Şimdi Ara

Aşk üzerine yazdığım kısa yazılar arkadaşlar yorum yaparsanız sevinirim...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayat bnm için boş ve hissiz artık,bu beden benim için loş ve sessiz artık,bu can benim için çekilmez bihal alıyor gitgide ben kendimi kaybediyorum yavaş ve sessizce ve sen beni unutuyorsun her gün gitgide...

hayat hep neden bu kadar acımasız olmak zorunda ki?Peki ya aşk neden hiç acımıyor sevenlere?Neden acı çektiriyor aşıklara ve ve neden bu kadar çok ağlatıyor insanı?Peki ya ben bütün bunları bile bile neden hala bu kadar çok seviorum seni?Bu bir aşk dimi.Aşk evet bu aşk.Canım öyle çok yanıyor ki seni severken,kalbim öyle çok sızlıyor ki seni beklerken,peki o zaman neden seni hala bklemeye devam ediyorum sevmek buysa eğer,sevmek canının çok yanmasıysa eğer bn niye bu kadar çok sviorum...

Geceler hep sessiz ve sensiz artık bnm için.Geceler hep soğuk ve ıssız artık bnm için.Ben hep ağlıyorum sensiz gecelerde,üşüyorum çünkü sen yoksun,ağlıyorum çünkü sen bıraktın,üzülüyorum çünkü sen aşkı hiç anlamadın... Bnse aşkı sende tattım,sende buldum en güzel mutlulukları,sende sevindim, sende ağladım,sende güldüm... Ben senin için yaşadım hep,ben seni sevdim hep ve bn senin oldum hep.Ama sen beni ıssız gecelerde yanlız bıraktın,ama sen bni sensiz ve ağlamaklı bıraktın ve sen bni hep ağlattın...

Kahroldum artık yorgunum,hemde çok yorgun,kırgın ve bi o kdr da hissizim...Kalbim onca acı hissettiki yeni bi acının tadını alamıyorm artık.Üzgünüm ama kimseye söyleyemiyorum,kırgınım ama hissettiremiyorum kimselere,korkuyorum kendimden ve hayattan...

Bir kuş gibiyim bugün
    Sanki uçsam uçarım
    Ama bi o kdr da ağır kanatlarım
    Bi yük var üstümde sanki
    Ne olduğunu bilmediğim
    Hissetmediğim
    Anlayamadığım
    Bi yük
    Ama sonra
    Birden o yükten kurtuluyorum
    Ve anlıyorum yükümün ne olduğunu
    Ben özlemişim
    Hemde çok...

Bi kıvılcım gibi düştün yüreğime
    Önce küçük ve acısız,
    Sonra
    Alev almaya başladın
    Ve daha sonra
    Kocaman
    Bi yangına döndün
    Artık hiç sönmeyecek
    Hiç bitmeyecek
    Her rüzgarla daha da
    Büyüyecek bi yangına...

Bu gece uyurken çok üşüdüm.Beni ısıtırsın sandım ama sen yoktun.Sonra farkettim sen hiç olmayacaktın ya da zaten hiç olmamıştın ki...

Ağlıyorum sessiz gecelerde,hıçkırıklara boğularak ağlıyorum,sessiz ama hıçkırıklarla ağlıyorum.İçimden bir bıçak sürüsü geçiyor sanki,hep kalbime saplanıp geçiyor,canımı yakarak geçiyor,ağlatıyor beni.Ama sesimi çıkaramıyorum çünkü aşığım..Ve biliyorum ki acıda aşkın bi parçası...

Sessizim bugün sessiz,sensiz ve bi okadar da hissizim.Belkide mutsuzumdur ama içim o kdr karmaşık ki,ayıramıyorum duygularımı birbirinden,o kdr yanlız hissediorum ki kendimi sanki etrafımda insanlar olsa ayırıcam duygularımı ama olmuor yanlızım,sessizim,sensizim bi okadar da hissizim bugün tıpkı her gün olduğu gibi...

