Şimdi Ara

askerlik hakkında..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • acık lise ögrencisiyim.. ve bu dönem kredim tamamlanıyor diploma almaya hak kazanıyorum.. ama ayrıca dersane gidiyorum ve ygs lys hazırlanıyorum.. bu sırada ygsye az bi zaman kala şubeden kağıt geldi. son yoklamayı olmamışsınız (ilkinide bilmiorm sonunuda) askerlik subesine gelip tecil ettirebilirsiniz 3 ay icinde vs.. yazıo.. egitim bürosuna gittim acık lise tecil olmuyor dediler. simdi bi yandan sıkı bir sekilde sınava hazırlanıyorken askeremi gidecegim. yoksa tecil hakkım varmı.(daha önce hic tecil yaptırmadım.) yardımcı olursanız sevinirim.. [Kunye=]

• Askerlik şubesine gidip derdini anlat belki sana imtiyaz tanıyabilirler.Normalde aöf lisans okusan bile en fazla 29 yaşına kadar tecil hakkı varmış.Son senende olduğun için sene sonuna kadar seni idare ederler büyük ihtimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdenar

Askerlik şubesine gidip derdini anlat belki sana imtiyaz tanıyabilirler.Normalde aöf lisans okusan bile en fazla 29 yaşına kadar tecil hakkı varmış.Son senende olduğun için sene sonuna kadar seni idare ederler büyük ihtimal

teşekkür ederim hocam.. denicem bakalım inş...
  • tecil ettiriliyo, diplomanı alınca git askerlik şubene erteliyolar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.