Şimdi Ara

Aşk için elinden gelen herşeyi yapanlar buraya ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
1.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bionicle

quote:

Orijinalden alıntı: histanbul

quote:

9 sene.

Ömür bitti.

İşin kötü yanı ne yaparsam yapayım bitmiyor gitmiyor. Sonuçta ne yaşandı, ne olduysa hafızalardan silmek mümkün değil. O benim hayatımdaydı. Dile kolay.

9 yıl ne demek dostum ya .. 9 yılda 4 cocuk yapan komsumuz var ...

Lisedeydik, üniversite bitti. Mezuniyetime annesiyle babasıyla geldi. Aileler de tanışmıştı.

Hey gidi.

sebeb nedir ayrılığa

• quote:

quote:

quote:

quote:

9 sene.

Ömür bitti.

İşin kötü yanı ne yaparsam yapayım bitmiyor gitmiyor. Sonuçta ne yaşandı, ne olduysa hafızalardan silmek mümkün değil. O benim hayatımdaydı. Dile kolay.

9 yıl ne demek dostum ya .. 9 yılda 4 cocuk yapan komsumuz var ...

Lisedeydik, üniversite bitti. Mezuniyetime annesiyle babasıyla geldi. Aileler de tanışmıştı.

Hey gidi.

sebeb nedir ayrılığa

Devam etmek istemedi.

Mevzu uzun. 9 sene önce 2 senelik birlikteliğimiz oldu ve ben ayrılmak istemiştim. 4 sene önce de 1 senelik birlikteliğimiz oldu o ayrılmak istedi. Genel olarak çok iyi anlaşıyorduk. Birlikte olduğumuz için çok mutluyduk. Sadece saçma sapan arada sırada olan anlaşmazlıklar yüzünden ayrılıyoruz. İlk çıktığımız zamanlarda birbirimizi o kadar sevmişiz ki unutamadık (en azından unutamadım, onun da geri döndüğünü düşünürsek ve söylediklerine bakarsak o da unutamadı).

Severek ayrılmak böyle oluyor sanırım. Hani kardeşinin, annenin, babanın yaptığı yanlışlar yüzünden onu terketmek istersin ama yapamazsın ya. Sanırım en iyi bu şekilde anlatılabilirdi.

• 2 yılın sonunda sessizce bitti bizimkide. Ne tartışma oldu ne bişey. İkimizinde gücü kalmamıştı. Bitti dedi cevap vermedim. O gitti yoluna ben gittim yoluma...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BossPower

abi 4 senem geçti. yemin ediyorum bütün kızlardan nefret etmiyorum ama harbiden bıktırdı o kişi bana...

olay kısaca 4 sene güzel geçti, ufak bir sürtüşme oldu uzak illerde olduğumuz için telefonda atıştık.(Ünide tanışmıştık). yemedim yedirdim desem yalan olmaz.

okul bitti evime geldim. tam resmiyete dökecektim laf dalaşı oldu, 1 hafta aramadım sormadım. sonra ablasından duydum evlenme teklifi almış ve kabul etmiş...

şimdi mal gibi içip kendimi mi bitireyim dedim. onun için efkarlanıp 1 tek dal sigara bile içmiyorum. 7-8 senedir sigara içicisiyim ama efkar için onun için içmiyorum.

not: Bu kızlar harbi gerizekalı ya da ben .. olmazsa olmasın bilader biiiiiiip oh be.

bu ikisi güzel gidiyor yalnız...

http://www.youtube.com/watch?v=tRygI1ikE2E&feature=youtu.be

http://www.rainymood.com/

Bu kadar ucuz mu be ahbap ... 4 senenin sonunda 1 hafta tartısma biraz soğumaya evlilik teklifini kabul etmiş ya ...
    yazık ya ... demek ki sevmemiş en iyisini yapıyorsun ..

