Şimdi Ara

AŞK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi kıza aşık oldum 5 yıldır açılamıyorum tam kendimi toparladım açılıcam baktım ki başkasıyla çıkıyo duyduğum zaman içim sızladı yüreğim hala kan ağlıyo ne yapıcağımı bilmiyorum ölü gibiyim onsuz hayat bana boş geliyo bana bi öneride bulunur musunuz

• cok beklemedinmi sence....

banada tavsıye lazım
  • bırak dostum neler gelir neler geçer hiç bitmez dediğim aşkım bile bitti beee.yaşlar genç ruhlar genç bağlanmamak lazım 1 kişiye
  • bağlanmıyacak gibi değil ki
  • 5 yıl söyleyememek ne saçma iş yapıyorsunuz ne kadar büyütüyorsunuz bu olayları.Utanmak olmamalı aksine ukala olunmalı , hele bir kızla konuşurken çok rahat olmalısın puuu 5 yıl he
  • quote:

Orjinalden alıntı: entrika888

5 yıl söyleyememek ne saçma iş yapıyorsunuz ne kadar büyütüyorsunuz bu olayları.Utanmak olmamalı aksine ukala olunmalı , hele bir kızla konuşurken çok rahat olmalısın puuu 5 yıl he

halklısın aklım yeni balıma geldi kafamı ...................
  • yuh anasını avradını. 5 yıl mı dedi ben mi yanlış okudum

peki bu sırada sen kimseden çıkmadın mı. veya kızın ömür boyu seni bekleyeceğini mi düşündün
  • hiçbir öneri fayda vermez..o acıyı yaşayacaksın.zamanla geçicek.sosyal hayatına devam edersen ,kendini hayattan soyutlamazsan daha çabuk geçer ama bunalımlara girip hayatla bağlantını kesersen uzun yıllar geçmez.
  • Hemen Birini Bul Yoksa Acısı Dinmez..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Abdulhaleyk

bi kıza aşık oldum 5 yıldır açılamıyorum tam kendimi toparladım açılıcam baktım ki başkasıyla çıkıyo duyduğum zaman içim sızladı yüreğim hala kan ağlıyo ne yapıcağımı bilmiyorum ölü gibiyim onsuz hayat bana boş geliyo bana bi öneride bulunur musunuz

Erkek arkadaşını takip et.Burnunu karıştırırken,kusarken,sıç*rken artık ne yakalarsan resmini çekip kızın telefonuna mesaj at yada mail.

Önce ayrılmalarını sağla gel, gerisini sonra söylüycem
  • Yuh 5 yıl nasıl bekledin. Ben vize haftası geçsin açılacam kıza.
  • metinT'e pm atmaktan başka çaren yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pretender

Yuh 5 yıl nasıl bekledin. Ben vize haftası geçsin açılacam kıza.

Sen şu Cuma günü teklifcisi değilmisin
  • yaklaşık 3-4 ay içinde açılamazsan zaten yavaş yavaş eskisi kadar sevmemeye başlarsın. böyle bir şey imkansız. ayrıca 5 yıl boyunca tamam açılmadın da kıza hiç mi farkettiremedin ?

gerçi ben bana ilgi gösteren kızları da kaybediyorum ya.
  • Söylemiyim söylemiyim dedim ama sölicem.Bende 1 senedir açılamıyorum evlerimiz yakın aslında ama sadece msn den ara sıra konuşuyoruz muhabbeti koyulaştırabilsem bişeyler yapalımmı gibisinden daha da samimi olup teklif etmeyi düşünüyorum ama bakalım.Resmini bile görünce küt küt atıyor yanına nasıl varıcam bilmiyorum.Ama halâ ilk günki sevgim devam ediyor.
  • Ben söyledim şu anda dahada kötüyüm...
  • 5 yıl boyunca kızımı seyrettin ne yaptın. E bulsun artık birini 5 yılda. Çok bekletmişsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lawagolem

Ben söyledim şu anda dahada kötüyüm...

al bendede o kadar varya bu dh olmasa naparim bilemicem zaten

sana hicbir tavsiye fayda etmez ne yaparsan yap unutamassin sadece bu durumunu korumaya calis daha kotuye gitmesin tek care yerini doldurmaya calis ama dolmaz cunku insan surekli onu ariyor o ole bole derdi bole dusunurdu felan diye Allah sabir versin baska bise diyemem sana
  • açıldım kıza 3 gün içinde ayrılacak çocuktan şu an çok mutluyum
  • Ben 5 Yıl Deil 5 Dakika Hatta 5 Saniyede Açılırım. Özgüven Meselesi Bunlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.