Şimdi Ara

Asrock Z77 Extreme4 [Kullanıcı İncelemesi] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
4
Favori
8.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: robinhoof

flashın fat formatlı değil mi, ss alamayanlar için

Evet FAT32 Formatlı olması gerekiyormuş

Asrock Z77 Extreme4 [Kullanıcı İncelemesi]

Asrock Z77 Extreme4 [Kullanıcı İncelemesi]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurunc -- 6 Eylül 2012; 22:18:40 >

• quote:

RainbowDash

acaba stok fan ile mi bu oc değerlerine ulaştın yoksa hangi soğutucuyu kullanıyosun?
  • Bu anakartın 2.00 üzeri bios yüklerseniz. Sata 3 mekanik diskleri görmüyor ve makineyi açmıyor. Bu sorunu internette de Asrock A2 sorunu diye aratırsanız bulabilirsiniz. Şimdilik 2.80 bios var ama hala çözüm yok....
  • anakart hala 320 tl civarinda. deger mi sizce bu paraya? farli bir alternatifi varmidir bu kartin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar bende de bu anakarttan mevcut. 3570k ve hd7850 ekran kartı var.

kasayı açıcınca bazen görüntü gelmiyor. monitör kablosunu ekran kartından söküp anakarttaki hdmi porta takınca görüntü geliyor fakat oyunlarda dahili devreye girmiyor galiba ki kasma yapıyor. monitör kablosunu harici karta takıp defalarca aç kapa yapınca görüntü hariciden geliyor fakat canımdan bezdiriyor. virtu tu falan da sildim o da ayrı sıkıntıydı hata falan veriyordu ama sürekli haricide kalmıyor. bios ta var mı ayarı ben göremedim. ne yapmam lazım?
  • güzel inceleme eline saglık almayı düşünüyorum.
  • Ben 2 aydır kullanıyorum ve memnunum ssd diski takınca sonradan diğer sata 3 diskin 2 tb olmasından dolayı makine açılmadı felan ama sonradan 2 tb diski bolunce sorun kalmadı
    Benim bir sorum var pce3 destekli ekran kartımi alt dakimi ustdekimi slota takmaliyim en iyi verimi almak için
  • asrock dünyasına sizde hoşgeldiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_t12

Ben 2 aydır kullanıyorum ve memnunum ssd diski takınca sonradan diğer sata 3 diskin 2 tb olmasından dolayı makine açılmadı felan ama sonradan 2 tb diski bolunce sorun kalmadı
    Benim bir sorum var pce3 destekli ekran kartımi alt dakimi ustdekimi slota takmaliyim en iyi verimi almak için

2 mesaj yukarıda bir sorunumu dile getirmiştim. kartı alttaki slota takınca problem çözüldü. benim ekran kartı da pci 3.0 destekli. 2 slotta da bu destek mevcut mu bakmak lazım. performans farkı olur mu onu da bilmiyorum.
  • sitesinden alıntı

2 x PCIe 3.0 x16 Slots, Supports AMD Quad CrossFireX™, CrossFireX™ and NVIDIA® Quad SLI™, SLI™

evet her iki slotta 3.0 destekliymiş.
  • arkadaş olaya bak 336 TL ye almış dolar yüzünden 363 tl en ucuz şu anda ve 1 yıldan fazla zaman geçmiş

bir sıkıntı oldumu anakartta ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMMORPG

arkadaş olaya bak 336 TL ye almış dolar yüzünden 363 tl en ucuz şu anda ve 1 yıldan fazla zaman geçmiş

sıkıntı yok hala kullanıyorum anakartı. uzunca bir süre daha kullanacak gibiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rainbow Dash

quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMMORPG

arkadaş olaya bak 336 TL ye almış dolar yüzünden 363 tl en ucuz şu anda ve 1 yıldan fazla zaman geçmiş

sıkıntı yok hala kullanıyorum anakartı. uzunca bir süre daha kullanacak gibiyim.

kalite nasil bende z87 modelini alcam

• KAlite10 numaraalıcaksan hiç düşünme... pahalı girmese türkiyeye bende z77 den 87 ye geçicektim ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

KAlite10 numaraalıcaksan hiç düşünme... pahalı girmese türkiyeye bende z77 den 87 ye geçicektim ...

44o tl aslinda 420 idi eksen bindiis fiyatlara...

• yurt dısında 140 dolara civarı satılan karttürkiyeye ikikatına gliornerdeyse 320 350 civarlarındaolsa yine iyi arkadaş bu o firma bu firmameslesi değil neden türkiyeye gelince buladar pahalılaşıyor hani gümrük birliğine girdikya dünyanın bilmemekacıncı en büyük ekonomisiyizya ...
    herşey dünya para nasıl gelişmişlikse bu
  • bizim sayemizde işte:) veriyoruz bu parçalara dünya parayı haliyle kazanıyorlar :)
  • quote:

yurt dısında 140 dolara civarı satılan karttürkiyeye ikikatına gliornerdeyse 320 350 civarlarındaolsa yine iyi arkadaş bu o firma bu firmameslesi değil neden türkiyeye gelince buladar pahalılaşıyor hani gümrük birliğine girdikya dünyanın bilmemekacıncı en büyük ekonomisiyizya ...
    herşey dünya para nasıl gelişmişlikse bu

asrocka.tereddutliyum ya gozumu kapayp alicam yada asusun kiytirik kartini

• Asroc z87 extreme 4 mü alıcaksınız ?
  • quote:

Asroc z87 extreme 4 mü alıcaksınız ?

evet baska mudail kart yok

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.