Şimdi Ara

Assassin's Creed (ÇIKTI) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.786
Cevap
5
Favori
544.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

abi her oyunun kendine has bir senaryosu vardır oyunları karşılaştırmak bu bundan daha iyi demek sana kendini iyi hissettiriyorsa bağara bağara söle tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRk_OyUnCu -- 5 Ağustos 2006; 1:44:13 >
  • Sıcak sıcak ss ler yayınlandı:)

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=10609
  • Ya Bu oyun manyak videosunu izlemiştim ben bizim adam elinden çıkardığı bir hançer gibi bişeyi ordaki herifleri asan şovalyelerden tekinin kafaya saplıyo birine bişey fırlatıyo diğerinide bıçaklayarak öldürüyodu en sonundada tam klisenin dağılacağı sırada klise kapısına yetişiyodu ve rahiplerin arasına karışarak izini kaybettiriyodu ama videoda gördüğüm kadarıyla ortam ve insanların hareketleri gerçekle birebirdi ben film sandım açıkçası ama deilmiş neyse acaba bu oyun pc için sistem gereksinimi nasıl olur acaba bilen varmı????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eser_akar -- 27 Ağustos 2006; 0:44:38 >
  • Muhteşem....Klasik olabilir bu oyun.
  • oyunun resmi sayfasında pc için bir şey demiyor çıkmazsa çok kötü olur
  • Bu oyun zamanında çıkmayacak içime doğuyor
  • sus abi nolur nolmaz
  • Oyunun çıkış tarihi açıklandı 30 Mart 2007 de piyasada.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

Oyunun çıkış tarihi açıklandı 30 Mart 2007 de piyasada.

Bence geç değil böyle bi oyuna az bile
  • Assassin's Creed'in PC versiyonu doğrulandı

Yapımı Splinter Cell ve Prince of Persia ekibi tarafından sürdürülen ve uzunca bir süredir "PS3'e özel olmayacağı" dedikoduları süren Assassin's Creed'in PC platformunda da boy gösterileceği Ubisoft'un resmi bir ağzı tarafından doğrulandı. Daha önce PC Gamer UK'in iddiasını doğrular nitelikte Gamespot'a verilen cevaba bakılırsa Assassins Creed'in PC'de kesin olarak boy göstereceği ancak oyuna ilişkin tarihin ve duyurunun daha sonra yapılacağı belirtiliyor. Yapımcı aslında E3 fuarından itibaren "PS3 Exclusive" şeklinde bir açıklama yapmaktan kaçınması bu durumun ilk sinyalleri olarak algılanmıştı.

Assassin's Creed PS3 için 2007'de boy gösterecek. Ancak diğer yandan merakla beklenen oyunun Xbox 360 için de doğrulanması şimdilik gerçekleşmedi. Ancak bu konuda da içten içe dedikodular dolaşıyor ve PC ile eşzamanlı olarak Xbox360'da da oyunun boy gösterebileceği tahminleri yapılıyor.

alıntı:trgamer

• bende okudum pc ye geliyor.
  • Yeni video ve ss ler yayınlandı.

http://www.3dgamers.com/news/more/1096485748/
  • 1. mesajdaki alttan 3. resme dikkat! aynı kurtlar vadisi ırak'taki sahneye benziyor :)
  • Bu haber için saol pinki sonunda pc'yede çıkıyo
  • PINKY aga oyunu bilmiyom ama bişi dicem içimde kalmasın yahu senin açtığın her konu caşuyo yaww
  • Prince of Persia'ya benziyor gibi ama bu durumdan hiç şikayetçi değilim.
  • çıkmasına çok var yaaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: Snake Pliskin

Prince of Persia'ya benziyor gibi ama bu durumdan hiç şikayetçi değilim.
    Oyunu Prince of Persia'yı yapan ekip yapıyor zaten
  • VAY BEEE OYUNA BAK TAM İSTEDİĞİM Bİ OYUN BUUUU
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.