Şimdi Ara

Aşırı Isınma yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLAR EKRAN KARTİ MODELİM POWERCOLOR RADEON HD 3450 KART ÜZERİNDE SOGUTUCU Bİ FAN YOK SADECE METALDEN TIRTIKLI Bİ YÜZEY VAR PC BOSTA İKEN Bİ SORUN YOK AMA OYUNA FALAN GİRİNCE ASIRI ISINIYOR VE OYUNDA 5 DK DAN SONRA YA OYUNDAN ATİYOR YADA PCNİN EKRAN GİDİYOR SADECE EKRAN GİDİYOR AMA KASA HALA CALİSMAYA DEVAM EDİYOR. PSU 350 WATT.
    ACABA NE YAPMAM LAZİM BİLEN ANLAYAN ARKADASLAR YARİMDİCİ OLABİLİR Mİ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tırtıklı soğutucuyu söküp termal macun kurumuş mu kontrol etmek lazım. Hala yumuşaksa soğutucu boyuna göre 12volt bir fan alınıp, uygun bit şekilde o metalin üzerine tutturulabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran kartının macununu yeniledim önüne fan koydum ekran kartı fazla ısınmıyor ama yine aynı sorun oldu. Oyunda 10 dk durunca ekran gitti ve bidaha gelmedi. Kasada enerji var hersey devam ediyor lakin ekran kararıyor ve kapatıp acılıncaya kadar kadar karanlık kalmaya devam ediyor. Ben Psu dan biraz süpheleniyorum. Acaba psu yetişemiyor mu? Bu sorun eski ekran kartında yaşanmıyordu. Ekran kartının harcadığı güç kaç watt nerden bulabilirim. Ekran kartı modeli : HD 3450 .
    Psu 350 Watt. Anlayanarkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.