ya hocam öyle valla

• Bu kızlar kadar saçma insanlar yok.Lise sondaydım sanırım 3 yıl oldu üzerinden 2 yıldır sevgili olduğum bi kız vardı cidden sevgili gibi sevgiliydim en azından ben öyle sanıyormuşum.
    Kızla bi hafta sonu bi olaydan tartışma oldu uzaklaştık birbirimizden 1 hafta en sonunda mesaj attı başka bi erkekle yattım ben diye.Ayrıldığımız hafta öğrendiğimde sinirden elim ayağım titriyordu kızı görsem katil olacak o derece.Sordum soruşturdum gerçektende gitmiş o.... başka biriyle yatmış bana inat neymiş ben bi kızla öpüşmüşüm.Sebep bu telefondan aradım konuşmamız laızm dedim.Çağırdım cafeye gelir gelmez öyle bi tokat attım herkes döndü bize baktı sinirden küfür ediyorum artık git kimle olursan ol dedim.Ve tamamen bıraktım.Bidaha ben bi kıza bağlanırmıyım hayır boşuna demiyorlar vur geç diye sonuna kadar haklılar.
  • Herşey bi kahveyle başladı aslında.

Aslında aşk kahve gibiydi biraz düşününce. Çarpıntı yapar, uyutmazdı. E uyumayınca da düşünürsün haliyle. Sürekli düşünürsün. Düşündürür zaten. Doğasında vardır. Sonra bi sigara yakarsın yanında. Keyfin olur. Hiçbi kâhya da engel olamaz o an mutluluğuna. Onlu yapacaklarını seçmeye çalışırsın dumanının arasından zor bela. Bi yudum kahve daha. Dudaklarının fincana dokunmasıyla gözlerinin kapanması aynı esnada gerçekleşir. Utanmana fırsat vermeden bi oh çekersin içinden. Oh bee, dünya yokmuş aslında. Bi sen varmışsın, bi de kahven. Zaman nasıl da alelacele geçti öyle yanından. Farketmedin bile sigaranın bittiğini. Ve dumanı, yani gözlerinin önündeki sis perdesi yavaş yavaş kalkmaya başlamıştır. Son damlayı da aldıktan sonra, gerçekler bi silüet olmaktan çıkar, sanki insanmışçasına sana hesap sormaya başlar. Biter yani. Bitmiştir işte. Zaten ne zaman sorgulamaya başlandıysa bitmemiş miydi daha önceleri? Zaman nasıl da alelacele geçti öyle yanından. Hemen bi kahve daha için yoklarsın ceplerini ama bırak kırk yılı, bir yıllık hatıra bile yetmez fedakarlıkların …

Fîrzen

• Ask çok gereksiz. Herseyden geri kalıyorsun. Asık olmadım zamanlar daha çok is yapıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızla 1 sene çıktık daha geçenlerde yil dönümümüzdu. Cok mutluyduk hic tartismiyoduk arada saçma seyler oluyodu o kadar. Ben ona hayatımı verdim elimden geleni yaptım ama o bı anda 1 seneyi 10 dk da silerek beni terk etti ve 1 haftadır kendime yeni geliyorum arkadaslar. Gercekten hic bisey için degmiyor bı kıza asla guvenmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sephiroth

2 yılın sonunda sessizce bitti bizimkide. Ne tartışma oldu ne bişey. İkimizinde gücü kalmamıştı. Bitti dedi cevap vermedim. O gitti yoluna ben gittim yoluma...

En iyisini yapmıssınız dostum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: slychs

Bu kızlar kadar saçma insanlar yok.Lise sondaydım sanırım 3 yıl oldu üzerinden 2 yıldır sevgili olduğum bi kız vardı cidden sevgili gibi sevgiliydim en azından ben öyle sanıyormuşum.
    Kızla bi hafta sonu bi olaydan tartışma oldu uzaklaştık birbirimizden 1 hafta en sonunda mesaj attı başka bi erkekle yattım ben diye.Ayrıldığımız hafta öğrendiğimde sinirden elim ayağım titriyordu kızı görsem katil olacak o derece.Sordum soruşturdum gerçektende gitmiş o.... başka biriyle yatmış bana inat neymiş ben bi kızla öpüşmüşüm.Sebep bu telefondan aradım konuşmamız laızm dedim.Çağırdım cafeye gelir gelmez öyle bi tokat attım herkes döndü bize baktı sinirden küfür ediyorum artık git kimle olursan ol dedim.Ve tamamen bıraktım.Bidaha ben bi kıza bağlanırmıyım hayır boşuna demiyorlar vur geç diye sonuna kadar haklılar.

kardeşim okurken kötü oldum .. çok zayıf karekterleri var ..

