Şimdi Ara

Assassin's Creed 2™ (ÇIKTI) (261. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.267
Cevap
2
Favori
353.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu savaronlanın adamlarını hakladığımız bölümde papaza yapılan suikastı kabul etmiyor,şu resimleri yakan adamı haklamamız gerekendede adam ortada yok bu sorun bende mi oluyor yoksa yanlış bişeyler mi yapıyorum nasıl geçerim
  • ne oyundu be ... hey gidi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reznov_Viktor

quote:

Orijinalden alıntı: AloneAssasin

quote:

Arkadaşlar Altair olduğumuz görevde bir adamı takip ediyoruz sonra o kule gibi bir yere giriyo bizde sanırım yukarıdan devam edicez onu takip etmeye. Neyse balkon gibi bir yere çıktıktan sonra üstteki tahtanın üstüne çıkıp devam etmem lazım fakat tahtanın üstüne çıkmıyo Altair orada kaldım ne yapmam gerek ?

Oyunun patchi yüklü bu arada.

Takip ettiği kadındı zaten oraya çıkamazsan ezioda dünyaya gelmezdi bende orada takılmıştım ama şu linke bak yardımcı olurhttp://www.youtube.com/watch?v=KSapMzB7rBw

Peki teşekkürler.

Geçtim sonunda Venice ne güzel yermiş

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AloneAssasin

quote:

Arkadaşlar Altair olduğumuz görevde bir adamı takip ediyoruz sonra o kule gibi bir yere giriyo bizde sanırım yukarıdan devam edicez onu takip etmeye. Neyse balkon gibi bir yere çıktıktan sonra üstteki tahtanın üstüne çıkıp devam etmem lazım fakat tahtanın üstüne çıkmıyo Altair orada kaldım ne yapmam gerek ?

Oyunun patchi yüklü bu arada.

Takip ettiği kadındı zaten oraya çıkamazsan ezioda dünyaya gelmezdi bende orada takılmıştım ama şu linke bak yardımcı olurhttp://www.youtube.com/watch?v=KSapMzB7rBw

Peki teşekkürler.

Geçtim sonunda Venice ne güzel yermiş

Ac2 nin en güzel şehriydi , tabi Romanın sadece bir bölümünde oynayabildiğimiz için

• Oyuna başladım ama bir sorun var... Gamepad kullanıyorum düzgün de çalışıyor, ama ekranda tuşlar gamepad'in tuşları olarak görünmüyor! Bu da çok zorluk çıkarıyor! Örneğin bir ara sahne giriyor, bir anda "el" sembolü çıkıyor. İyi de "el" tuşu hangisi?! O anda onu bulamıyorsun tabi!... XBOX veya PS3'te olduğu gibi tuşlar kendi ismiyle görünmüyor!

Bunun bir çaresini bilen var mı?? (Örneğin NFS SHIFT için bir mod vardı onunla değiştiriliyordu, bunda öyle birşey bulamadım.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogan23

Oyuna başladım ama bir sorun var... Gamepad kullanıyorum düzgün de çalışıyor, ama ekranda tuşlar gamepad'in tuşları olarak görünmüyor! Bu da çok zorluk çıkarıyor! Örneğin bir ara sahne giriyor, bir anda "el" sembolü çıkıyor. İyi de "el" tuşu hangisi?! O anda onu bulamıyorsun tabi!... XBOX veya PS3'te olduğu gibi tuşlar kendi ismiyle görünmüyor!

Bunun bir çaresini bilen var mı?? (Örneğin NFS SHIFT için bir mod vardı onunla değiştiriliyordu, bunda öyle birşey bulamadım.)

Ixinput destekli bir gamepad alırsan sorun kalmaz.Örneğin chillstream.Yada xbox 360 controller.
  • Bende Logitech Rumblepad 2 var, ve hem emulasyonla xbox olarak hem de kendi halinde kullandım. Yani gamepad'ten sorun olmaması lazım.

Örnek vereyim, sağ üst köşeye bakın, şöyle görünüyor:

Assassin's Creed 2™ (ÇIKTI)

Şöyle görünmesini istiyorum:

Assassin's Creed 2™ (ÇIKTI)

Ama olmuyor, galiba çözümü yok bunun.

• Arkadaşlar bu assassins creed 2 nin grafik ayarlarından AA yokmu ? Ayarlara a giriyorum ama yok. Başka bir yerdenmi ulaşılıyor veya ? Ayarlarda grafik ksımındaki her şey sonda ama sönük geldi bana grafikleri...
  • konunun basligini degistirinde yeni ciktiginda burdan devam edelim
  • 3 ü ne zaman çıkıyo acaba
  • arkadaşlar dışarıdaki görevler bitti galiba, en son bayağı bi adamı teker teker indirdikten sonra halkın yakmaya çalıştığı bi adamı yanmadan önce öldürdüm. eve dönünce mario'nun görev verdiği odaya girmem gerekiyor ama hafıza dışı olduğu için giremiyorum. bazı dosyalar topluyorduk (zannedersem codex page'di ismi) üstte onlar 25/30 olarak yazıyor, onları mı tamamlamam gerek acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmt_frk_asln

arkadaşlar dışarıdaki görevler bitti galiba, en son bayağı bi adamı teker teker indirdikten sonra halkın yakmaya çalıştığı bi adamı yanmadan önce öldürdüm. eve dönünce mario'nun görev verdiği odaya girmem gerekiyor ama hafıza dışı olduğu için giremiyorum. bazı dosyalar topluyorduk (zannedersem codex page'di ismi) üstte onlar 25/30 olarak yazıyor, onları mı tamamlamam gerek acaba?

Evet. Haritalarda nerede olduğunu gösterir.
  • teşekkürler. şimdi bitirdim oyunu. brodherhood'u bi daha oynayasım geldi bunun üstüne. daha önce oynadığım için pişman oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

3 ü ne zaman çıkıyo acaba

3 değil de Revelations;15 Kasım şimdilik herhangi bir ertelenme olmazsa.
  • ya bu 3 ü türkçe olur umarım çünkü osmanlıda da geçiyo oyun ama cami de süikast yapmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

ya bu 3 ü türkçe olur umarım çünkü osmanlıda da geçiyo oyun ama cami de süikast yapmam

Bu konuların tartışması revelations ana konu'da çok yapıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 13 Eylül 2011; 19:44:59 >
  • bilmiyodum onun konusu olduğunu bir ara bakarım
  • Oh bitirdim rahatladım sonunda şu oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Oh bitirdim rahatladım sonunda şu oyunu

Brotherhood'u oynamadıysan bu oyunun üstüne oynarken ilk başlarda çok durgun gelir. aslında ac2'de de suikast görevleri başlayana kadar çok aksiyonlu değildi, aynısı diğerinde de var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmt_frk_asln

quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Oh bitirdim rahatladım sonunda şu oyunu

Brotherhood'u oynamadıysan bu oyunun üstüne oynarken ilk başlarda çok durgun gelir. aslında ac2'de de suikast görevleri başlayana kadar çok aksiyonlu değildi, aynısı diğerinde de var.

Aslında ilk oyunu oynamadığım için olabilir durgun gelmedi. Hatta karakteri sürekli olarak geliştirmek iyi bir şey ama oyunun son aşamalarında silah ve armor olarak gelişememek kötü. Biraz daha fazla çeşitlendirilebilirdi EZIO'nun silahları. Oyunu bitirdikten sonra GTA'dan bir farkı kalmıyor. Geziyosun, para çalıp, asker,sivil kesiyorsun.

• 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.