Şimdi Ara

Asphalt 7: Heat, Appstore'da sadece bir günlüğüne ücretsiz olarak yayında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

quote:

Orijinalden alıntı: Straight X Edge

Madem beğenmiyorsunuz indirin kıyıda köşede dursun.

aynen indirdim ama sadece indirdim duruyor öyle , indirmeden hesapda satın almıs diye gostermenin yolu yokmu ya.

pc de itunes dan indir butonuna bas.. inerken sil boşuna indirmesini bekleme.. daha sonra ücretli olsa da sen bedava indirebilirsin

Ona bile gerek yok hocam. Cihaz üzerinden Uygulamayı yükle dediğin anda çok az bir dolmasını bekle indiriliyor dediği anda uygulamayı sil gitsin. Zaten oyunu satın almış oluyorsun.

• Gerçekten çok kötü bir oyun. Real Racing 2 dışında doğru dürüst bir yarış oyunu da yok zaten koca markette. Most Wanted da çok kötü. Gran Turismo, Forza tarzı simülasyonları platforma uyarlasalar süper olacak. iPad'in bir sonraki sürümü artık Gran Turismo 4 gibi şeylerin üstesinden gelebilir bence. Şu anda bile epeyce güçlü.
  • bitmiştir sandım fakat baktım free ipad'ede kurdum.Oyunu beğenmedim ama multiplayer zevkli olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Gerçekten çok kötü bir oyun. Real Racing 2 dışında doğru dürüst bir yarış oyunu da yok zaten koca markette. Most Wanted da çok kötü. Gran Turismo, Forza tarzı simülasyonları platforma uyarlasalar süper olacak. iPad'in bir sonraki sürümü artık Gran Turismo 4 gibi şeylerin üstesinden gelebilir bence. Şu anda bile epeyce güçlü.

Most wanted kotu mu? Yapmayin etmeyin

• oynadığım tarzda oyun değil ama köşede dursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: gtr5000

Real Racing 2'nin yanında çok uyduruk kalıyor, dandik bir arcade yarış. Öyle böyle değil. Real Racing 3 çıkana kadar başka yarış oyununa gerek yok bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: gtr5000

Real Racing 2'nin yanında çok uyduruk kalıyor, dandik bir arcade yarış. Öyle böyle değil. Real Racing 3 çıkana kadar başka yarış oyununa gerek yok bence.

Evet most wantedda araba tepkileri vs daha kotu ama daha eglenceli bir oyun

• asphalt 7 yi yazin 1 $ a satin almistim , real racing 2 yide 2-3 gun onc satin altim 1$ a .. pek oynayamadim real i ama asphalt 7yi cok oynadim sarji bildigin iciyordu (: real racing de mi cok sarj goturuyor ayrica , oynanis flan daha iyi gibi sanki realda
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.