Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla Xbox Series X'te Minimum 30 FPS Çalışacak (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
13.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Laa bu bide ara nesil bir oyun, Demek ki 4K 60 Fps Gta 6 hayallerim hep bosmus..Neyse Bizde 1080p 60 Fps PC'si dizeriz..
  • crossgen bir oyun bile 30 fps çalışacaksa kalsın bu konsol işi bana göre değil.
  • 4kda o 30fps 4k çözünürlüğü hafife almayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek kelime ile rezalet..Xbox gene tokatin kralini yiyecek..yine kendi ayaklarina sıkıyor..yine pazarlama rezilligi..daha 1 hafta once aaron greenberg attigi twette 60fps xbox series x icin standart olacak dedi..ne bu simdi minimum 30 lafi...valla yeni nesilde boyle olacaksa bir nesil daha 30fps yi kaldiramam..ne oyunlari hic ettik bu nesil 30fps yuzunden..miclarina girsin 4k..2k yap fix 60 yap..illa 4k diyorsunda madem 60fps lik konsol cikar..valla zaten 7-8k verip alacaktik 2k da koyar ikinci mikinci el tertemiz 2k da 60fps verecek pc toplarim..

• Yok artık saçmalı. komple yeni nesil Oyun olsa anlarım.Kalkıpta Eski nesile çıkacak Oyun Yeni nesil konsolda 30 fps nedir.Saçma olmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu konsollarin prolari cok cabuk gelicek, artik konsol mantigi bitti 2 sene gecmez yenilerinin cikmasi

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hiç gelmeyecek 4K 60 frame ömür bitti. Göremicez galiba. Çok merak ediyorum şu yeni oyun teknolojilerini hep aynı muhabbetler.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Erken konuşuyorsunuz daha hiçbir şey görmedik.
  • Bu oyunun motoru güncellenmedikce hep 30fps çalışacak.

• Assassin creed vallaha’dan sonra çıkacak assassin creed billaha 60 fps’de çalışacakmış, kesin bilgi yayalım.
  • 30 mu? Hani dünyanın en güçlü konsolu ıvır zıvır diğer teknolojik ifadeler? 30 mu? 30? Önümüzdeki nesilde grafiksel olarak bir şey ifade etmeyecek o zaman. 30 fps benim için sadece baş ağrısı. Kamera önce beynimde sonra ekranda sola dönüyor.... İkisi aynı anda olabilir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Konsol oyuncusu oyunlarda kaliteye bakar önce grafiğe değil,konsolda 30 fps pc de 50 fps ye eş değer akıcılıkda,grafik ve fps isteyen direk gitsin 15 bin liralık pc alsın....

Hııı tabi.. GTAV'i konsolunda oynat sonra geç pc ye. 25 fps den 75fps geiçisi görsün ben o zaman kalitesini görürüm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Onurmsq

4kda o 30fps 4k çözünürlüğü hafife almayın

Aldım bile. Neslin daha başlamadığı anda 30fps diyorlarsa nesil sonu 1080p 60fps zor açar 5-6 yıl sonraki oyunları :D:D:D
  • 60 a tamamlasak olmaz mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni nesil konsolun gücü bu mu.
  • 50-60 FPS dışında oyunu oynamam. Kamerayı bir çeviriyorum kare kare geliyor öyle oyun olmasın daha iyi. PS4 PRO zaten 60fps oynuyorum niye yeni konsola geceyim zaten oyunlar da 500-600 lira oldu boşuna masraf

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim anlamadığım odyysey 4k 2080 ti ile ultra grafiklerde 50-60 fps veriyor pc de konsollarda 2080 ti eşdeğeriinde bi kart kullanılacağı söyleniyor e bunun üstüne sen konsollarda özel olarak optimizasyon etmiyormusun fazlasını bile vermesi lazım nasıl 30 fps kardeşim ?
  • Sabit 30 fps, dengesiz 40-60 fpsye göre her zaman daha iyidir. Geliştiricilerde bunun farkında olacak ki uncapped fps vermek yerine 30'a sabitliyolar. Eğer fps yi sabitlemezlerse frame pacing denilen sorun oluşur. Yani görüntünün ekranda kalma süresi her kare için değişeceğinden oyun daha akıcı olsa da öyle hissettirmez.
  • Bu konsol zaten vergilerle ülkemizde en az 12-13.000 tl den satılır. İyi bir bilgisayarda bu oyunu 50-60fps oynamak için en az 20-25.000 tl lik bilgisayar kasası oluşturmak lazım.. Kaldı ki önceki AC lerden farkının olacağını zannetmiyorum. AC de Desmont ile hikaye sonlanmalıydı. Ubisoft para kazanmak için seriyi batırdı..

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 500 dolar,600 dolar olacaksa konsol nasıl 4k 120 fps falan çalıştıracak ki ?
    Rtx 2080 bile tek başına 1300 dolar civarındayken konsolllardan hem ucuz hemde 4k 120 fps beklemek hayal olur ne zaman x box 1500 dolarlık konsol çıkarır o zaman 120 fps bekleyin.
    Ayrıca 4k 30fps demek , 2k da 60 full hd 120 fps demek olur eski nesile göre daha iyi detaylar ve rtx gibi etmenlerle ilerleme var bence.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.