatta 2010 trafiğe çıkışlı 38000 de...

Bana kalırsa almayın.. O fiyatlara daha iyi arabalar alabilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu78

quote:

Merhabalar öncelikle herkese.Uzun zamandır araba almayı planlıyoruz.Bugün şans eseri 2011 model Astra 111.Yıl gördük.Araç 137 bin km de dizel .Sadece 1 parçasında boya var garantili bir yer.33500 gibi bir fiyat aldık fakat 33000 olur gibi.Pek piyasa bilgim olmadığından bu fiyat sizce nasıldır? Teşekkürler şimdiden...

2011 Modelde 137000 km nedir yaa napıyorlar bu arabalarla.. Benimki de 2011 model hatta 2010 trafiğe çıkışlı 38000 de...

Bana kalırsa almayın.. O fiyatlara daha iyi arabalar alabilirsiniz...

Önerebileceğiniz araç var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.