Şimdi Ara

Ashe hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
7.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    değilsede bana iyi uzuaktan saldırabilen büyücü tarzı bir hero önerirmisiniz?

• Ashe çok iyi bir champion dur , tabi oynayabilene...İlk oyunlarda item build de zorluk çekersin alıştığında ise bayağı zevkli bir champion dur ablamız ...
  • Ashe oynaması en zevkli ve takıma en faydalı ad carrydir.
  • Malzahar,Annie ve Veigar çok iyi büyücüdür.

Annie'yi öyle çocuk diye küçümseme. :) Çok sağlamdır.

Veigar'dan kimse korkmaz hemen dalar ama çemberindeki stunu yedimi ve ardından üstüne düşen meteor ve ardından gelen ultisiyle tam bir ölüm makinası. Tabiî bunların çok hızlı yapılması gerekli. Sakın "ohooo bunları yapıcanda adam ölecekte..." gibisinden şeyler deme, bunlar ilk seferlerde olan şeyler. Biraz kastım mı çok rahat oynarsın.

Malzahar'ı kullanmadım ama çok güzel bir karaqkter olarak hayal ediyorum çünkü zehiri çok vuruyor ve menzili çok uzun.

Ashe'yi severim ama oyuna daha yeni başlamışken kullanmıştım. Sonra hiç kullanmadım, o yüzden bir yorum yapamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soundcase

Ashe çok iyi bir champion dur , tabi oynayabilene...İlk oyunlarda item build de zorluk çekersin alıştığında ise bayağı zevkli bir champion dur ablamız ...

sen ashe nin gecmisini biliyomusun? ^^
  • bence ashe bir numara
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulme

quote:

Orijinalden alıntı: soundcase

Ashe çok iyi bir champion dur , tabi oynayabilene...İlk oyunlarda item build de zorluk çekersin alıştığında ise bayağı zevkli bir champion dur ablamız ...

sen ashe nin gecmisini biliyomusun? ^^

ashe nin geçmişi bizi ilgilendirmez o bizim ayşe ablamız
  • <bu mesaj aslında yoktur,bir zamanlar vardı ama artık yok>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 10 Nisan 2011; 23:28:42 >
  • RUSH EDGE => WIN
  • teşekürler bilgileriniz için.
  • Çok iyi Ashe oynarım. Fiyat/Performans oranı en iyi herodur. 450 ip'ye alınan Ayşe ablamıza 2 phantom dance , 1 infinity , 1 black cleaver , 1 bloodthirster yakışır. Tanklara bile seri 600-700+ damage verir. Tabi ki bu build tamamlandığında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Bravo

Çok iyi Ashe oynarım. Fiyat/Performans oranı en iyi herodur. 450 ip'ye alınan Ayşe ablamıza 2 phantom dance , 1 infinity , 1 black cleaver , 1 bloodthirster yakışır. Tanklara bile seri 600-700+ damage verir. Tabi ki bu build tamamlandığında

O build'le herangi bi assassin champ'den tek yersin tabi o da ayrı
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Bravo

Çok iyi Ashe oynarım. Fiyat/Performans oranı en iyi herodur. 450 ip'ye alınan Ayşe ablamıza 2 phantom dance , 1 infinity , 1 black cleaver , 1 bloodthirster yakışır. Tanklara bile seri 600-700+ damage verir. Tabi ki bu build tamamlandığında

O build'le herangi bi assassin champ'den tek yersin tabi o da ayrı

Trynda o builde 2 atar sonra bişey olmamış gibi devam eder

• Veigar ult+q ile rahat alir oyle bir ashe i , w gerek bile yok yani.
  • Sion Stun+Shield Patlaması ile atak yabmadan öldürür, adamın kalbini kırar, asfalta yatırıp hayallerini yıkar. Dönüp arkasına da bakmaz. Acır ama sigaraya acır.
  • Kassadin common attackları uzaktan vurmaz Ama Q skiliyle karşıdaki birçok kişinin oyununu bozar,savaşın ortasına beklenmedik zamanda girer ve çıkar,her giriş çıkışında bir kişiyi alır götürür
  • Cassiopea rakiplerinin mezarlarına tükürür, yeri geldiğinde kendi takım arkadaşlarını "Abi esarette insan gibi bakıyorlarmış adama:/" deyip Surrender'ın kabulünde önemli bir yere ve öneme sahip olur.
  • Çoğu oyunda defansif en az bi item gerekiyor ashe için. Benim build oyun başında 2 doran blade ve boots of swiftness, sonra IE sonra da phantom. Gerisi karşı takıma bağlı ama banshee çoğu zaman kasılması gereken bir item ashe için. Onun dışında atma's impaler de hem armor açığını kapatmak hem de infinity'e destek olmak için düşünülebilir. Karşıda sizi tenhada kıstıracak türden herolar yoksa (Xin, Nocturne, Annie, Blitzcrank, Irelia, Evelynn vb) Infinity Edge, 2x Phantom Dancer, Black Cleaver, Yoomuu's Ghostblade de güzel builddir Hemen ölürsün orası ayrı Sıradan bi oyun için en iyi ve en basit build Boots of Swiftness, 2x Doran Blade, Infinity Edge, Phantom Dancer, Banshee's Veil.

• Takımım iyiyse Warmog+Atma yapıyorum ben. Bot olsun, damage, critic ya da attack speed olsun duruma göre değişir.
  • Oyuna başlayalı 3 hafta oluyor.2 hafta ashe ile oynadım ve ben de çok iyi olduğunu düşünüyorum ultisi özellikle doğru kullanıldığında çok iyi olabiliyor ancak Fiddlesticks i de tavsiye ederim.Ulti ile penta aldığım oldu 2-3 kez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pibi Ayıcık -- 12 Nisan 2011; 17:59:56 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.