Şimdi Ara

Aşık oldum :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • üniversite de yan sınıfta hoşlandığım bir kız. Dönem başından beri onun peşindeyim.Birtürlü açılamadım açılmam için uygun fırsat bulamamıştım.İki hafta önce açıldım ama olumsuz cevap aldım yani diyo benim cevabıım sana karşı değildir tüm erkeklere karşıdır.Hayatımda bir erkek istemiyorum.İstediğin zaman konuşuruz muhabbet ederiz ama bir erkek olmasını istemiyorum hayatımda diyor.Üstüne basa basa sordum beni mi istemiyorsun diye ama hiçkimseyi istemiyorum diyor.. Diğer yandan da kantinde otururken koridorda dolaşırken üniversitenin bahçesine sigara içmeye fln çıktığımda beni yanında bulunan kız arkadaşlarına gösteriyor gözlerini üzerimden ayırmıyor :S Sınıfımda kankilerim diyor bu kız senden hoşlanıyor cidden ama sen biraz pasif kalıyorsun sevgini fazla belli etmiyorsun diyorlar.Ben elimden geleni yapıyorum.Diyorum sen benim için özelsin seni tanıyınca yeniden dpoğmuş gibi oldum. Bana farklı duygular yaşatıyorsun herzaman senin yanındabulunmak istiyorum vs vs gibi kroşeleşmiş bir çok cümleyi de sarfettim daha Nasıl sevgimi belirtiyim ona ben ??Bu hiçbir erkeği hayatımda istemiyorum derken gerçekten içinden gelerek mi söylüyor acaba eğer öyleyse bu fikrinden nsl vazgeçirtebilirim. Ben garibana bir yardım edin : ( :( Ve bu kız cidden çok güzel belki 3 ayda 30 40 kişi teklif etmiştir ama hiçkimseye yüz vermiyor :S Bana biraz töleranslı çünkü hemşeriyiz. Bana o saadeti getirin :(

Gözlerim gözlerini arıyor.
    Ellerim ellerini istiyor.
    Yüreğim sevmeni bekliyor.
    AMA İMKAANSIZ BİR AŞKA TUTULDIUM GALİBA .
    Hergece gözyaşlarım akar bağrıma.
    Ben sana ne yaptımda.
    Sen bana böyle yaptın.
    Kimbilir birgün çıkıp gelirsin.
    Kim bilir ellerimi seversin
    Kimbilir yüreğimi seversin... :(:(:(

Bu arada bu nick benim değil.Ben üye değilim henüz arkadaşımın nick.O önerdi burdan yardım istemem mi :)

• de ki ; üniversitede kızlar veriomuş haberin var mı de.

• quote:

O önerdi burdan yardım istemem mi :)

forum güzin ablaya dönmüş hocam be

yakında izdivaçı da biz yönlendiricez

senin olaya gelirsek bence biraz daha kovala kızı he sende yorulursan sana kız mı yok dünyada erkek başına 5 kadın düşüyomuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can !

quote:

senin olaya gelirsek bence biraz daha kovala kızı he sende yorulursan sana kız mı yok dünyada erkek başına 5 kadın düşüyomuş
    hayırlısı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can !

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Can !

quote:

acı umutmuydu neydi tülay die bagıran adamın programı, aslında alt baslık olarak bi bölüm acılacak acı umut die orda bi admin takılacak böle sacma sorular soran sen gör şamatayı tülayhdan ilginc hikayeler cıkar cok net

• quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

hayırlısı olsun

Alıntıları Göster
    hayrlısı neyse o olsn
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgmslck

hayrlısı neyse o olsn

Alıntıları Göster
    o önerdi burdan parlak fikirler çıkıyormuş. Sizler benim güzin ablam olun :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuBeRu

o önerdi burdan parlak fikirler çıkıyormuş. Sizler benim güzin ablam olun :(

Alıntıları Göster
    bu kız lezbiyen arkadaşları yanındayken sana bakıp eğleniyolar üzülme başkası olur
    edit: Yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alps -- 27 Aralık 2008; 3:59:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alps

bu kız lezbiyen arkadaşları yanındayken sana bakıp eğleniyolar üzülme başkası olur
    edit: Yazım hatası