Yürüyorum kimsesiz bi sokakta elimi tutan kimse olmadan,omzumu ısıtan kimse olmadan,dudaklarıma bi sevgi busesi koyan olmadan yürüyorum.Yalnızım sanırım,kalbim çarpıyor,beynim hareketli ama yalnızım sanırım kimseler yok.Belkide sokaklar tıklım tıklım ama ben görmüyorum...''Aa''sanki bi ara sen geçtin bi aralıktan tuttum ''bi sn'' dedim ama sen deilmişsin sonra anladım...Sonra bir kişi,bir kişi daha ve sonra baktım herkes bana bakıor,belkide ''deli mi bu kız acaba?'' diolar.Bende onların baktığını görünce soruorum ''sevgilimi gördünüz mü?hani az önce elimi tutan onu kaybettim de...'' Herkes bakıor ''hani az önce öptüğüm'' diorum ama herkes bakmaya devam edior ve ben anlıorum ki sen hiç yanımda olmamışsın.Sen benm için öyle güzel bi hayalmişsin ki sanki hep yanımdaymışsın,yanımda olacakmışsın gibi hissetmişim ama diorum ya sen bnm için öyle güzel bi hayalmişsin ki...

Aşk die başladık bu rüyaya,sonsuz sanki hiç bitmeyecek sandığımız rüyaya.İlk başlarda bitmez gibi geldi, bitmicek aşkımız dedik,bitmemeli ama sonra bi an uyanır gibi olduk.Önce küçük bi ayrılık daha sonra kocaman ve tamamen,sonra büyük bi pişmanlık ama faydasız ve yıllar sonra keşkelerle dolu bi yaşama dönüştü hayatlarımız hep keşke dedik.Keşke ayrılmasaydık,keşke kırmasaydık birbirimizi,keşke geçmeseydi zmn,keşke tanımasaydık hiç birbirimizi ama hiç biri işe yaramadı.Farkındamısın biz hiç iyiki demedik iyiki yaşamışız,iyiki olmuş hiç demedik.Oysa şu an anlıyorum ki bnce demeliydik,bnce bu olmalıydı,yapmalıydık... Ağzımızdan o tek kelime olan,ama binlerce hatta milyonlarca anlam ifade eden iyiki sözcüğü çıkmalıydı şu an bu o kdr deerli ki bnm için...

Elimde sigaram ve yine bn sensiz.Hayat akıyor yine bn sensiz.İçkim bitiyor bakıyorum yine sen yoksun... Biliyomusun artık alıştım sen hep yoksun ztn.Bi gün olursan bile her şey için çok geç olucak.Elimde sigaram ve yine sen yoksun...

Yazıyorum bi elimde sigarayla.Sonsuza kdr sürmez ya bi bakıyorum sigaram bitmiş,sonra bi bakıyorum yazdıklarımda bitmiş.Sonra bi bakıyorum sende bitmişsin artık bnm için...

Yalnızım yine,sensiz ve yalnız.Etrafımda bi sürü insan var ama seni göremiyorum.Sen olmayınca yalnızım bn hep.Sensiz bi hiç,sensiz bi yokolmuşluk,kısacası bn sensiz sensizliğin ta kendisiyim.Bi gün gelecekmisin acaba?Bni sensiz olmaktan sıyırıp alıcakmısın?Bilmiyorum ama şu an tek bildiğim sensizliğin ta kendisiyim bn...

• Güzel... Dur durumu anlatayım. Kötü bir olay yaşadın kızlarla ilgili. Bir anda aklına bunlar geldi kağıda dökmek istedin... Bana da çok oldu. Hatta az daha matematikten kalıyordum. Matematik derslerine matematik için gitmiyordum ki. Onu görünce şair oluyordum derste...
  • Çözmüşsün bni.Eeee ne de olsa yaşayan anlar...
  • Aşkın anlamını öğrenmeden de aşık oldum demeyeceksin..

En Güzel Söz Bu Bence..
  • Bana bi gönderme mi yaptın anlamadım ama inan bana aşkın ne demek olduğunu çok iyi biliyorum...Ki o duygu tarif edilemez...
  • up!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.