Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla Türkçe Yama (Animus Projesi) (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
10
Favori
153.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yamayı nerede bulabilirim ya tamindirin paylaştığı yamayı ne yaptıysam türkçe olmadı

• shadow53 S kullanıcısına yanıt
    https://dosya.co/f134dpc1bckk/MC_Yama_Yukleyici_V7.exe.html
    Ortalama 30 saat oldu sıkıntı yok el çevirisi
  • Zartzurtun paylaştığı yamayla oynuyorum mükemmel ötesi. Kesinlikle el çevirisi gibi belkide el çevirisi. Şiddetle tavsiye ederim.
  • EhtiyarKurt kullanıcısına yanıt

Yamaya nasıl ulaşabiliriz? Yada link paylaşabilir misiniz?

• erdal73 kullanıcısına yanıt
    Attım yukarda
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

teşekkürler

Hocam merhabalar

Öncelikle amacım sizi karalamak değil, yanlış anlaşılmak istemem. AC: valhalla yamasını zamanında ücretli şekilde almış ve biraz oynamıştım. O zamandan hatırlıyorum yama boyutu 200 MB civarlarındaydı. Ama şimdi sizin paylaştığınız dosya 980 kb. Acaba bir sıkıntı olmaz değil mi (Virüs vb) Tekrar kusura bakmayın. Yanlış anlaşılmak istemem. Hakkınızı helal edin. Saygı ve selam ile …

• erdal73 kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarda windows defender uygulamasını hep guncel tutarım
    En ufak birsey yakalasaydı sizede bildirirdim
    Tabikide yükleyip yuklememek size kalmış
    Animustan yama beklerseniz emin olun daha çok beklersiniz paylaşacağız dediler ama şimdiye kadar paylaşmayan bundan sonrada paylaşmaz
    Zaten bu attığım yamada zarzurtun makine çevirisine entegre edilmiş el çevirisi :)

İlginiz ve cevabınız için teşekkür ederim.

• Animus Projesi güya aylar önce yamalarını paylaşacaklardı. Hem Valhalla yaması hem de Dragon Age Inquisition yaması ortada yok. Ortada yayınlayacaz diye söz verdiler ama ortada hiçbir yamaları yok. Ayıp gerçekten.

• UmutYil kullanıcısına yanıt
    Valhalla el çevirisi linki yukarıda
    Teşekkürler şimdi attığınız linki gördüm. Dragon age inquisition el çeviri yaması da elinizde var mı acaba? Onu da animus çevirmişti ama kayboldular ortadan. Dragon age gibi bir rpg makine çeviri ile oynanmaz.
  • UmutYil kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam bu linkin içerisinde onunda yaması var bir umut el çevirisi olabilir denersiniz
    Rica ederim
  • bence adamlarin beklentisi "ne olur gitmeyin, özür dileriz, animus projesini kurtariyoruz kampanyasi" falan gibi seylerdi. ya tamam, zamaninda sacma sapan abonelik sisteminizi bile kabul etti insanlar. ben sirf destek olsun diye 1 ay abone oldum zamaninda. ilgilendigim tek yama vardi, ona da ben abone olmadan daha güncelleme gelmis. indirdigim yama uymadi. e ne yapicaz dedim, yeni yama gelecek dediler. o sirada aboneligim bitti. para verip, tek yama kullanmadim, yine de ses etmedim, olur dedim.

ama arkadas zaten yandex disk üstünde olan yamalari "alin kardesim, linki bu, ne yaparsaniz yapin" diyebilmek cok mu zor? 1 yil olacak neredeyse duyuru yapali. insanlar agustostan beri nerede kaldi link diye sitem etmeye baslamis. birak linki yayinlamayi. muhatap alip cevap bile vermemis adamlar

• El çevirisidir dediğine göre Animus yaması bu sanırım. Nasıl kurulur kullanılır yazmamış, güncel mi onu da bilmem.

https://forum.turkmmo.com/konu/3799406-assassins-creed-valhalla-turkce-yama-100/

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    https://youtube.com/watch?v=RYTqKBQpPe4&si=EnSIkaIECMiOmarE buyrun hocam bizzat bu yamayla bitirdim el cevirisidir

Makine Çeviri'ninkine Animus'un el çevirisi diyorlar haberim var fakat launcher'lı şeyleri mümkün olduğunca kullanmamaya çalışıyorum. Üstte attığım direkt dosyalar idi ama güncel değil sanırım.

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bende launcher olayını sevmiyorum ama başka çözümde yok
    Launcherı indirdiğimde defender birsey yakalamadi yamayı kurduktan sonra launcheri hemen silmistim

peki dawn of ragnarök de türkçe miydi

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.