Alıntıları Göster
    tatli tatli bakmaya devam

giyimine dikkat et senin yaninda oldugu zaman sirf onun icin guzel giyindigin i ona belli et arasira onun yanina sirf yuzune bakmak istedigini boylelikle moralinin duzeldigini soyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: lovelymadmex

tatli tatli bakmaya devam

giyimine dikkat et senin yaninda oldugu zaman sirf onun icin guzel giyindigin i ona belli et arasira onun yanina sirf yuzune bakmak istedigini boylelikle moralinin duzeldigini soyle

Alıntıları Göster
    Onun yüzüne bakamıyorum ki çok heycanlanıyorum : ) o kadar güzel ki onunla konuşurken acayip heycanlanıyorum.Doğru amartmıyorum ama resmen kekeliyorum. p.tesi günü benimle konuşmak istiyor ama ne konuşacağını biliyorum arkadaş olarak kakalım diyecek ve beni gene üzecek acaba konuşmasam mı :S of saadet.Bir evet desen Sen sadeti bende bulacaksın inan bana :(

• quote:

Orijinalden alıntı: xdfg

de ki ; üniversitede kızlar veriomuş haberin var mı de.
    quote:

Orjinalden alıntı: xdfg

• quote:

Orijinalden alıntı: kenyack

quote:

Alıntıları Göster
    olma
  • quote:

Onun yüzüne bakamıyorum ki çok heycanlanıyorum : ) o kadar güzel ki onunla konuşurken acayip heycanlanıyorum.Doğru amartmıyorum ama resmen kekeliyorum. p.tesi günü benimle konuşmak istiyor ama ne konuşacağını biliyorum arkadaş olarak kakalım diyecek ve beni gene üzecek acaba konuşmasam mı :S of saadet.Bir evet desen Sen sadeti bende bulacaksın inan bana :(

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: RuBeRu

hocam mutlaka konuş. Belkide bende senden hoşlanıyorum diyecek? Kimse bilemez bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: xdfg

quote:

yorum yapmak zorundamısın:S

forumu ben tavsiye ettim dedim git akıl veren çok olur adamlar bir tipe bile saatlerce yorum yapıyolar dedim.bunların olabilceğinide söyledim ben ayda bir konu açmama rağmen fake diye 3-5 sazan çıkıyor dedim.olsun bir paylaşım dedi.belki dinleyen olur dedi.ama burda ciddi ile ciddiyetsizlik arasındaki ince çizgiyi bulamıyor insanlar.
  • quote:

quote:

forumu ben tavsiye ettim dedim git akıl veren çok olur adamlar bir tipe bile saatlerce yorum yapıyolar dedim.bunların olabilceğinide söyledim ben ayda bir konu açmama rağmen fake diye 3-5 sazan çıkıyor dedim.olsun bir paylaşım dedi.belki dinleyen olur dedi.ama burda ciddi ile ciddiyetsizlik arasındaki ince çizgiyi bulamıyor insanlar.

Alıntıları Göster
    Bence peşini bırakma.. Hep tenefüslerde ona bak ama yanınada gitme 2, 3 ay hiç pes etme bunu bir taktik olarak gören kızlarda var. Bakalım ne kadar seviyor sadece eğleniyor mu diye seni test ediyordur belkide..
    Kıza bak ve iç geçir tekrar önüne bak git Kız sana bakıyorsa kesin bir şeyler vardır... Pes etme emin ol arkadaşlarına seni gösteriyor ve bakıyorsa bir şeyler var.

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Bence istemiyosa boşver başka kızlara bak

• quote:

Orijinalden alıntı: RODEOMUSTAFA

Bence istemiyosa boşver başka kızlara bak

Alıntıları Göster
    Aynı Durum bendede Vardı kardeş konustum kızla arkadaş olalım dedi hiç bir erkekle çıkmak istemiyorum dedi
    kendi kendime düşünüdüm acaba çokmu canını yakmışlar felan sonra bu bana bakıyor arkadaşlarına gösteriyor ben bakıyorum iç çekiyorum gözlerini benden ayırmıyor.( Kİ eğer dalga mayetinde bakarsalar emin ol gülerler gülme durumu yoksa bu kızda bir iş var dedim) ona bi ayıcık aldım küçük tatlı bişe sonra sınıftaki kızla yolladım numarada vardı ama o yinede arkadaş olabiliriz ama ilerisi olamaz dedi bende saldım artık ilgilenmedim bakmadım sonra kendisi konusabilirmiyiz dedi ve sonra benden hoşlandıgını seni denemek için yaptığını söyledi sonrası mutlu bir beraberlik :d

