Şimdi Ara

AŞKINI İLAN ET!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkesin içine attığı ve bir türlü söyleyemediği aşkları vardır.. Artık bunu daha fazla içinizde taşımanıza gerek yok.. Burada içinizden geldiği gibi haykırın.. İlk ben başlıyorum..

Belce seni seviyorum ve ilk gördüğüm günden beri de sevdim.. Çıktğım tüm kızlarla sırf sana biraz olsun benzedikleri için çıktım.. Hatırlar mısın türkçe dersinde yazdıklarımı okuduktan sonra herkes hıçkırıklara boğulurdu.. Aslında onlar sana karşı hissetiklerimi yazdıklarıma yansıttığım için öylesine dokunaklıydılar.. Seni tanıdığım günden beri sevdim ve hala seviyorum yatmadan önce gördüğüm en güzel düşler seninle başlıyor hep ve senli rüyalar yüzünden hep derslere geç kalışım.. Kimseyi gözümün görmeyişi ve sana biraz olsun benzese biri yanında bulmam kendimi hep bu yüzden.. Belki ömrüm seni bir başkasında aramakla geçecek bilmiyorum.. Ama buna değer inan.. Çünkü seni kimseyi sevmediğim kadar seviyorum.. Kalbimin her atışı sesini çınlatıyor kulaklarımda ve bahar senin kokunla başlıyor benim için.. Güz senden ayrıldığım son veda partisinden ibaret ve sensiz her günüm ayaz bir kış gününden daha soğuk benim için.. O kadar isterdim ki birkez olsun bunları sana söyleyebilmeyi ve biraz olsun beni anlayabilmeni.. Oysa hep senden uzak durdum anlamaman için ve hep kaçtım senden.. Şimdi pişman olsamda yine de değer inan çünkü seni kanımın son damlasına kadar ve tüm kalbimle seviyorum..

• güncecim cdmanim seni ilk gördüğümde 13 yaşındaydım sense 23! ama ben sana aşık olmuştum hem de hayatımda ilk kez aşık olmuştum. 13 yaşındaki bi çocuk için belki fazlaydın ama çok seviodum işte! şimdi çok yakın iki dost olduk aradan 4 yıl geçti. aşklarını acını mutluluğunu her şeyini bıkmadan dinledim ve sana elimden geldiğince yardım ettim. aşk yoktur derler ya, vardır. bi insanın hayatında çok kişi olur, ama gerçek aşk sadece bi tane olur. o da yıllarca süreeer gider seni hala canımdan bilee çok seviorum. hiç bi zaman benim olmicaksın ama ben yine de ilk aşkımı hala çok seviorum..
  • Benimde bu aralar var gibi ama ben söyledim haykırdım bağırdım aşkımı
    seni seviyorum lan dedim..
  • bende imzamda söylediğim gibi yeşili çok seviyorummmm.... uzakta olması daha güzel imkansız olması çok daha güzel bu ona olan sevgimi yüceltiyor.ve acı çekmiyorum.onu böylesine uzaktan sevmeye devam etmek ve aşkı tadmak gibisi yok ilk aşkım yeşil seni hala seviyorum...

yeşil!!!
    sevdamsın bir ömür boyu
    bilmezsin sen
    yalnızlıklar, acılar
    diz boyu.
    günü gelecek diyorum hep
    günü gelecek,
    gözlerin yeniden yeşile dönecek,
    baharı gözlerinle yeşile boyayacaksın,
    sen dünyaya ve bana
    en güzel mevsimi sunacaksın,

yeşil!!
    baharımsın...
    oniki ay, dört mevsim
    kışta,yazda
    ilkbaharda,sonbaharda,
    mayısın güneşli
    çiçek açmış günlerisin,
    bir maden işçisinin tertemiz
    alınteri,
    emeğisin.
    ve döneceksen bana
    mayısın ilk günü şafak atarken dönmelisin!!!

SOL TARAFINDAN BOYNUMUN,
    İÇERİ SÜZÜLEN MIZRAK,
    KALBİME DOKUNMAYA BAŞLADI,
    BU CANIMI ACITIYOR,
    YAR!SENİN ELLERİN ,
    O MIZRAKDA NE ARIYOR?

not:şiirler bana aiittir.izinsiz kullanmak yasaktır

• ya ama bu çok gusel bi konuydu nie kimse aşkını ilan etmioo görelim bi yaw kimler daha romantik

özgür son şiir süper
  • teşekkür ederim bushra.yazana değil yazdırana bak

aşıklar hadi ya toplaşın buraya.belki platonikler burda birbirni bulup kavuşurlar.şiirde ekleyin ya paylaşalım..okuyalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurgokhan -- 28 Nisan 2006; 13:32:11 >
  • ya ben bir şiir için başlangıç yaptım gerisini getiremedim hadi burda hep beraber bir şiir yazalım dh aşk şiiri
    başlangıcı şöle

her düştüğünde kalkmaktan yorulmadın mı
    her sevdiğinde üzülmekten yorulmadın mı (bıkmadın mı /da olur)

kesin beğenmediniz ama o sırada akılma geldi bende kaydediim dedim
  • Ayrılalı Aslında Ayrılmak Zorunda Bırakıldık (Babası Tarafından Hayatımın Sonuna Kadar Beddua Edeciğim İlk ve Tek kişidir) Seni Seviyorum HÜ.....
  • sevgili karıcığım seni çoooook seviyorum
    aşkım benim
    bebeğim benim
    zuzum benim
    minik kuşum benim
    hayatım benim
    seni herşeyden ve herkesten çok seviyorum...
  • hişşt olum 150000 üye var belki sizinkide burdadır
  • öncelikleeee HAZAL seni seviyorum dieyecem ama burada deil

kıza 2 ayda 23 tane şiir yazdım bi tanesini atıyım ama

YALNIZ SENİ SEVMEK

Aşkı anlamakmış seni sevmek.
    Karıştırmakış kendini.
    Kalbini kaybetmekmiş çöl ortasında.
    Çöl ortasında üşümekmiş.

Kalbin ne anlama geldiğini anlamakmış seni sevmek.
    Kalbi bırakıp gitmekmiş.
    Bıraktığın yere bir daha bakmayı düşünmemek,
    Kaybettiğin kendini aramamakmış seni sevmek.

Yenilgiyi tatmakmış seni sevmek.
    Beynimin, kalbime yenildiği gibi,
    Gözlerimin, gözlerine yenildiği gibi.,
    Yenilmekten bıkmamakmış seni sevmek.

Hayatın ne demek istediğini duymakmış seni sevmek.
    Kalbinin attığını farkettiğinde sessizce çığlık atmakmış.
    Boğazındaki düğüme rağmen nefes alabilmekmiş hayat.
    Hayatta ki herşeyin arasından yanlızca seni seçmekmiş,seni sevmek.

bunu galiba dün de koymuştum .Bu şiiri 22.04.2006 da yazmıştım

• Buraaaaaaaaaaak sen lanet olası piskopat sapıkkk ruh hastasııı birisin. Sürekli kavga ediorus ama ben yine de seni seviiiiiiiiiiiiiiiiiiiom kiiiiii
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.