Şimdi Ara

Aşk değil fakat takıntı yaşıyorum (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
1.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    bende umursamadım.Düşün.Sınıf bomboş geliyor senin yerine oturabilirmiyim diyor.Bomboş sınıfta beni kaldıracak oraya oturucak arkama otur önüme otur dedim durduk yere trip attı bağırdı felan haksız yere.Ben ona cevap vermesini biliyorum ama vermedim çünkü kendimden fazla düşündüğüm için insanları.Bende umursamadım sürekli yanıma geliyor birşeyler anlatıyor felan.Dediğim gibi benim dediğim kişide başkasına yapmıyor bunları.Dediğimiz kişiler çok benziyor yapıları.Zaten bahar yarıyılında dersim pek olmayacağından görmeyeceğim onu öyle unutup gider.Hayatımda görmediğim şeyleri toplum içerisinde bile rencide etme peşinde.Birden parlıyor durduk yere sonra sakinleşiyor sürekli gülüyor felan.Umursamıyor gibi davran ama yavaş yavaşta umursamamaya başla biran önce kurtul kullanıyorlar bu kadar basit.İyilikten maraz doğdu.Ben kendisinden hoşlanmadığım halde arkadaş olarak elimden geleni yaptım ama karşılığı bana zarar olarak döndü.Ben kurtulacağım.Sende doğru karar almışsın kullandırtma ''bu konuları benle konuşma'' de kestir at kurtul.

• ------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumprep -- 7 Mayıs 2020; 22:12:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyvallah beyler ne demek.

Dediğim gibi senaryo hiçbir zaman değişmez. @dumprep'e katılıyorum.
    İlk adımı atan olma, bağlı olan olma o gemiyi yakarsa sende limanı yak yani ezdirme asla kendini çünkü ipin ucunu bir kere kaçırırsan yanarsın.

İnanmazsanız da hak veririm ama yaşadığımdan örnek vereceğim;

3 kızdan teklif aldım (ergen diliyle çıkma teklifi) hepsini red ettim.Red ettikten sonra öyle bir çirkefleşiyorlar ki anlatamam abi.Yani nasıl doğru karar verdiğimi kanıtlıyorlar.Şuan hepsi facede-telefonda-instagramda engelli.

Bunu neden anlattım? Samimiyetsiz olduklarının farkındaydım, ha samimiyetsiz bi ilişkiye girmişsin ha boynuna tasma takmışsın pek farkı yok yani.

Ruhsal durumunu çok iyi anlıyorum, unutman zor, teknik olarak imkansız ama acın zamanla diner, sadece "intikam" almaya odaklan.Eski değeri asla verme, çünkü sen değer verdikçe daha çok değişecek.

ve en önemlisi, yaşadıklarından ders al hocam aynı hataya bir daha düşme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N20 -- 4 Ocak 2016; 22:00:10 >

• bütün gün pc başında klavye sallayıp 1 tane kezbana ölüp bitiyorsunuz bende bunu anlamıyorum.Hiç yurt dışına çıktın mı dil öğren spor yap ne kızlar var bee yaşayın biraz be yaş 50 olunca iş işten çoktan geçmiş oluyor ben de uyarmaktan bıktım artık.Böyle konulara son mesajımdır
  • Ricardo Diaz kullanıcısına yanıt
    sınıf arkadasımın basına bi olay geldi ama o sizin gibi bilincli degildi tabi. kizi görür görmez asık oldugunu soyledi, bu seylerden de cok iyi anlarim. kiza sürekli yazdi kiz tınlamadı. cocuk askimdan ölüyorum dedi bak seninki ask degil takıntı desemde beni iplemedi. zar zor bak su kız cok güzel cok iyi diyerek bi kızla bulusma ayarladım 2-3 gündür eski kız aklına bile gelmiyomus. ben her zaman bi kisiyi unutmanın tek caresinin baska birinin hayatina girmesi oldugunu savundum. yazdıklarınızdan anladigima gore cok bilincli birisiniz. öyle günlük iliski düsünen insanlardan da olmadıgınızı düsünüyorum onun icin hanımefendi birini bulup ilk önce takıntı haline getirmeden konusmanızı ve kafa yapılarınız uyumluysa onun son olmasını dilemenizi tavsiye ederim. zaten sevginin babası zamanla meydana gelir.