• quote:

Orijinalden alıntı: CambazTr

Aynı Durum bendede Vardı kardeş konustum kızla arkadaş olalım dedi hiç bir erkekle çıkmak istemiyorum dedi
    kendi kendime düşünüdüm acaba çokmu canını yakmışlar felan sonra bu bana bakıyor arkadaşlarına gösteriyor ben bakıyorum iç çekiyorum gözlerini benden ayırmıyor.( Kİ eğer dalga mayetinde bakarsalar emin ol gülerler gülme durumu yoksa bu kızda bir iş var dedim) ona bi ayıcık aldım küçük tatlı bişe sonra sınıftaki kızla yolladım numarada vardı ama o yinede arkadaş olabiliriz ama ilerisi olamaz dedi bende saldım artık ilgilenmedim bakmadım sonra kendisi konusabilirmiyiz dedi ve sonra benden hoşlandıgını seni denemek için yaptığını söyledi sonrası mutlu bir beraberlik :d

Alıntıları Göster
    Sabrın sonu selamettir kardeşimSen çizgini,davranışlarını bozma tam gaz devam et Rabbim izin verirse olur inş.

• Boşver aşkı be hocam...
  • quote:

Orjinalden alıntı: RuBeRu

üniversite de yan sınıfta hoşlandığım bir kız. Dönem başından beri onun peşindeyim.Birtürlü açılamadım açılmam için uygun fırsat bulamamıştım.İki hafta önce açıldım ama olumsuz cevap aldım yani diyo benim cevabıım sana karşı değildir tüm erkeklere karşıdır.Hayatımda bir erkek istemiyorum.İstediğin zaman konuşuruz muhabbet ederiz ama bir erkek olmasını istemiyorum hayatımda diyor.Üstüne basa basa sordum beni mi istemiyorsun diye ama hiçkimseyi istemiyorum diyor.. Diğer yandan da kantinde otururken koridorda dolaşırken üniversitenin bahçesine sigara içmeye fln çıktığımda beni yanında bulunan kız arkadaşlarına gösteriyor gözlerini üzerimden ayırmıyor :S Sınıfımda kankilerim diyor bu kız senden hoşlanıyor cidden ama sen biraz pasif kalıyorsun sevgini fazla belli etmiyorsun diyorlar.Ben elimden geleni yapıyorum.Diyorum sen benim için özelsin seni tanıyınca yeniden dpoğmuş gibi oldum. Bana farklı duygular yaşatıyorsun herzaman senin yanındabulunmak istiyorum vs vs gibi kroşeleşmiş bir çok cümleyi de sarfettim daha Nasıl sevgimi belirtiyim ona ben ??Bu hiçbir erkeği hayatımda istemiyorum derken gerçekten içinden gelerek mi söylüyor acaba eğer öyleyse bu fikrinden nsl vazgeçirtebilirim. Ben garibana bir yardım edin : ( :( Ve bu kız cidden çok güzel belki 3 ayda 30 40 kişi teklif etmiştir ama hiçkimseye yüz vermiyor :S Bana biraz töleranslı çünkü hemşeriyiz. Bana o saadeti getirin :(

Gözlerim gözlerini arıyor.
    Ellerim ellerini istiyor.
    Yüreğim sevmeni bekliyor.
    AMA İMKAANSIZ BİR AŞKA TUTULDIUM GALİBA .
    Hergece gözyaşlarım akar bağrıma.
    Ben sana ne yaptımda.
    Sen bana böyle yaptın.
    Kimbilir birgün çıkıp gelirsin.
    Kim bilir ellerimi seversin
    Kimbilir yüreğimi seversin... :(:(:(

Bu arada bu nick benim değil.Ben üye değilim henüz arkadaşımın nick.O önerdi burdan yardım istemem mi :)

sağ mı sol mu

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.