Şimdi Ara

Assetto Corsa (2014) [ANA KONU] (239. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.487
Cevap
75
Favori
315.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İyi iyi güzel. GTR-R35 de bonus olacak degil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _M-U-E_

İyi iyi güzel. GTR-R35 de bonus olacak degil mi ?

bilgim yok
  • ozan_26 kullanıcısına yanıt
    Dream Pack'de R35 GT3 vardı, Road sürümü mü geliyor yeni ?

Assetto Corsa (2014) [ANA KONU]
  • Arkadaşlar ,DFGT çalıştırmak için logitech gaming software 64 bit indirdim.ama oyun içinde bazı ayarlar yapmama rağmen force feedback alamıyorum. Sebebi ne olabilir ? Oyun 32 bit yazılım 64 bit olduğu için mi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maça Ası

beyler OYUN hem direksiyonumun tuşları algılıyor hem de pedaldaki gazı ve direksiyondaki çevirmeleri algılıyor ancak click to assign'a basıp direksiyonu çevirince, gaza basınca waiting for input diyor yani orada kabul etmiyor fakat sol alttaki detected controls kısmında algılıyor sebebi ne olabilir?

yardım istiyorum bilgili birisi yardımcı olursa sevinirim
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Evet road sürümü gelecek uzun zamandır bekliyoruz aslında ücretsiz gelicekdi. Bakalım beklemedeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: _M-U-E_

Gerçekden güzel bir araç. Bir filimde görmüşdüm drift aracı olarak kullanılıyordu. Ve çok hoşuma gitmişdi, o turbonun sesi devir kesicinin sesi. Burda da olması güzel olmuş. Ama supra gerçekden heycanlandırdı :)

Gt86'da turbo yok yalniz yanlis olmasin :D

• Şu oyuna her girişte oyun içinde ekran çok parlak oluyor sonra page down tuşu ile her defasında ışığı kısıyorum , bunun kalıcı bir çözümü yokmudur?

Ekran kartı : Hd 7990

• Godvater kullanıcısına yanıt
    Evet turbo yok. filimdeki araçda vardı.

Assetto Corsa (2014) [ANA KONU]
  • iracingdeki online sistemlerin baska oyunlarda olmamasinin sebebi ne olabilir dostlar ?

iracing deki online sistemi cok bildigim icin degil iyi isledigini dusundugum ve sistemle ilgili sorunlar gormedigim icin bu sorunun cevabini ozellikle merak ediyorum

• L. F710 ile oynamam mümkün mü? Ayarları nasıl yapmalıyım ? Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

iracingdeki online sistemlerin baska oyunlarda olmamasinin sebebi ne olabilir dostlar ?

iracing deki online sistemi cok bildigim icin degil iyi isledigini dusundugum ve sistemle ilgili sorunlar gormedigim icin bu sorunun cevabini ozellikle merak ediyorum

İracing in kendi serverları var ve sistem tamamen bunun üzerine kurulu olduğu için daha stabil ve performanslı . Tabi ortada ciddi bir yatırım var. Hollanda , Amerika ve Avusturalya da serverlar var .Ayrıca yakın zamanda Brazilya ve şu an ismini hatırlamadığımı bir yerde de server kurulacak .
  • quote:

Orijinalden alıntı: balcis

oyun 75 tl, artı dream pack 1 fiyatı, dün indirimle ikisi ayrı ayrı 54 liraya falan geliyordu, bir de birleştirip 47 liraya yapmışlar; anında atladım aldım. enpara'dan 25 lira iade, etti mi sana maliyeti 22 lira.

bundan mantıklı alışveriş olur mu?

iyi sürüşler, server'da görüşürüz

Hocam selamlar,

Şu an Assetto Corsa + Dream Pack 1 79.- TL. İndirim bitmiş sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JAX -- 23 Mayıs 2015; 11:12:09 >
  • MtkP HuSnU kullanıcısına yanıt
    tesekkurler hocam

temiz online baglanti kalitesinden ziyade benim merak ettigim konu iracing de oyunculari temiz suruse zorlayan kurallar butununun baska oyunlarda neden uygulanmadigi yada uygulanamadigiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 23 Mayıs 2015; 11:18:18 >
  • Temiz sürüş kuralları sistemini gerçekten bende önemsiyorum.
    Acaba bu konu iracing tarafından patent gibi birşeyle korunuyor olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erolkoroglu -- 23 Mayıs 2015; 11:32:00 >
  • Özellikle iracing in giriş seviyesi olan serilerde ( özelllikte mx 5 cup ta ) kasap çok. Çoğu kişi yarışmayı bilmediği için daha ilk virajda patlıyor. Arada maalesef düzgün yarışmak isteyen kişiler kaynıyor. Biz iracing e yeni başlayacak olan arkadaşlara , giriş seviyesi için önemli olanın temiz ve hatasız bir yarış çıkarması ve biran evvel bir üst klasmana çıkması gerektiğini belirtiyoruz. Belki çok hızlısındır hatta 1. gidiyorsundur ama kasabın biri geliyor sen tur bindirirken önüne kırıyor . Bu tarz kişiler 3 aylık paketi alan kişiler ve sonrasıında da iracing e devam etmiyorlar. Ne kadar şikayet etsende iracing ekibi de bazı konularda gereğinden fazla yumuşak oluyor. Bunun nedeni de üye kaybı yaşamak istememeleri . Üst klasmanlarda kasap yok mu dersen var . Ama giriş seviyesindeki kadar değil. Güzel bir protesto sistemi var. Sonucunda uyarılar, bir süre uzaklaştırmaların olduğu cezalar verilebiliyor ama nadir diyebilirim. Genelde uyarı veriliyor. Ama bu uyarılar belirli bir seviyeyi aşınca uzaklaştırma alıyorsun. Ayrıca bir süre önce yarış içerisindeki hatalara da sınırlama getirildi. Yani atıyorum yarış içerisinde toplam hata sınırı 20 diyelim . Sen bu sınırı aşarsan diskalifiye oluyorsun . Bu hatalar neler , temaslar , şikan kesmeler , pist sınırını aşan taşmalar , spinler gibi . Bu da güzel bir özellik . Biz bu sistemde bile eksiklerin olduğunu düşünüyoruz. Bazı özel organizasyonlarda yarış içerisinde hakem de oluyor ve anlık cezalar veriliyor. Aslında olması gerek bu ama tabi o kadar çok yarış varki hepsini takip etmeleri zor. Bu nedenle protesto sistemi işliyor.

• MtkP HuSnU kullanıcısına yanıt
    aciklamalar icin tesekkurler hocam

• Assetto Corsa (2014) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 23 Mayıs 2015; 14:17:58 >
  • Assetto Corsa kendi serverlarini acmadigi veya birileri gercekten kaliteli, buyuk ihtimalle ucretli bir server acmadigi surece dediginiz sistem AC'ye gelmez. Uzucu ama kesinlikle anlasilabilir bir durum.

• Bende perşembe günü indirime girdiğini görünce hemen aldım, şu final haftası atlattığım gibi yükleceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.