• quote:

Orijinalden alıntı: MrHxor

Ask çok gereksiz. Herseyden geri kalıyorsun. Asık olmadım zamanlar daha çok is yapıyorum.

belki de Aşk bizi üzmediği zamanlar daha verimliyiz ... sırf bir günaydın mesajı aldıgımda o gün güneşin doğduğunu hissettiğim günlerim oldu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_imam912

Kızla 1 sene çıktık daha geçenlerde yil dönümümüzdu. Cok mutluyduk hic tartismiyoduk arada saçma seyler oluyodu o kadar. Ben ona hayatımı verdim elimden geleni yaptım ama o bı anda 1 seneyi 10 dk da silerek beni terk etti ve 1 haftadır kendime yeni geliyorum arkadaslar. Gercekten hic bisey için degmiyor bı kıza asla guvenmeyin

Halkın arasında 4S kuralı vardır ya seven s.. s.. sevilir işte bu !
  • 2.5 sene beraberdik 2 ay oldu ayrılalı.Öyle bi adam değildi o beni unutcak hala mesajlar atıyorum ama umrunda değilmişim sanki öyleymiş gibi olmaz öyle şey diyorum çünkü tanıyorum onu vazgeçemezdi falan filan noldu şimdi adi herif ağzını burnunu dağıtçam odun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Hesapta benim akıllanmış olmam gerekirdi. Nihayetinde 30 ile 32 yaş arasında bir adamım.. E tabi bir sürü bayan geçti hayatımızdan bu zamana kadar hatta üstüne birde evlilik geçirdik.. Evlilik demişken 5 yıl önce ayrıldım ama yasal olarak hala evliyim malum medeni kanun ve boşanmanın türlü zorlukları..

Neyse hatundan ayrılalı olmuş 5 yıl sütten agzımız yanmış yogurdu üfleyerek yemek lazim ama nerdeee.. Önce bir kore'li hatun bulduk nasıl olduysa artık bir birbucuk yıl takıldık ama işte sonucta kadın degil mi ? Korelide olsa adamı canından bezdiriyor her zamanki gibi üzülen taraf olduk ve kadınlardan uzak durmam gerektigini bir kez daha anladım.. Anladım derdim ama yeteri kadar anlamamışım demekki..

Kore'li hatunun üzerinden tam 2 yil geçmiş bu aralar 1 ay önce tuttum yine birinden hoşlanmaya başladım.. Gerci bu konuda suçum oldugunu sanmiyorum malum biz seçmiyoruz ki hoşlanacagımız hatunları yada hoşlanıp hoşlanmama olayını kendi kendine oluveriyor işte

Ama yine aynı yine üzüntü yine anlamsız hareketler yine sebepsiz tartışmalar en ufak laftan yanlış anlamalar vs. vs... Ya bende bi arıza var ya hatunlarda bir arıza var.. İki insan 10 dakika canim cicim oyşş aşkım moduna girip 10 dakika sonra cinayet moduna nasıl geçer ben anlamıyorum. Bir ay birbuçuk ay kadar denedim vallahi elimden gelen herşey yaptım bu sefer güzel birşey olsun keyif alalım güzel vkit geçirelim diye ama yok arkadaş olmuyor işte.. Tekrar yalnızım ve bu seferki son yalnızlıgım bu sefer gerçekten akılandım artık bulaşmayacagım kıza bakınca içim eriyip gitse bile kız boynuna tabela bile assa sana aşıgım yanıyorum bitiyorum diye arkama bakmadan kaçacagım

su aygırına tecavüz eden koreli orangutan gördüm

• Boşlukta gibiyim lan anılarım depreşti
  • Of be konuya rastladım kötü oldum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.