Şimdi Ara

Assetto Corsa (2014) [ANA KONU] (257. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.490
Cevap
75
Favori
316.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam bence bu pist cidden harika ve muhteşem bir potansiyeli var

daha ileri ve tamamlanmış versiyonlarını düşünemiyorum

burası japonların yada hong kongluların illegal yarış yaptıkları otobanla neredeyse aynı

aynı istikamete gitsede yollar ayrılıyor çift taraflı girişe izin verecek bir hale gelirse (ki şu an yanlış yola sapınca boşluğa düşülüyor)

o zaman tadından yenmeyecek mutlaka denemenizi tavsiye ederim

beni sadece tünellerden geçerken ışıkların yansıma efekti rahatsız etti çok yapay olmuş

bu pisti takip etmek istiyorum ama takip edebileceğim bir sayfa bulamadım

• Ilk sira icin guzel bir mucadele

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi bu oyun çok mu zor ya project carsta rahat sürerken bu oyunda hemen sona düşüp spin atıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: adamındibi

abi bu oyun çok mu zor ya project carsta rahat sürerken bu oyunda hemen sona düşüp spin atıyorum

Yaa....
  • quote:

Orijinalden alıntı: _M-U-E_

quote:

abi bu oyun çok mu zor ya project carsta rahat sürerken bu oyunda hemen sona düşüp spin atıyorum

Yaa....

• quote:

Orijinalden alıntı: _M-U-E_

quote:

Yaa....

vallaha abi bide assetto corsayı orjinal aldım pc'ı torrent çektim şimdi onuda alacam sanırım
  • quote:

Evet haklısın biraz daha zor fakat bol bol tur atarak antrenman yap mutlaka alışıcaksın. Önce zaman kasmaya çalışma devamlı turla. Arabanın neresine hakim olamıyorsan PM den sorabilirsin, setup ayarlarından senin yolda araca daha hakim olmanı sağlarız. Ama önce tur at bol bol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

quote:

Evet haklısın biraz daha zor fakat bol bol tur atarak antrenman yap mutlaka alışıcaksın. Önce zaman kasmaya çalışma devamlı turla. Arabanın neresine hakim olamıyorsan PM den sorabilirsin, setup ayarlarından senin yolda araca daha hakim olmanı sağlarız. Ama önce tur at bol bol.

sağolun teşekkür ederim takılığım yerde sorarım
  • Şu Ferrari F40 muhteşem bir araç ama adamın canını okuyor resmen. H vitesle başarılı bir şekilde kullanabilene helal olsun, bununla Mugello'da en iyi 2:08 yapabildim
  • quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

Şu Ferrari F40 muhteşem bir araç ama adamın canını okuyor resmen. H vitesle başarılı bir şekilde kullanabilene helal olsun, bununla Mugello'da en iyi 2:08 yapabildim

vites düşürürken(Viraja yavaşlayıp girerken) aynı zamanda sağ ayağınızın topuğuyla gazada basıp çekin.Bu sayede thottle blip denilen durum olacak ve aracın spin atmanı önlenecektir:)
  • bu throttle blip nedir tam olarak hangi araçlarda vardır?
    ayarlarda gördüm otomatik tb falan diye ama ne olduğunu anlayamadım
  • Klavye ile oyun rahat oynanıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • senersongur kullanıcısına yanıt
    Hayır gaz fren ayarı yapamazsın klavyede. Gaza yavaş yavaş yüklenmen lazım viraj çıkışlarında falan klavye ile direk spin atarsın. fren de aynı şekilde
  • GUERRA kullanıcısına yanıt
    Bidiğim kadarıyla aracın devirini otomatik olarak ayarlıyor vites düşüşlerinde. Heel and toe gibi düşünün
  • GUERRA kullanıcısına yanıt
    aragaz dediğimiz, vites düşürme esnasında torku ayarlamak için verilmesi gereken gaz. yoksa ani tork değişiminden araç sapıtır bu da kontrolsüzlüğe veya spine yol açar.

ingilizcen varsa burda açıklanmış. bu arada sadece aragaz teriminden emin olamadım yanlışa belirtsin bilen arkadaşlar.

http://steamcommunity.com/app/244210/discussions/0/648814842932299289/
  • yaa arkadaşlar bu oyunu aldım fakat bi sıkıntı var mouse ile oynanmıyor direksiyon satan arkadaşlar çok saçma fiyatlar yazmışlar logitech driving force gt nerden alabiliriz acaba daha önce g27 vardı fakat hiç oyun yok diye satmıştım bilsem köşede tutardım.

ben bu g27 alırken driving force gt 159 lira idi ya bune saçmalık arkadaş da hala var 180 ne mi ne almıştı şimdi 500 tl sıfırı satılan yerde inceledik herşeyi aynı bunun ne farkı var bundan
  • 159 liraya ikinci el mi aldin hocam. Ben 3 veya 4 sene once 400 liraya almistim

• antking kullanıcısına yanıt
    400 liraya ne aldınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozon01

400 liraya ne aldınız ?

Driving force gt

• Dfgt çıktığında o fiyattaydı. Arkadaş onu söylemek istemiş. Sonra dolar gibi maşallah malum. Askerden önce 370 tlye almıştım ben de.
  • 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.