Şimdi Ara

Assassin's Creed: Revelations™ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.852
Cevap
14
Favori
401.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _mta_

17. YY da Assassinler tarih sahnesinden tamamen çekiliyorlar, yani bu dönemden sonra bu teşkilatın yaptığı çarpıcı bir süikast yok. Oyunda animusa bağlandığımız kısımdaki olaylar gerçeğe dayandırılarak yapıldığı için bu tarihten sonrada assassin(aktif olarak) olmadığı için oyunun bu tarihten sonra geçeceğini ön görmüyorum. Desmond ve ekibine gelnce onlar zaten kurgu oyun asıl olarak animusa bağlandığımız zamanda geçiyor.

Desmond'a kurgu derken ? Oyun genel olarak kurgudan ibaret zaten ne demek istedin anlamadım Sanırım gerçek tarihle ilişkilendiriyorsun oyunu ancak oyun sadece gerçekten baz alınarak hazırlanmış.Hiç bir şekilde bazı küçük olaylardan başka gerçeğe dair bilgileri yok.Tamamen kurgudan ibaret.Fazla tarihle ilişkilendirmek yanlış olur.Haşhaşin örgütünün son faaliyet gösterdiği yer Rönesans dönemidir yani Ezio'nun tarihi.Bundan sonrasınıda iyice kurguya bağlarlar diye düşünüyorum.Ayrıca elma Amerika'nın keşfinden sonra orada baya kullanılıyor Assassin'ler elmanın peşini bırakıcak değildir heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

Orijinalden alıntı: Saşha

quote:

Orijinalden alıntı: BlogKaan

quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

quote:

Orijinalden alıntı: BlogKaan

Mısır iyi olur. Oyunda gittikçe tarih ilerliyor ve işin içine teknoloji karışırsa bakalım neler olacak.

Kolda ki pistol sisteminden öte teknoloji tat kaçırır benim gözümde.Konsept değiştirecez derken,suyunu çıkarmazlar umarım.Ezio'ya da yeni yeni alışmıştık,Altair'den sonra.O da gitti,umarım hakkını verecek bir karakter yaratırlar.

Oyunun sonunda
    bıçakladığımız kızı animusa bağlıyorlardı. Sanırım şoka girdi gibi birşeyler diyorlardı. Acaba kızın atalarıda zamanında suikastçi miydi, atasının bedenine mi girecek? Bayan bir karakter geliyor olabilir.

Evet pistolden öte gelirse gelirse tadı kaçırır gibi. Fakat tank vb. gibi icatların uyarısı geldi bu oyunda. Bakalım neler olacak.

Kızı değil bizi animus'a bağlıyorlar

Ben oyunun sonunda kimseyi animusa bağladıklarını görmedim, o derece

oyun bittiğinde hikayeye göre animusa bağlanma yok zaten sadece oyun bitiyor desmond bağlanıyo sonra haritada takılmaya devam edebiliyorsun olay bu.. bağlanma sahnesi hikayeyle alakalı değil..
  • Başlık Düzenlendi
  • @Saşha:Haşhaşin örgütünün son faaliyet gösterdiği yer Rönesans dönemidir yani Ezio'nun tarihi.

Bunu demek istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _mta_ -- 16 Nisan 2011; 14:53:07 >
  • 3. oyun Amerika da geçebilir.
     Assassin's Creed: Revelations™

DLC nin sonunda gördümüz kordinatlarda burayı gösteriyor.
    Birkaç yerdede sonraki oyunun Amerikan Devrimi ni konu alıcağı hakkında teoriler var.Bana mantıklı geldi.
  • ya bence derin bir memoryback yapıp masyaf'tan sonrası anlatılmalı
  • aslında japonyada geçerse çok güzel olur , ninja assassin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _mta_

@Saşha:Haşhaşin örgütünün son faaliyet gösterdiği yer Rönesans dönemidir yani Ezio'nun tarihi.

Bunu demek istedim

Anladım dostum

Ivoorzwart

Masyaf'dan sonrasını anlatan PSP oyunu var o yüzden çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: highmetin

aslında japonyada geçerse çok güzel olur , ninja assassin :)

Aynen, estetik olarakda assassins creede uyabilecek bir mekan. Hazır Shogun ile japonya gündemde iken Assassin's Creed; War od Japan tadından yenmez

Saşha hocam bana şu wassa mata yı açıklayabilirmisin. Bunu söylediğimiz zaman niye rebecca That's racist diyor ?
  • quote:

Saşha hocam bana şu wassa mata yı açıklayabilirmisin. Bunu söylediğimiz zaman niye rebecca That's racist diyor ?

evet ya bende hey wassa matta you altairi anlamadım hep videoları falan var that's racist bu ırkçı demek desmondda you racist diyor yani sen ırkçısın gibisinden
  • Altair İranlı ya Desmond dalga geçiyor öyle diyerek Lucy'de ırkçılık yapma diyor işte
  • heycanla bekliyorum 2012 ye kadar nasıl sabrediceksek
  • Orijinalden alıntı: _mta_

Orijinalden alıntı: highmetin

aslında japonyada geçerse çok güzel olur , ninja assassin :)

Aynen, estetik olarakda assassins creede uyabilecek bir mekan. Hazır Shogun ile japonya gündemde iken Assassin's Creed; War od Japan tadından yenmez

prince of persia da olduğu gibi duvardan yürüyebilsek , yanına birde sessizlik eklense ninja hesabı . çok güzel olur valla
  • konuyu öldürmeyin læææææ

• Her yeni oyunda çıtayı daha da yükselten ender serilerden biri birincisi dışında hepsini %100 bitirdim.
  • Şu gergedan zırhlı askerlerin nerde olduğunu bilen var mı? Hani oyunun sonunlarında Borgia tutuklanmadan önce savaştığımız elemanlar. Benim assassinlere adam dayanmıyor. Şöyle sağlam bi savaş yapmak istyorum
  • gergedan dediğiniz simsiyah olan askerler galiba.hatta map falan çalıyorduk.

onlar ise vatikan'da olmaları lazım ama az var diye hatırlıyorum
  • Bir sorum olacak. Brotherhood Ac2 nin devamımı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed Style

Bir sorum olacak. Brotherhood Ac2 nin devamımı ?

evet bunu ac2'nin sonundan, brotherhood'un başından anlayabilirsiniz

• Bitiren arkadaşlara iki sorum var ;
    1)Ac2 nin ve brotherhood un sonunda konuşan hayalet gibi şey nedir?
    2)Ac2 de the truth gibi bir bölüm vardı yanlış hatırlamıyorsam, truth ın ne olduğunuda açıkar mısınız?
    Sorularımı cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.