Şimdi Ara

Assassins Creed bitirdim..:)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyunu bitirdim arkadaşlar.ama finali hiçde iyi değildi böyle güzel oyun için böyle son olurmu :( ben şahsen beğenmedim, bitiren arkadaşlar yorumlarınızı paylaşalım.saygılar...

• Bir ben sevemedim şu oyunu...
  • bana ilk 30 dk süper oyun gibi geldi ama sonradan gittikçe uzayan konuşma sahneleri 5-10 dk yı bulunca hemen exit bi dahada girmedim oyunun yarısı konuşmayla geçiyor bu kadr güzel oyunu rezil etmişler
  • bende bugun baslayacagım ınsallah....yorum yazarım bende..
  • bir ara oyuna sinirimden bütün guard ları öldürme gibi bir eğlim içine girmiştim.100 taneyi geçince, extrada verince iyice kasap olmuştum.oyun iyi güzel ama şehirleri yapacağız diye sanki içini biraz boş bırakmışlar.sadece sokakta yürüyen insanlardan şehir olmaz ki yahu.bir elder scrolls görmemiş mi yapanlar.tabi insan yapımcı hanımı görünce hepsini unutuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aftermath666 -- 29 Mart 2008; 13:25:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadirmycry

oyunu bitirdim arkadaşlar.ama finali hiçde iyi değildi böyle güzel oyun için böyle son olurmu :( ben şahsen beğenmedim, bitiren arkadaşlar yorumlarınızı paylaşalım.saygılar...

nasıl dayanabildin...

bu arada nick güzelmiş
  • oyunun ilk 1 saati muhteşem sonrası çok sıkıcıydı. sırf bitirmiş olmak için bitirdim.bu kadar kendini tekrar eden bir oyun daha görmemiştim.
  • Finali oldukca guzel yau naaptiniz:D 2. oyunu bekliyorum sahsen. Bu sefer gecmiste gecmeyecek sanirim.
  • 2. oyun geçmişte ve gelecekte ortak olarak geçecek... ama gelecektede birilerini öldürebileceğiz :D
  • Oyunu bitirdiğiniz için tebrik ederim ama bunun için başlık açmak gayet gereksiz olmuş. Ana konudan devam etmelisiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_14495697/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.