• Kardeş senin durum alışkanlık olmasın ? Takıntı çok daha beter bi durum

• Ricardo Diaz kullanıcısına yanıt
    hocam..birini ya ilk gördüğün anda seversin yada uzun süreyle seversin (aşk kavramına inanmadıgım ıcın sevmek derım hep) ....al kızı karşına...seviyorum de varmısın bu gece. benimle..varmısın türkiye varmısın.... ne uzatmışsın muhabbeti ya.. ki aşık olmasan bile denemiş olursun ...attrafı bi kız neyden korkuyosun...buraya gelip yazacağına ..erkek gibi çık karşısına içinden ne geliosa söle ..içinden küfretmek geliyosa bile utanmadan çekinmeden çat çat söle ....rahatlarsın ..kız öle düşünmüosada sal gitsin olum ergenin tekiyle uraşıcağına başka kızlara yönel.. aşk meşk pek girmeyin olum şu muhabbetlere adam gibi sevişmek mi istiosan direk söle yüzüne kıvırmadan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DRHLecter

bütün gün pc başında klavye sallayıp 1 tane kezbana ölüp bitiyorsunuz bende bunu anlamıyorum.Hiç yurt dışına çıktın mı dil öğren spor yap ne kızlar var bee yaşayın biraz be yaş 50 olunca iş işten çoktan geçmiş oluyor ben de uyarmaktan bıktım artık.Böyle konulara son mesajımdır

Çok haklısınız. Zaten böyle konular açmamızın, bu tarz şeyleri takmamızın sebebi rahatlıktır sadece ki o kadar rahatlık da doğal değil zaten,batar insana. Yani şimdi bir ailem olsa, bakacak çocuğum olsa, bir gün üzülürüüm ,iki gün üzülürüm , takmam yoluma bakarım.

quote:

Orijinalden alıntı: neb_remo

sınıf arkadasımın basına bi olay geldi ama o sizin gibi bilincli degildi tabi. kizi görür görmez asık oldugunu soyledi, bu seylerden de cok iyi anlarim. kiza sürekli yazdi kiz tınlamadı. cocuk askimdan ölüyorum dedi bak seninki ask degil takıntı desemde beni iplemedi. zar zor bak su kız cok güzel cok iyi diyerek bi kızla bulusma ayarladım 2-3 gündür eski kız aklına bile gelmiyomus. ben her zaman bi kisiyi unutmanın tek caresinin baska birinin hayatina girmesi oldugunu savundum. yazdıklarınızdan anladigima gore cok bilincli birisiniz. öyle günlük iliski düsünen insanlardan da olmadıgınızı düsünüyorum onun icin hanımefendi birini bulup ilk önce takıntı haline getirmeden konusmanızı ve kafa yapılarınız uyumluysa onun son olmasını dilemenizi tavsiye ederim. zaten sevginin babası zamanla meydana gelir.

Estağfurullah. Ama yani en sevdiğim özelliğimdir belki de tek farkındalık sahibi olup, gayet bilinçli olmak ama bir işe yaramıyor sorunlar oldukça. Sorunlu bir insanın her daim sorunlu birini bulacağını ve sorunlu bir ilişki süreceği kanaatindeyim ben, böylelikle düzgün bir insan çıkmadan bulmadan önce kendimi değiştirmem gerektiğini düşünüyorum ama katılıyorum , evet. Taa Lise1'de de birinden hoşlanırken , onu unutabilmemin sebebi başka bir kız olmuştu.

quote:

Orijinalden alıntı: masa70

hocam..birini ya ilk gördüğün anda seversin yada uzun süreyle seversin (aşk kavramına inanmadıgım ıcın sevmek derım hep) ....al kızı karşına...seviyorum de varmısın bu gece. benimle..varmısın türkiye varmısın.... ne uzatmışsın muhabbeti ya.. ki aşık olmasan bile denemiş olursun ...attrafı bi kız neyden korkuyosun...buraya gelip yazacağına ..erkek gibi çık karşısına içinden ne geliosa söle ..içinden küfretmek geliyosa bile utanmadan çekinmeden çat çat söle ....rahatlarsın ..kız öle düşünmüosada sal gitsin olum ergenin tekiyle uraşıcağına başka kızlara yönel.. aşk meşk pek girmeyin olum şu muhabbetlere adam gibi sevişmek mi istiosan direk söle yüzüne kıvırmadan...

Bir hareketim yüzünden güzel üniversite grubumuzu bozabilirim, hep bir gerginlik olabilir, zaten bir de sorunlu, ne yapacağı belli olmaz. Sadece iyi bir arkadaş olarak görmek istiyorum onu, tüm istediğim bu.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.