Şimdi Ara

Asıl hayalkırıklığı: iPod ve iPod Touch

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes iPhone 4s'e yüklendi ama bence yeni iPod ve iPod Touch'lar daha büyük hayalkırıklığı yarattı. iPod hiç değişmedi, touch'nın ise sadece beyaz rengi geldi.

• bu nanoya gelen gelen yenılıkler update ıle gelecek değil mi tutup eskılere yok demesınler sımdı
  • Tam bir hayal kırıklığı gerçekten..
  • Apple bugun bildigin sicti 2012 baharina kadar sivamaya calisir
  • iphone ile birlikte ipod nano da almayi dusunuyordum,
    hakikaten hayalkirikligi oldu,
    hem de duble.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZZ RAT

iphone ile birlikte ipod nano da almayi dusunuyordum,
    hem de duble.

iPhone alacaksaniz mp3 olarak iPod Shuffle alin. Kesinlikle memnun kalirsiniz. Ben kullaniyorum gerek sporda, gerek toplu tasimada. Bazen ustumde oldugunu unutuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: diffriend

quote:

Orijinalden alıntı: ZZ RAT

iphone ile birlikte ipod nano da almayi dusunuyordum,
    hem de duble.

iPhone alacaksaniz mp3 olarak iPod Shuffle alin. Kesinlikle memnun kalirsiniz. Ben kullaniyorum gerek sporda, gerek toplu tasimada. Bazen ustumde oldugunu unutuyorum

shuffle'nin ekraninin olmamasi beni tereddutte birakiyor,
    bir hakkinda cok olumsuz yorum okudum internette.
    Ama tekrar degerlendirecegim ,
    tesekkurler...
  • Touch zaten muazzam bir cihazdi. Ben herhangi bir hayal kırıklığı göremiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: desiya

Touch zaten muazzam bir cihazdi. Ben herhangi bir hayal kırıklığı göremiyorum.

İşlemcisini A5 yapsa kötü mü olurdu? Örneğin infinity blade 2 anladığım kadarıyla sadece A5'lerde çalışacak. Oyun konusunda iPod Touch'ı direkt sildiler.
  • Ben hala muazzam olduğunu düşünüyorum.

Bir elinize iPhone3-4 diğer elinize iPod touch alın. İste o an değişmesine gerek olmadıgını anlıyorsunuz.

iPhoneda ekran büyümese hatta yeni hiç bir özellik eklenmese fakat bu inceliğe ulaşsa..
  • İpod touch 4g mizi satmadıgımız iyi oldu
  • Ben gayet memnunum yani işlemci hızı, kamera falan arttırmak iPod Touch'u ayıran bir özellik olamaz, mesala 3g falan koyabilirlerdi, tam bir multimedya cihazına dönüşürdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperkbb

quote:

Orijinalden alıntı: desiya

Touch zaten muazzam bir cihazdi. Ben herhangi bir hayal kırıklığı göremiyorum.

İşlemcisini A5 yapsa kötü mü olurdu? Örneğin infinity blade 2 anladığım kadarıyla sadece A5'lerde çalışacak. Oyun konusunda iPod Touch'ı direkt sildiler.

Ne alakası var ya?

ipod touch 3g ler bile hala bizim oyundığımız oyunların hemen hemen hepsini oynuyor. ipod touch 4g silmek ne alaka ? üstelik a5 işlemcili touch5 çıkmadığı halde.
  • Bu kullanıcıların beklentileri garip
    Ucuz olsun isterler, çok özellik olsun isterler, görünüşü güzel olsun isterler, kaliteli ve sağlam olsun isterler, vesaire...
    Zaten bu isteklere en iyi karşılık veren cihazları Apple yapıyor, cihazı yapmakla kalmıyor, yazılım altyapısını da sonuna kadar sağlıyor
    iPod Touch 4. Nesil in ne eksikliğini görüyor bu kullanıcılar?
    Bence yeni nesilin çıkmaması iyi oldu, 4. Nesil çoğu kullanıcıyı tatmin eder
    Hem 4. Nesil alan kişilerin cihazları halen son nesil iPod Touch, yani önceki nesil ya da eski nesil değil
    Bir de 1-2-3. Nesil alanlar bile var halen
    Kısacası yeni nesilin gelmemesi çok büyük bir kayıp değil gibi görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

bu nanoya gelen gelen yenılıkler update ıle gelecek değil mi tutup eskılere yok demesınler sımdı

Arkadaşlar ipod nano da yenilendi şeklinde tanıtıldı ancak bende 6. nesil var ve bahsedilen tüm özellikler bende zaten mevcut. Tek farkı benim cihazda 2 çeşit saat kadranı var bu modelde 16 ya çıkarmışlar ki bu sadece yazılımsal bir olay. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

quote:

bu nanoya gelen gelen yenılıkler update ıle gelecek değil mi tutup eskılere yok demesınler sımdı

Arkadaşlar ipod nano da yenilendi şeklinde tanıtıldı ancak bende 6. nesil var ve bahsedilen tüm özellikler bende zaten mevcut. Tek farkı benim cihazda 2 çeşit saat kadranı var bu modelde 16 ya çıkarmışlar ki bu sadece yazılımsal bir olay. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Evet bunu bende merak ediyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ipod touchta beyaz renk haricinde değişiklik yapılmadı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: diffriend

quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

quote:

Evet bunu bende merak ediyorum...

beyler görünüşe göre tek değişiklik yazılım.. yani 6th hala devam, 7 th yok.. ve ben ipod nanoyu aldığımdan beri itunesda 06.10.2011de güncelleme çıkıcak yazıyordu ki hala yazıyor.. başlarda merak ediyordum acaba ne eklicekler 6 Ekimde diye, demek ki yazılım desteğini bize de verecekler.. yazılımı amerika saatine göre verecek olurlarsa yarın öğlen gibi yazılımımız bizi itunesda bekliyor olucak..

• yazılımı güncelledim ve beklediğim güncelleme geldi.. şimdilik farkedilenler menü (isterseniz 4 ikonlu isterseniz tek ikonlu kullanabiliyorsunuz) ve yeni saat temaları eklenmiş, fitnessda geliştirmeler var.. menüyü istediğimiz şekle sokabiliyoruz.. baya açmışlar yapılabilirlikleri.. müziklerle ilgili tüm başlıklar müzik başlığının altında toplanabiliyor veya eskisi gibi isterseniz onları ayrı başlık olarak bulundurabiliyorsunuz.. menüden istemediğimiz (kullanmayacağımız) başlıkları kaldırabiliyoruz..

dediğim gibi 7. nesil olayı yok.. sadece yazılım geliştirdiler bu yıl.. Appleın saçmalama yılı işime yaradı.. yoksa 7. nesil çıkıpta 6. nesilden bariz üstün olsaydı bide onu almakla uğraşacaktım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mawoix -- 6 Ekim 2011; 12:36:10 >
  • quote:

yeni güncelleme 1.2 ile nano için tüm yenilikler geldi
    eskiden alanlarda bu yazılımı indirebiliyor. (6.nesil tabi)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.